0 oy
878 göst.
Diğer kategorisinde (913 puan) tarafından
Ya bundan üç beş ay önce watsaptan bi numara emoji filan yollamış ardi ardina sonrada aba napiyon aba gibi şeyler yazmış ama profilde kocaman bi adam var yani 45-50 yaşında vardir pis adam. Neyse eşim aradı bu adam açtı başka bi isim söylüyor onun telefonu mu diye eşimde hayır yanlış numara bu numaraya mesaj atma bida dedi engelledi. Bugün 4 tane resim atmış yine aynı adam tam yuklenmemis bende indirmedim ama resmin içeriği az çok belli oluyor ya indirmesen bile bı tanesinde adam atletli fotosunu atmış hemen profilden tanıdım aynı adam olduğunu hemen engelledim eşime söylemedim bu defa. Çok sinirlenir ama gizledigim içinde bi stres oldum ya kızlar bu pis adam bida rahatsiz edermiki eşimin canı sıkılmasın diye anlatmadim ama sonra bida böyle bişeye kalkışırsa dahami çok canımız sıkılır bilemedim bide resimlerin arkasindan abla kusura bakma sarzim bitti yazmış sanki onceden konusmusuz gibi. Bide abla abla ay delirecem

25 Cevaplar

+3 oy
(9,626 puan) tarafından
Bence anlat en azından hattını degistirirsiniz
(913 puan) tarafından
Neyse yarın anlatayim bari canım haklısın durup dururken stres oldum
(9,626 puan) tarafından
Sinirlense bile o siniri sana olmaz,sen cevap vermiyosun sonuçta,gecen gün haberde gördüm polise şikayet edebilirsiniz ve senin numaranı da ona biri vermişse o kişi de ceza aliyo,korkmayın uğraşın şikayet edin sana yapan başkasına da yapmasın
(776 puan) tarafından
Yüzyüze değil sonuçta ben e şöyle birisi yaptiriyosa başına bela olur sonra
-Reklam-
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Bence hiç bişey gizleme gerekirse polise ver 
(913 puan) tarafından
Haklısın canım teşekkür ederim cevap için
0 oy
(260 puan) tarafından
Bence anlat polise verin yada hattını değiştir canim
(913 puan) tarafından
Tamam canım öyle yapalim sağlıklı dusunemedim eşim çok sinirlenir diye
0 oy
tarafından
Kız söyle böyle şerefsizler bela. 
tarafından
Ay iyi yapmış. Anlat fotoğraf atmış bakmadım diye dersini versin
(913 puan) tarafından
Aynen canım sabah anlatacam pislik adam canımı sıktı
tarafından
Valla insan sıkılıyor. Takmamaya çalış
(913 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤️
tarafından
Ne demek cnm benim ❤️
0 oy
(7,429 puan) tarafından
Numaranı değiştir bence
(913 puan) tarafından
Yarın eşime söyleyim de olmazsa öyle yapacam canım
(7,429 puan) tarafından
Banada 16 yaşlarımda mesaj rahatsız etmişti şikayet etmiştim polise ama nolduğunu bılmıyom şuan evlendim cocuğum oldu o dava noldu  bilmiyom
(913 puan) tarafından
Aman bulasmasin da bosver inşallah bende kurtulurum
(7,429 puan) tarafından
İşallah zor bi durum
0 oy
(48,702 puan) tarafından
yine ayni numara mi peki yeni numaradan mi yazmis bana tanıdık gibi geldi esine.soylemelisin
(913 puan) tarafından
Farklı numara canım hatta emin olmak için engelledigim numaralardan baktım ayni adam soyleyecem yarın inşallah
(48,702 puan) tarafından
biri sanki esin gorsun senden suphelensin de araniz açılsın diye yapmış gibi duruyo. yanlislikla mesaj atma devri bitti artik carsaf gibi profil resimleri oluyo
(913 puan) tarafından
Valla olabilir canım. Adami hiç tanımıyorum tam eşim evdeyken yazıyor bide ikisinde de tanıdığım önceden konusmusum gibi. Olabilir çok haklısın bu açıdan bakmamistim
(48,702 puan) tarafından
manyak dolu ettafimiz esine söyle gerekirse savcılığa gidip sikayet edelim manyak dolu ortalik de adamda supheye dusmesin senden yana
(913 puan) tarafından
Yok canım düşmez Allah'ın izniyle bilir beni de aynen valla ne yapilacaksa polis savcilik yapacam benim huzurumu bozdu uyutmadi sinir stresten
0 oy
tarafından

Eşine soylemelisin

(913 puan) tarafından
Soyleyecem yarın inşallah
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Kesinlikle eşinden saklama söyle yoksa kurtulamazsin boyle pisliklerden gerekirse şikayetçi olursunuz ama eşin bilmeli
(913 puan) tarafından
Kız bide profilde eşimle fotoğrafim var yani gerçekten ne yapmaya çalışıyor sapık olan da yapmaz bir arkadaş yazmış belki biri kasten aranızı bozmak için yapıyor diye o takıldı aklıma. Belki de öyle biri bilerek yapıyor
(1,159 puan) tarafından
İste eger oyleyse direk söyle ilerde senin üzerinden bunu kullanabilir Allah korusun cok s....siz insan dolu etraf o yuzden esinle otur konuş böyle bisey oldu sikayetci olalım bence diye
(913 puan) tarafından
Aynen canım sabah anlatacam inşallah bakalım Allah im kötü insanlarin şerrinden korusun
(1,159 puan) tarafından
Aminnnn kuzum
(913 puan) tarafından
❤️❤️.
0 oy
(613 puan) tarafından
Anlat eşine ve polise ihbar edin 
(913 puan) tarafından
Aynen öyle yapacam canım teşekkür ederim
0 oy
(774 puan) tarafından
Eşine söylemelisin gerekiyosa karakola gidip şikayet edin 
(913 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(802 puan) tarafından
Eder biride beni yenge diyerek aradi ilk ben actim cocukla ugrasiyordum anlayamadim ne dedigini esim vardi Allah tan yanimda ona verdim yanlis numara falan dedi. Sinsi sapık birkac ay sonra wp den yazdi yine yengee yengee diye birde aramis esime soyledim geri aradi ne yengesi arama beni diye engelledim wp ye sikayet ettim birde. 
(913 puan) tarafından
Aynen canım ilkinde eşim vardı yani evli oldugunu bile bile bu ne igrenclik sapikliktir ya ******** durduk yerw canımı sıktı
(802 puan) tarafından
Aynen s.refsizler iste evli bekara bakmiyorki yasada bakmadan pislik yapiyorlar. Boylelerini meydanda bir taraflarindan sallandiracaksin
0 oy
(119,349 puan) tarafından
hem anlat hemde şikayet edin
(913 puan) tarafından
Aynen canım öyle yapacam
0 oy
tarafından
Hattını değiştir bence 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım tabiki de anlatmalısın eşine..
(913 puan) tarafından
Saol canım anlattım eşime aramış saymış sovmus daha da cesaret edemez sanırım
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Benım kafama takılan tek sey engellenmiş olması:)engellıyse nasl atıyor msj
(913 puan) tarafından
Başka numaradan aynı kişi yazıyor canım
0 oy
tarafından
Ben olsam anlatırım sonuçta şenlik birşey değil polise verin numarasında değiştir canım 
(913 puan) tarafından
Anlattım canım eşim aramış
0 oy
(106 puan) tarafından
Operatörü arayıp numaranızı anında degistirebiliyosunuz bence hiç muhattap olmayın ne eşin ne sen direk numaranı değiştir hattain faturaliysa numara değiştirme bedeli faturaya yansitiliyo 
(913 puan) tarafından
Eşim aramış canım söyledim kurtuldum:)
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Bence eşinden saklama böyle biseyi gerekirse polise gidin 
(913 puan) tarafından
Eşim aramış canım söyledim
(1,659 puan) tarafından
Eşin polisi mi aramış adamı mı aramis
(913 puan) tarafından
Adamı aramış baya küfür etmiş bida cesaret edemez
0 oy
(3,718 puan) tarafından
Eşime hiç düşünmeden söylerdim. Sonra başına bela olur.  Biz konuşuyoruz filan der dertsiz başına bela olur. 
(913 puan) tarafından
Söyledim canım eşim aramış
0 oy
tarafından
Açık hat falan mi aldın bazı hatları uzun süre olmdn basksna satıyor lar 
(913 puan) tarafından
Yok kuzum yıllardır kullandığım numara

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 507 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy