0 oy
806 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (875 puan) tarafından
evettt sigarayı bırakışımın 5. günüüü irademin hep zayıf olduğunu düşünürdüm ama öyle değilmiş bir kez dahi içmedim ve kendimi çok çok daha iyi hissediyorum her canım sigara istediğinde aldım ağzıma sakızımı temizlik yaptım banyoları temizledim balkonu yıkadım her işi yaptım ve keşke daha önce bıraksaydım diyorum eşimde saolsun hep çekirdek meyve falan getiriyor aklıma geldiğinde yiyeyim diye bir ara denemiştim bırakmayı ama yapamadım hemen tekrar başlamıştım bu sefer azimliyimm mutluluğumu sizinle de paylaşayım dediim ♥️♥️ bir de tekrar bebiş düşüyorum daha düşünmeden bırakayım kanım temizlensin dedim 

13 Cevaplar

+1 oy
(7,670 puan) tarafından
Offf ben hamisim hala iciyorum birakamiyorum illetiiiii
(8,933 puan) tarafından
Sen kaç haftaliksin benimki haftaya kontrolde başla der düşürmeye tümden bıraksam aşırı sınırlı olcam buda bebeğime yansıyacak içsem bebeğime zarar şimdilik çözümü hafif nikotinlilerde buldum
(7,670 puan) tarafından
Dogrudur canim yenik dusuyorum iradeye :(
14 haftaligiz canim
(134 puan) tarafından
Bana bebekte gelişim geriliği var denildi bugünle tam bi hafta oldu bir tane bile içmedim kuzum zorla kendini içince hep midem yanıyordu hergün o mide yamaları bile durdu dene zorla kendini eminim başarırsın
(9,610 puan) tarafından
Ben tiksindim. Allah'tan zor olmadı ya inşallah sizde tiksinirsiniz
(875 puan) tarafından
ya inanır mısınız asla gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor değil ya ben kendimi yataklara düşmeme bile hazırlamıştım ama kat be kat daha enerjik hissediyorum kendimi
-Reklam-
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Daim olsun. Darısı içen herkesin başına,☺️
(875 puan) tarafından
amiiinnn canım
0 oy
tarafından
En iyisi hiç başlamamak
(875 puan) tarafından
evet öyle de 8 yıldır içiyordum
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Sen kralsın aslansın kaplansın yaparsın. 
(875 puan) tarafından
valla yaptım bileeee:D
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Gözün aydın ne güzel 

(875 puan) tarafından
saol canımm
0 oy
(3,244 puan) tarafından

Tebrik ederim canım. Sağlığın önemli:P

(875 puan) tarafından
aynen öyle canım çok daha iyi hissediyorum
(3,244 puan) tarafından
Canım bişey söylemek istiyorum. Açığı kırarım seni diye de çekiniyorum. Ama belki bu cümle senin hayat felsefen olur, bilemiyorum.
Hep aklımda bu cümle. "Kadına sigara kokusu yakışmıyor, kadın sigara kokmamalı" umarım incinmemişsindir❤️❤️❤️❤️
(875 puan) tarafından
ya evet doğru diyorsun mesela kimse sigara içtiğine inanmaz çok nazik çok hanımefendisin nasıl içiyorsun derler mesela ama çok şükür bıraktım
(3,244 puan) tarafından
❤️❤️❤️☺️☺️☘️☘️☘️bol şans
(3,244 puan) tarafından
Ay her gün sigara paranı kumbaraya at sen. Bak zengin olursun
0 oy
(448 puan) tarafından
Aramıza hoşgeldinn canimm
(875 puan) tarafından
hoşbuldummmm canım
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Fotodaki kız sensen bebek gibisin cildin yaslanır sigarayla şimdi ssuyu bol iç cildin parlasın geri dönmezsin inşallah 17 yasında bıraktım 33 yasındayım hala içmem
(875 puan) tarafından
benim canım bol bol su içiyorum meyve yiyorum sakız çiğniyorum ve asla korktuğum gibi olmadı ben kendimi yataklara düşmeye bile hazırlamıştım ama çok daha iyiyim bende 14 yaşında başladım 22 yaşındayım
(8,328 puan) tarafından
İyi kız yolun başındasın inşallah bırakırsın
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Ne güzel ins tekrarlanaz 
(875 puan) tarafından
inşallah canım
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Çok sevindim kendin için çocukların için çok doğru karar vermişsin inşallah herkes bırakır bu illeti
(875 puan) tarafından
inşallah canım gerçekten bıraktıktan sonra kendimi çok daha iyi hissediyorum
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Helal olsun kız devamkee
(875 puan) tarafından
ama inanır mısın şuan evde tekim oğlum uyuyor eşim dışarı da benim canım acayip sigara çekti gideyim de çekirdek çitleyeyim bari
0 oy
(1,784 puan) tarafından
Ben hamileligimde icmemeye başladım bebeğim 18 aylık+9 ay hamilelik=28 aydır içmiyorum bıraktım diyemiyorum içmiyorum diyorum bıraktim diyebilmem  için bi 10 sene geçmesi lazım :)))) biraz erken bıraktım demeye başlamışsiniz siz 
(875 puan) tarafından
kız bıraktım işte içmiyorum:D bırakmasaydım içerdin demekki bıraktım :D
(1,784 puan) tarafından
Sigara öyle bir illlet 10 sene içmeyip başlayan var bırakmış olmuyor o süreçte içmiyor oluyor o yüzden bıraktım demeyin :)))
0 oy
(3,016 puan) tarafından
MaşaAllah maşaAllah 
(875 puan) tarafından
ayy evet maşallah maşallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 800 göst.
28 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,067 cevap

34,863 kullanıcı