0 oy
225 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından

merhabalar .. öncellikle eşimle 2017 yılında evlendik .

Çok şeyler var anlatacaklarım ama uzun olduğu için anlatamam ..
Sadece şunu sormak istiyorum size .. siz eşinizle tartişsaniz örneğin sakince birşey diyorsun heryeri yıkarmı 

5 yıldır nasıl dayandım onuda bilmiyorum ..benim zaten daha önceden psikolojim bozuktu ailem yüzünden iyi değilim sevgi hiç görmedim ailemden ..
18 yeni girmiştim evlendigimde  yani encokta evden artık cikiyimde kurtulayım ailemden diye.. 
Babam annem zamanında ne yaşadiysa bende aynısını yaşıyorum eşimden .. 
Yani Allah hiç bir zaman yüzümü güldürmedi ..
Ağlaya ağlaya gözümde yaş kalmadı ..
Simdikte evden gitmek istiyorum .. yani uzaklara kimsenin olmadığı bi yere .. bıktım usandım artık okadar yanlızım ki Allah'tan başka kimsem yok diyebilirim..
Herşeyi bu zamana kadar kendim yaptım ..
Kayinbabam işkicidir hergun içer bildiğim bileli içer  .. ve bu durum benim psikolojimi daha çok bozar .. kayınvalidem 8 ay oldu vefat edeli ..görümcem var aynı yastayiz 24 ..erkek kardeşi var 14 ..
Biz onları hiç yanlız birakmadik biz merkezdeyiz onlar köyde .. her gittiğimizde birşeyler götürüyoruz .. dedim eşime gel kardeşlerini alalimda yaylaya mangal yapmaya gideriz diye herneyse gittik .. 
Yiyoruz .. 
Kayinbabam aradı bogazinizda kalmasın dedi .. sürekli . İster istemez moralim bozuluyor .. yani sanki içinden inşallah bogazinizda kalır diye söylemiş gibi .. çok şeyler varda anlatılacak çok özür diliyorum ama çok cagresizim .. 
Ailesi onun için çok kıymetli .. yani babasının hakkında konuştum demin .. baban keşke icmese vs .. hemen sinirlendi öfkelendi .. inşallah Allah canımı alır diye ..yolu ayırdı başka yoldan gitti .. ben boşanmak istiyorum gerçekten .. bana yardımcı olun Allah rızası için ..

1 cevap

0 oy
(3,205 puan) tarafından
Ne denilir bilemedim canim herkesin derdi kndine buyuktur simdi. Cocugunuz var mi canim,  sen biraz odak noktani degistirsen ferahlican sanki, sosyal etkinlik yada hobi kurslari gibi.. Rabbim yardimcin olsun canim..  kndini uzme su dunyada en degerli sey saglik stresin kimseye faydasi yoktur⚘
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 443 göst.
14 Şubat 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,732 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 274 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy