0 oy
722 göst.
Diğer kategorisinde (6,827 puan) tarafından
Aksam isten geldi duş aldi 

normalde hergun alir 

15 gune yakin konusmuyoruz sabah yine dus almis elim ayagim dokuldu bian neden aldi diye cunku normalde aksam alir birdaha almaz bu hep boyledir sinirimden aradim sordum cumaya ondan aldim dedi bende sen aksam alirsin birdaha almazsin dedim rüyalanmisim dedi ksb kizlar ama boyle bisey olsa camasirinda olmaz mi baktim da 

bana sanki biseyler izledi gbi geldi ksb gercekten

21 Cevaplar

0 oy
(2,194 puan) tarafından
Olabilir canım bu kadar takma adam rüyalanmissa ne yapsın belki seni gördü rüyasında niye elin ayağın döküldü ki 
(6,827 puan) tarafından
aklima boyle bisey gelmedi direk bisey mi izledi ki dedim cunku ayri yatiyoruz
(2,194 puan) tarafından
Yok ya belki gercektir günahını alma yakalarsan o zaman haklısın ama telefonuna çaktırmadan bakarsın
(6,827 puan) tarafından
hmm tamm canim saol
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Benim eşim her perşembe akşamı mutlaka alır böyle sabah almıştı bir kez bende baya sinirlendim sordum oda rüyalanmisim dedi 
(6,827 puan) tarafından
iste bende bu yuzden cok sinirlendim
tarafından
Ruyalandim ne demek
0 oy
tarafından
Bazen rüya görseler bile akmayabiliyor yada farkına vardıysa lavaboya falan akıtmış olabilir tabi eşini sen bizden daha iyi bilirsin izleyip izlemediğini bugün de cuma olunca emin olmak için banyo yapmış olabilir 
(6,827 puan) tarafından
anladim canim saol icimi rahatlattin
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Balım küs kalmayın ya yani konuşun çözüm arayın ama başka türlü sende adamdan sogursun
(6,827 puan) tarafından
2 defa denedim laf falan attim ama konusmadi
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Rüyalanmşım demiş acık acık altından bit yeniği arayıp kendını huzursuz etme ama camasırı kirli olması lazm sonucta uyurken olan bısey çamaşırı batmış olması lazım 
(6,827 puan) tarafından
bende oyle olmasi gerektigi icin sinirlendim
(2,705 puan) tarafından
Izleyecek potansıyeldeyse ızlemiştir sen daha ıyı tanırsın.Ama bazen yarıda uyanıyolsr yada farkedıp tuvalette halletmıstır bunlarda olabılır
(6,827 puan) tarafından
bilemicem bakalim
0 oy
(4,390 puan) tarafından
İnsanlık hali bu seninde başına gelebilir. Büyütülecek birsey yok bence
(6,827 puan) tarafından
peki oyle olsun buyutmucem
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kız skin ol viiişşş  rüyalanmıştır olabilir yani çamaşırında olmaya da bilir gitme adamın üstüne 
(6,827 puan) tarafından
tamm canim sakin olcam
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Canım arada büyük bi problem yoksa yatağını ayırma bak böyle huzursuz olursun sonra bide her nefis bir değil s3n belki ilişki yaşamadan durabilirsin ama ya karşındaki öyle değilse onun için eslerinizi başka yollara sevk etmeyin bide zaten dinende çok günah 
(6,827 puan) tarafından
haklisin canim ama ben ayirmadim ki yatagi o ayirdi
(1,272 puan) tarafından
Egerki hatalıysan özür dile barışın yok hata ondaysa otur güzelce anlat bak hem hata sende hemde yatağını ayırıyorsun bu konu daha fazla uzamadan başka yerlere gitmeden hatanı kabul et özür dile barışalım de benim düşüncem bu canım tabi genede en iyisini sen bilirsin aranızdakileri ben bilemem sadece fikir veriyorum
(6,827 puan) tarafından
hatanin buyugu ondan canim
0 oy
(407 puan) tarafından
Vay arkadaş ya ya valla erkek olsam sizin gibi düşünen kadınları anında boşarım sizden anca ko aya zarar gelir
(6,827 puan) tarafından
tabi bekara karı bosamak kolay
(484 puan) tarafından
Aynen bunu yazan bekar ya da kocasını hiç kıskanmayan bi kadındır anca .
(6,827 puan) tarafından
gltn brn bana mi dedin  canim
(484 puan) tarafından
Hayır canım masaldiyarı kullanıcısı için dedim . Boşarım falan yazan kişiye
(6,827 puan) tarafından
haa anladim amaan boyllerinin basina bi is gelse en son bosanirlar
0 oy
tarafından
Rüyasında görmüş olabilir kafana takılmış belli ki takip et 
(6,827 puan) tarafından
tamm canim
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Böyle şeyleri düşünüyorsanız eşlerinizi 15 gün ihmal etmeyin
(6,827 puan) tarafından
hatanin buyugu onda yatak ayiran o
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Eşim evdeyken sabah akşam alır dus almayı sever altında ak niyet aramam dus alirken girer cikarim banyoya ne izlicek  hemen kötüye yorma rüyalanmis olabilir normal yani 
(6,827 puan) tarafından
canim hani biliyorum ben esimi aksamdan alir dusunu dabah almaz erken gidiyorum basim agirir diye ve normalde biz kucuk banyomuzu kullaniriz bu buyuk banyoyu kullanmis ve orda ne sampuan var nede baska bisey bi kalip sabunla yikanmis resmen
(5,953 puan) tarafından
He birsey diyemem ozaman canım küsken birlikte oluyormusun belki adam kendini rahatlatmak icin girmistir bilemicem
0 oy
(484 puan) tarafından
Açık açık sor neden iç çamaşırın kirli değil o zaman de . Eğer evli olmana rağmen çıplak kadınlara bakıp zina ediyorsan hakkım sana haram olsun de . Evli sonuçta eğer telefondan bakıyorsa bile haram, zina ediyor demek .Hiç bir şeye bakmadan masturbasyon yapmak bile haram . Hem o senin bakmanı ister mi ? İstemez , istiyosa zaten sıkıntılı bi adamdır. 15 gün uzun bi süre eğer ruyalandiysa normaldir . Ama insan eşinin rüyasında bile başka birini görüp ondan zevk almasını istemiyor değil mi ? 
(6,827 puan) tarafından
aynn oylee madem canin o zıkkımı istiyorsa gelsin yanima
(484 puan) tarafından
Aynen öylee
0 oy
tarafından
Valla aynı şeyi eşim yapınca bende deliriyorum. Bazen duşta daha uzun kalıyor Ogün didik didik yiyorum ne halt yedin diye. Güvenmiyorum ben. 
(6,827 puan) tarafından
bende ayni senin gbiyim bazen dus kapisinin onunde sessice dinliyorum
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ne war bunda elin ayağın niye dökülüyor hersey olabilir insan yani ruya görmüş etkilenmiş tir kabus görüyorsun ter kan içinde kalıyorsun bu kadar abartılacak bi konu değil görende yatakta kadınla basmış gibi davranıyorsun 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bence bu kadar eftikli olma belki terlemiştir 
0 oy
(71 puan) tarafından
15 gün çok fazla 2 günden fazla küs kalınması iyi değildir aranız iyice soğar. Cok kafana takıyorsun telefonunu her fırsatta karıştır yakalanmadan gece uyurken fln.. Ayrıca küs olsanız bile yatakları ayirmamaniz gerekir
(6,827 puan) tarafından
telefon sifresini degistirmis ama ogluma veriyor baksin diye o bakarken ara sira bakiyorum telefonuna
0 oy
tarafından
Yani 15 gün çok fazla ister istemez ozlemiştir seni 

Eğer arada çok büyük birşey yoksa barışın derim

Rüyalanmis ta olabilir belki izlemiş te olabilir 
0 oy
tarafından
Ruyalanincada mi bosaliyorlar. İlk defa duydum valla. Eşim hiç durduk yere duş almadığı için bilemiyorum ama ada sana açik açık söylemiş çokta sıkma bence
(6,827 puan) tarafından
bende bilmiyorum bana o deyince ogrendim bende ruyalanmisim dedi
0 oy
tarafından
Yaaa iyi de olabılır ruyalanabılır adamların nıye duşunu takıp edıyosunuz gozunuzu seveyım boyle yaşanmaz ya 
(6,827 puan) tarafından
niye takip edim canim bi farklilik gormussum ondan sordum normalde aksam alirsa birdaha almaz ve kullanmadigimiz banyoda almasi garibime gitti

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 365 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,766 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
7 Ocak 2023 Aile kategorisinde Senben00 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 280 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 761 göst.