0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kızlar ben dün sabah test yaptım pozitifti emin olamadım bugün yine yapacaktım. Sabah karnımda ağrı oldu baktim lekelenme var.6 buçukta kadın doğum acil e gittim kan testi verdim betam 34 çıktı. 2 gün sonra tekrar gelin dedi.

Ben lekelenme için kızıma gebeyken düşük riski vardı vajinal bir hap vermişlerdi onu istedim doktor 2 gün sonra geldiğinde devam ederse veririm dedi

Plansız gebelik zaten fakat düşük yapmaktan çok korkuyorum acaba sağlıksız gebelik de o yüzden mi vermedi ilacı. Benim betam daha önce bir kere daha düşüktü 2 gün içinde düştü o bebek çok korkuyorum bisey olur mu?

Geç döllenme olduğunu düşünüyorum inşallah öyledir böyle olup sağlıklı gebelik geçiren var mı 

5 Cevaplar

0 oy
(13,942 puan) tarafından
Canim haftan daha çok küçük, bebeğin kalp atişini duymadan o ilaçlari vermiyor genelde doktorlar. Hatta sen düşük diye görmene rağmen onlar kalp atişi duyulmadiği için düşük olarak değerlendirmiyor bile. Yinede hamile gibi dikkatli davran, yorma kendini. Düşük riskin vardir belki. 
tarafından
Bunu bilmiyordum kuzum çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Ayyyyy bebiş mi☺️inşallah bir şey olmaz canım 
tarafından
İnşallah elif inşallah.  Tek tuple kondom +hapla suriyeli  kadınlardan beter oldum her sene bir tane doğurur oldum çok kinamistim onları:D
(13,838 puan) tarafından
Ay neye guvencez bilmiyorum ya ben korkuyorum vallahi ikincim sürpriz olunca Rabbim hayırlısını versin cnm
tarafından
Amin amin canım inşallah. Ben dün gece baya araştırdım hatta benim gibi 4. E mi ne tek tuple kalan biriyle denk geldim baglatinca bile kalan oluyormuş.
Allah sağlık versin çocuk benim çocuğum olmussa 10. Ya bile hayır diyemem amaAllahın gücüne gitmesin çok korkuyorum çok küçükler nasıl buyur 3 bebe cildircam
(13,838 puan) tarafından
Vallahi Rabbim hayırlısını versin zor zor Tek zor ama napalim sağlık olsun da Rabbim verir inşallah kolayliginu
tarafından
İnşallah canım:/
0 oy
tarafından
Devlet bebeğin kalbi duymadan ilaç vermez bende sırf bu yüzden özele gitmiştim benim de kanamam oldu devlete gittim muhtemelen düşük olur dedi gönderdi akşamında özelin aciline gittim progestan verdi fitil şekilde onu kullandım 3 buçuk ay şuan 33hafta 1 günlük olduk çok şükür 
tarafından
Allah sağlıkla kavuştursun canım bende özele gideyim o zaman. Ama haftasonu bugün orda da kimseyi bulamam ki.Allahim esirgesin
tarafından
Ben de haftasonuydu cumartesi günüydü gittiğimde
tarafından
Bir bakayım kuzum. Son doğum yaptığım doktorun numarası var zaten öğle arası geçsin arar gel derse giderim çok teşekkür ederim
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(5,012 puan) tarafından
Kız sen hamilemisin hayırlı olsun,gebeliğin basinda lekelenme oluyor bazen progestan vermiştir Dr mutlaka kullan ihmal etme,sana tutunsun yavru:)))
tarafından
Öyle değildir diye kendimi avutuyordum canım ama öyleymiş Allah sağlık versin inşallah.
Ya vermedi 2 gun sonra gelince yazarım duruma göre dedi bende ona takıldım canım
(5,012 puan) tarafından
Bence sen bı özele de git,elinden geleni yap, bekleme adetin geçmiş miydi
tarafından
2 gün geçti canım. Zaten doğumdan sonradaha ilk kez görmüştüm:)
0 oy
(407 puan) tarafından
Büyük ihtimal kimyasal gebelik 
tarafından
Bir kez yaşadım bu şekilde Allah korusun ya inşallah geç döllenme ve sağlıklı gebeliktir
(407 puan) tarafından
4 kez yaşadım ona benziyor
tarafından
Canım Allah gönlüne göre versin inşallah
(407 puan) tarafından
Seninde canım 2 gun sonra anlaşılabilir beta degerinden

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 72 göst.
1 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.