0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından
Kizlar renkli tomografi kan tahlili gaita tahlili temiz çıktı psikolojik surekli karin agrisi olir mu hiç yaşadınız mı kadın doğuma da gittim bisey çıkmadı cok şükür doktor psikolojik olabilir dedi ama 2 aydir biyle hic başınıza geldi mi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Göbek çıkmasıdır kesin ve net
(398 puan) tarafından
Ona da baktırdım kuzum anlayan bir teyzeye o da yok dedi
tarafından
Taktı mi yerine
-Reklam-
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Çocukluğumun belası. Tam 6 yıl sürdü atlatmam. Çok zor bir süreç, babam şehir dışına çalışmaya gittiği dönem başlamıştı sonra da devam etti ya ki ergenliğim bitip psikolojimi toparlayana kadar. Sıkıntı, stres, özlem, öfke çok etkiliyor. Geçmiş olsun canım sürekli kendini rahatlatmaya çalış.
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Olabilir kayınvalidem sürekli hasta hissediyor doktora gidiyor temiz her şeyi psikolojiktir olabilir demiş en son
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Benim midem agrıyordu stresten kramplar girerdi işten çıkınca duzeldi
(1,892 puan) tarafından
Benim de vardı ondan hala bazen çok stres yaparsam oluyor berbat bir his
0 oy
tarafından
Karın ağrısı ve ishal 1 bucuk yil disari cikamiyordum korkudan ansizin geldigi icin :( kendinden gecti sonra ama hala stres olsam direk aymisi oluyor
(398 puan) tarafından
Cnm 1 bucuk.yil hergun oyle.mi yaşadin nasil.atlattin peki
tarafından
Valla kuzum hamilelikte hemoroid oldum anca oyle gecti ve evet hergun ishaldim
0 oy
(13,861 puan) tarafından
Bende idrarr yolu iltihabindan dolayi yoğun karin ağrisi vardi. Stresten de olabilir tabiki. 
0 oy
(3,244 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Olur olur.

Piskolojik kalp ağrısı çekib, doktora gittiğimde var, kasık ağrısı çekib gitdiğimde.

Barış muslu travma (demo) çalışmalarına bak youtubede. Çok iyi anlatiyor.

Birde aurvedik yaşam adlı videoların birinde vücudumuzdakı belirli bölgelere ufak 15-50 tık tık tık dokunuş yaparak piskolojik ağrıları dağıtabiliyoruz. Ben yapmışdım. Olmuşdu. Ama sonra o videoyu bulamadım.

image

(398 puan) tarafından
Cnm cok cok sagol denicem.hepsinu de peki senin kasik.agrolarom.ne kadar sürdü ve nasıl.gecto
(3,244 puan) tarafından
Canım bak foto ekledim
1nokta- gözlerimizin üstünde alın kemiklerimiz
2nokta kulak arkası
3 boynumuzun arkası
4nokta köprücük kemikleri
5 nokta  2 göğüsümüzün arası.
6  en önemli nokta avcumuzun başını en son kaburgamıza dayıyoruz. Parmağımızın ucu çanak kemiğinin üstüne dokunuyor orası

Bu noktalara elimizle hafif tık tık tık tık vuracaz 5-10-15 ne kadar vursak. Hepsinde vücudumun tüm hücreleri sana emr veriyorum. Ağrıyan hücreleri uzaklaştır diycez. Bu bende etkili oldu.

Kasık ağrım rahim filminden sonra oluştu. Korkudan travma almışım meğer. Enfeksiyon sandım, antibiotik tedavisi aldım. Hafifledi geçmedi . Bu noktalara basınc uygulamak başarılı oldu. Her ağrı olunca yaptım. Her

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
15 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 252525 (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
8 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hacer Bayram (345 puan) tarafından soruldu

379,686 soru

11,365,773 cevap

34,845 kullanıcı

...