+1 oy
1,380 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Kızlar biz kiracıyız eşime herşeyi aldırrdım tuzu unutmuşum demeyi işte bende ev sahibinin karısından tuzu istedim işte 2 ay önce istemiştim birde oda sadece 1 yemek kaşığı fazla değil haa yani kadın başladı ee baktın tuz dibinde bitmiş kocana aldır bende unuttum dedim ikide bir tuz istiyormuşum dedi geri kapıyı kapattı kocasına birde evde misafir vardı galiba onlara diyordu bağırarak tuz istiyormuşum iki de bir kızlar gerçekten yani kendi ister veririm  yani ne biliyim ne kadar cimri insanlar var niyeti ne anlamadım hayıra geçmez bile onun yaptığı 

51 Cevaplar

0 oy
(180 puan) tarafından
Ne insanlar var ya ben olsam bı paket tuz alır veririm bidsha da yuzunebakmam 
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Yerinde olsam 10 paket tuz alıp kapısına bırakrdım ben utandım yaptığı şeyden ya ne kadar ayıp yarım kilo tuz bile 5 tl 
0 oy
tarafından
Komşu komşunun külüne muhtactir demişler eskiler ama nerdeee bi paket tuz al ver belki utanır 
0 oy
tarafından
Sırf kalbi pis insanlar oldukları için asla kimsenin kapısına gidip bir bardak suyunu bile istemem yoksa yoktur ha önemli bisey lazımsa da gider marketten hemen alıp gelirim ne ugrasacam  biyleleriyle sende Bi oaket tuz al kapısının önüne koy ki utansin yüzü kızarsın biraz :( 

Geçen kış bizim Bi komşu diğer komşudan devletin dağıttığı kömürü parayla almıştı eşimde gördü işte Bi torba istedi parasıyla Bi baktık adam diyorki niye biz enayimiziyiz sanki beleşe istedik hayrına istedik sanki öyle Bi söyleyisi vardı eşim çok utandı kalbi kırılmış gibi oldu yani onlar yerinde biz olsaydık bedavaya verirdik sonuçta torbasını o zaman 15tl ye almışlardı ha Bi torba eksik olacaktı hic elimize gelmemiş gibi canı sağ olsun derdik yani o günden beri Bi kaç defa geldi kapımıza patates istedi vermedim kömür koymak için poşet istedi vermedim 2 domates için geldi yine vermedim daha da gelmedi artık çünkü onlar bize o kelimeyi kullandı ölsede bir bardak su vermem dedim çünkü insanlık kalmamış bu devirde Rabbım insanı insana muhtaç ettirmesin inşallah.. 
0 oy
(4,128 puan) tarafından
Aldım deme sakın :/
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Git al bakkaldan 2 paket bırak 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Git tuz al kapısına as birdahada görüşme
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Gerçekten bir kaşık tuz mu vermedi bu kadar laf mı etti, valla bir sorunu var belli ki normal değil çünkü
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Yerinde olsam gider tuz alır bı tane de ona verirdim ve asla bı şey istemezdim 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Terbiyesiz çok ayıp yaptığı 
0 oy
(1,740 puan) tarafından
6 senedr evliyim bi kere komşu dan çöp dahi istemedim bu duruma kendinizi düşürmeyin bazı insanlar çok değişik neyle karşılaşacağınız belli olmuyor sonra üzülen siz oluyorsunuz 
0 oy
(13,847 puan) tarafından
Bir paket tuzu kafasından dökeceksin öylesinin al sana tuz diye 
0 oy
(1,394 puan) tarafından
Bnmde apartmanda bı komşum var herseyimizi veriyoruz sanki öz kardeş gibiyiz bn mesela yemk yaparım çok olur sen yapma bn vercem sana derim aynı şekilde oda bana öyle valla bunu okuyunca çok sinir oldum hiç hoş değil çünkü yaptığı 
0 oy
(592 puan) tarafından
Kadının yapısı zaten bellidir az çok. Evet yaptığı terbiyesizlik ama istemek yerine markete gidiverin sizde çok uzak olduğunu sanmıyorum artık köşe başı heryer market :) hani siz üzülürsünüz sonra işte niye yüz göz oluyorsunuz ki. Ben çok mecbur kalmadıkça çok elzem bir durum yoksa kimsenin biseyini istemem akrabam dahi olsa.
0 oy
(4,389 puan) tarafından
İşte o yüzden kimseden birsey istememek lazım 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Allah hayırlı komşular versin. Karşı komşumla herşeyi alıp veririz birbirimize hiç bi zaman lafı olmadı geri de istemedik 
0 oy
(5,503 puan) tarafından
Eşinden iste getirince 2 kaşık bi poşete yok çal kapıyı yüzüne fırlat bak 2 kaşık koydum sadakam oldun de. Vallahi ciddiyim aynen böyle yap
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Terbiyesiz edepsiz. 10 paket tuz al koy kapısına. 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
benim bi ev sahibi vardi Allah razi olsun diyorum hep hatirladikca . kisilik meselesi.ne yemek yapsa verirdi bende verirdim cat kapi girer cikar sohbet muhabbet cay . torunu gelirdi ona ne alsa benim cocugada alirdi . benim kiz bazen cikardi onlara yer icer gelirdi kadin da adamda hakikaten ne bilim kendi akraban olsa o kadar olmazdi 
0 oy
(924 puan) tarafından
Gerekirse tuz koyma ama isteme komşudan bişey  ben asla istemem bundan sonrada selam bile verme dengesiz kadına artistlik yapmış misafirlerinin yaninda

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,083 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Asya17 (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 687 göst.
26 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 417 göst.
0 oy
4 cevap 52 göst.
31 Mayıs 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Neyla (58 puan) tarafından soruldu