0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Şuan 22 haftalık gebeyim doktorum erken doğum olma ihtimali olduğunu söyledi servikal yetmezliği olupta kaçıncı haftanızda doğum yaptınız birde hangi doğum yöntemini seçtiniz

3 Cevaplar

0 oy
(6,723 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

bende 22.haftamdayım haftama göre kısaya yakınmış doktorum öyle dedi :( bugün kanamam oldu

(33 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bende en başından beri vardı dikiş atıldı ama risk var hala iğne ve sabah akşam progestan kullanıyorum sizde kullanın
(6,723 puan) tarafından
teşekkür ederim canım sanada çok geçmiş olsun. Daha küçükler inşallah günlerini beklerler de sağlıcakla kucağımıza alırız. iğne de verdi fitilde canım 1 kere kullan yazıyor da 2 mi kullansam kararsız kaldım :/
(33 puan) tarafından
Doktorunuza daşın kanamayı söyleyin uygun görürse kullanırsınız ağrılarım oluyordu çok şükür geçti faydası oluyor ilaçların
(6,723 puan) tarafından
çok şükür canım inşaallah banada faydası olur
-Reklam-
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bana da dendi canım ama serklaj yaptırmadım doktor yanlış gördü mü bilmiyorum serklaj için başka hastaneye yönlendirildim doktor ölçülerin olması gerektiği boyutta olduğunu sıkıntı olmadığını söyledi. Oğlum da 40+2 de doğdu
(33 puan) tarafından
Evet bazı doktorlar para için öneriyor ama ben prof doktora da gittim o dikişi mi attı zaten bundan öncede 2 düştüğüm olmuştu
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Benim kisalmam oldu ama 30.haftadaydim 1 cm de acilmam vardı 35+5 de doğum yaptım normal

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 168 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Bimuallime (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
0 oy
11 cevap 267 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elif vurkan (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
1 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu

379,592 soru

11,363,272 cevap

34,839 kullanıcı

...