0 oy
94 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar artk dayanamıyorum Hamileliğinde verdiği hormonlardan birde  hıçkıra hıçkıra ağlıyorum Artk dayanamıyorum ben. Psikolaga gitmeden kendim halletmek istiyorum bir duasi felsn varsa  yazın. Her sabah istisnasiz her sabah iki senedir rüyamda birisni görüyorm . Inanin görmek istemiyorum keşke görmesem diye dua ediyorum . Duasi var mi ? Biz tartışmıştik her rüyamda barıştıgimizi görüyorm neden ya neden :( 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eterik bağ koparma yap
tarafından
Senden onaa ondan da sana olan enerji bagi kopmamis olabilir yani bilincaltinda
tarafından
tarafından
Kopardigim anda ayda istisnasiz bir kere gordugum insan toz oldu gitti
(2,746 puan) tarafından
Ayyyyy bu nere çok severim böyle şeyleri
tarafından
Azkaban merak giderebilirim benim de ilgi alanim :P
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden tartismistiniz ki bu rüyaya göre o kişinin hakkına girmiş çok uzmussun bul özür dile kadınsa şayet 
tarafından
Evet kalbini çok kırdım :( uzun seneler kalbini kırdım onun özür diledim affetti ama bilmiyorum.
tarafından
Özel değilse olay neydi büyük bir şey olmalı ki bu kadar vicdan yapmışsın
0 oy
(448 puan) tarafından
Psikoloğa  gitmeden kendiniz halledemezsiniz duygular baskılarını sonra panik.atak anksiyeti olarak ortaya çıkar bu sefer tüm dengenizi şaşar.... ben anlamıyorum neden insanlar Psikoloğa gitmek istemiyor grip olunca nasıl doktora gidiyorsanız ruhunuz alarm verdiğinde gitmeniz lazım... ayrıca sizin bilinc altınıza gün içinde sürekli düşündüğünüz için başınıza geliyor

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,105 göst.
0 oy
1 cevap 44 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,521 göst.
4 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde muberrakt (3,926 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 437 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde bittercikolataa (18 puan) tarafından soruldu

381,704 soru

11,426,677 cevap

34,987 kullanıcı

...