+1 oy
924 göst.
Diğer kategorisinde (1,538 puan) tarafından

benetonun puseti ve çocuk beşiği var karyola tipi olanlardan 2 çekmeceli puset tertemiz beşikte öyle ben böyle şeyleri satmayı sevmiyorum ihtiyacı olan varsa kargoyu karşılayacak olan yazsın gelip kendinizde alabilirsiniz İstanbul’da oturuyorum 

18 Cevaplar

0 oy
(1,538 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

image

................
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbım kabul etsin inşallah 
(1,538 puan) tarafından
Kuzum hayır için falan yapmıyorum oğluma oda yapmaya başlıcam oda çok dolu yavaş yavaş boşaltıyorum ihtiyacı olana gitsin tabi daha iyi
0 oy
(966 puan) tarafından
Buradan biri alır satar cnm.sen dolap veya gardırop uygulamasina koy ucuza ihtiyacı olan kargo ücreti olmadan alır oradan da.
(1,538 puan) tarafından
Satarsa günahı boynuna kullansın diye veriyorum kuzum allah biliyor bende satmasını bilirim ama gerek yok bazı şeylerin maddi karşılığı olmamalı
(966 puan) tarafından
Biliyorum cnm ama art niyetli insan çok.ihtiyacı olan görür inşallah.
0 oy
tarafından
İyi niyetini suistimal eden cokk olur bilgin olsun, bak arkadaşın biri ne güzel yazmış burda alır gider başka yerde satar 
0 oy
tarafından
İnşallah fırsatçı olmayan hak eden birine gider 
(1,538 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Allah hayrını kabul etsın
0 oy
(913 puan) tarafından
Letgoya ücretsiz olarak koy canm allah razi olsun biri burdan bana puset ve bebek elbiseleri gönderdi ben hepsinide kullandm halada kullanıyorum 
(1,538 puan) tarafından
Telefonum çok eski kuzum bişey yükleyemiyorum bak ne güzel kullanıyorsun bende bi anne faydalansın istiyorum
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Elbette sen bilirsin cnm ama insanlara artık güven olmuyor Bi dernek bulup oraya bağışlasan yada çevrene sorup soruştursan 
(1,538 puan) tarafından
Kuzum İnan zamanım yok çocuklarla ilgilenmekten vakit kalmıyor Burda herkes anne ve anne adayı art niyet düşünen kendine yapar
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Satmak istersen haber ver beşiği canım uyguna verirsen ve foto koyarsan ben almak isterim kaynanamın evine alcaz ama inşallah cidden ihtiyacı olan çıkarda alır 
(1,538 puan) tarafından
Yok yavrum satmıyorum ama gelip alan olmazsa gel al yine İstanbul tuzludayım ben
(7,036 puan) tarafından
Ben urfadayim kuzum kargoyu karşılarım ama öyle ücretsizdir almam fiyat dersin anlaşırız ❤️
0 oy
tarafından
Bulunduğun yerde kara gün dostu falan varsa oraya bağış yap canım öyle şeylerin kargosu çok tutar diye öyle almak isteyen olmaya bilir. İnşallah gerçekten ihtiyaç sahibine gider 
0 oy
(1 puan) tarafından
Merhaba abla ben alabilirim doğumum yakın beşiğe ve pusette ihtiyacım var gerçekten göndere bilirsen çok sevinirim 
(913 puan) tarafından
6 dk once hesab acmissin ya sirf yazmk icn kendi hesabindan yazaydn ya
(2,705 puan) tarafından
Aha bak fırsatçı grlmiş postu görüp yenı hesap acıp atlamş kkhhjkll
0 oy
(1,756 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bencede dernek tarzı yerlere bağışla İstanbul'da arkadaşimgilin dernekleri var. Her türlü eşya bağışlaniyor. Banada beşik göndermişti.
0 oy
(433 puan) tarafından
Benim üçüz gebeliğim ayreten dört çocuğumda var bana yeni doğanlar için illa lazım olacaklar eyer vermek istersen bana ver enazından bi kaç masraftan kurtulmuş olurum
(4,700 puan) tarafından
Nasıl kız 4 çocuk var ve 3 uzlere mi hamilesin
(433 puan) tarafından
Aynen vala üç kız bi oğlum var son bitane daha olsun derken üçüz hamile kaldım
(4,700 puan) tarafından
Ay nasıl kafayı yemiyosun valla ben iki taneyle kafayı yedim
(433 puan) tarafından
Hiç sorma benim hayat hikayesi biraz farklı ya başta çocuğumuz olmuyordu allahım çocuk ver diye etmediğim dua kalmadı üç kızım bi oğlum oldu son bi oğlum daha olsun derken galiba çok sağlam dua ettim üçüz hamile kaldım bende risk aldım çocuklara dokunmadım üstüne bide üçüzler beşinci sezeryana denk geldi beşinci sezeryan olacam 27 haftaya kadar dayandım üç hafta daha alsam gerisi Allah kerim
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Allah kabul etsin Canim(⁠ʘ⁠ᴗ⁠ʘ⁠✿⁠)
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Allah hayrını kabul etsin canım
0 oy
(2,182 puan) tarafından
Benim beşik değil de pusete ihtiyacım var 
0 oy
(808 puan) tarafından
Puseti satın almak isterim 
0 oy
(1,715 puan) tarafından

Kartalda oturan birisi vardı durumu yoktu inş bu postu görür ❤️Allah hayrını kabul etsin canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 272 göst.
0 oy
3 cevap 195 göst.
0 oy
0 cevap 153 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 427 göst.
13 Haziran 2020 Aile kategorisinde Deniz 123 (65 puan) tarafından soruldu

380,076 soru