0 oy
520 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar gülüzar olayini bir türlü çözemedim ama gülüzarada çok aciyorum keske bütün  gerçekleri anlatsa esi kötüyse bile esra erol sahip cikardi

13 Cevaplar

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kendi düşen ağlamaz canım o 4 çocuğun vebali altında ezilecek malesef o nasıl o çocukları terk edip gözünü kırpmadan brakip gitti ya bak uğruna bıraktıkları nasıl brakiyor 
tarafından
Zaten hiç cocuklardan bahsetmiyom bile
(4,040 puan) tarafından
Kendinin düştüğünü hiç sanmiyorum 16 yaşında anne olmuş bir insandan bahsediyoruz kimbilir ne iğrençlikler yaşadı hayatı kimlerin elinde öğrendi.
(7,036 puan) tarafından
Annelik kaç yaşında olursa olsun bu değil canım burda o yasarda anne olan çok kadın var kimse 4 çocuğunu brakip ta 15 yaşında bir çocuğa kaçmadi
-Reklam-
0 oy
(2,182 puan) tarafından
Ya kız da biseylerin var ama anlatamiyor bnce
tarafından
Bende öyle düsunuyum
0 oy
(5,365 puan) tarafından
Cnm nekadr kötüyse çocuklarıni bırakıp başka adama kaçmak kesinlkle doğru değil o çocuklara yazık adam cagiz sakat ne kötülüğü olablirkki millet kudurmuş işte 15 yaş çocuk daha süt kokuyor nasıl cesaret ediyorlar anlamış değilim byle kadınlara acımam ben 
tarafından
Ya zaten o çocuklardan hic bahsetmiyom ama anlatmadigi bisey var
(5,365 puan) tarafından
Cnm annesi ölmus nebilm keyfi kaçmış doguryirlar atyorlar 6 qylik  ayy ben çocuğum nefesini sabaha kadr dinliyorum bunlar nasıl ayrliyor terk ediyor
0 oy
(448 puan) tarafından
İzlemiyorum. Dertsiz başıma dert mi alcamm beaa
tarafından
Her saat basindayim ya
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Baktıkça dovesimm geliyo kuduruk karıi babam böyle şöyle dedi adam nasıl sarılıyor 
(2,788 puan) tarafından
İçim yandı o adama:(
tarafından
Ama bi yandan adamin kizina sahip cikmasi iyi bisey
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kaynanam izliyor bide marasliymis TV izlemedigim kadar var içim parcalanndi nasıl ya nasıl 4 çocuğunu bırakıp gidersin nasıl soba yanarken nasil
tarafından
Ya zaten o çocuk konusuna girmiyorum bile cocuklari için neler neler çeken anneler var
(7,121 puan) tarafından
O konusu diye birşey yok balım en konuşulması gereken o hepsi boş hepsi bahane o çocukların hesabı sorulmalı ki bir an vicdani rahat olmasin
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Anlamaya çalışıyorum şuan 
tarafından
Bende :)
0 oy
(7,674 puan) tarafından
Oda daha cocuk bence
tarafından
Yasi simdi kac bilmiyom ama çocuk evkenmis.
0 oy
tarafından

Babası geldi umarım sahip çıkar ve aynı hataları yapmaz oda genç inşallah bu hataları yaşamaz çocuklarına yazık :(

tarafından
Adam zaten sahip cikacagini söyledi
tarafından
Çıksın zaten ya
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Yazık ya erken yaşta evlenmiş 4 çocuk doğurmuş daha Kendi çocukken saf ya yardıma ihtiyacı var nasıl sevindi ailesini gördü zaman 
tarafından
Bazen gülüzar haksiz derken bazende magdur diyom
(2,788 puan) tarafından
Okusun diye burs vermişler babası evlndrmiş yazık
0 oy
tarafından
Şuan izliyorum ama sanki birşeyden korkuyor gibi 15 yaşındaki çocukla kaçmadı bence o çocuğun babasıyla birşey olmuş gibi geliyor 

Ne bileyim çok tuhaf 4 çocuğunu bırakan bir kadın normal olamaz
tarafından
Her sekilde aci verici ya bir yandan 15 yasindaki cocuk bir yandan kac yasinda adam
0 oy
(4,961 puan) tarafından
 Bence 15 yaşındaki çocukla değil babayla bir bağlantısı olduğunu düşünüyorum ortaya çıkınca da çocuğun üstüne attılar, çünkü o 15 yaşındaki çocuğun babasinda var birşeyler 
tarafından
Her iki si icinde aci verici ya
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Burda gördüm meraktan baktım evet küçük ama adama yazık ya kocası da iyi duruyor yazik
tarafından
Birde kocasi kaza gecirmis sonra bu gitmis
(8,986 puan) tarafından
Rabbım hidayet versin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 276 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 223 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,162 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 282 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Cantanelerim (371 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 353 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ftm0063 (534 puan) tarafından soruldu

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı