0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim eşim işi gereği  11 de geliyor bende tekim evde memleketten uzagm kimsem yok cok sıklyorum sizde durumlar nasıl

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından

5 gün yoktu dün öğlen geldi sabah gitti yarin gelecek:'( Tekim bende ailemden uzağım ve alıştım artık 

tarafından
Aynen  öyle abla☺☺olan bana oldu nerdeyse evdeki bütün eşyayı toplamıştım hepsini geri açtım sjsjsj
(13,833 puan) tarafından
Ay evet doğru bak hazrlik yapmıştım neyse artık☺️
tarafından
Toplamasi zevkli idi ama aynı evi bi daha yerleştirmek zulüm sjsjs
(13,833 puan) tarafından
:⁠-⁠D:⁠-⁠Dgüldürdun beni neyse sağlık olsun tatlim
tarafından
Aynen öyle abla hayirlisi buymuş☺☺❤
-Reklam-
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Eşim vardiyalı çalışıyor 12 24 
tarafından
Tek mi kaliyorsun evde
(7,687 puan) tarafından
Oğlumla tek kalıyoruz ama ben alışkınım baştan beri böyle ya 24 48 ya 12 24
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Benimki 6 da çıkıyo yarım saate evde bazen gece mesai yapar o zaman bende TV telefon derken geçiriyorum ama hergün tabiki zor 
tarafından
Her gün çok zor aksamlarda uzadı tv izlemekten baska yapacagm bir sey yok
0 oy
tarafından
Bnm eşimde geç geliyo bazen hiç

Gelmiyo şwhir dışına yurt dışına gidiyo
0 oy
(15,823 puan) tarafından
10 buçukta geliyo pazar günleri hariç 3 tane çocuk sikilmama fırsat kalmıyor eve yıkılıp kalmıyorumm bide
0 oy
(3,362 puan) tarafından

Bu hafta gececi akşam 6.30 da gidip sabah 8 den sonra geliyor 2 çocukla pek sıkılmaya vakit bulamıyorum :D gerçi akşam onunla film izlemeyi özledim 

0 oy
(8,968 puan) tarafından
Haftada bir kere yedi buçuk gibi geliyo çatlıyorum sıkıntıdan. Haftada bir kere de akşam yedide gidiyo sabah geliyo. O günler de çok boş geçiyo. Eşim olmadan ev bomboş gibi. Oğlum var onla oyalanıyorum ama illa eşimin sesini duymak isterim. 
0 oy
tarafından
11 de gidecek ☹️☹️
0 oy
tarafından
8-5 öğle arası 12_1 arasındad evde
0 oy
(17,834 puan) tarafından
Benimkide manav yazın gece 12 ye kadar açık kışın 22 ye kadar bazen geç bazen erken geliyo ben alıştım valla çocuklardan koca aklıma gelmiyo işten güçten
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Ahh ahhh bezdim onun isindende gec gelmesindendee milletin kocasi evde cay kahve tv karsisinda oturur daha bizimki eve gelecek sanarsinki başbakan ülkeyi yonetiyo :devil:

tarafından
Hiç sorma ya bende öyle tv is yemek boyle taklyorum evde tek
(2,687 puan) tarafından
Bende bide ogluş var insan bekliyo ki gelsin az ilgilensin nerdeeee
0 oy
tarafından
11 yne iyiymiş benimki 1-2 bile geçiyor her gün böyle olabiliyor
(146 puan) tarafından
Ay eşiniz ne iş yapıyor benim eşimde 1 iki bazen 3
tarafından
Kaporta boya cnm teslim etmesi gereken arabalar oluyor geç geliyor o yüzden..br de dükkanda hay.vanları var güvercin tavuk köpeği falan onlara da bakıyor
0 oy
(8,990 puan) tarafından
6 da çıkar 6.15 de evde olur...

Evde çocuklarla pek sıkılma şansım yok bide şimdi hastalar
0 oy
(1,940 puan) tarafından
Normalde sabah sekiz akşam beş üç günde bir geceleri de orda sabah geliyor bugünde yok
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Benim eşimde 21.30 geliyor evde oğlumla tekim ama sıkılmam alır dışarı çıkarım gezerim dolaşırım ev işi derken akşam olur 
0 oy
(2,291 puan) tarafından

Benim esim gec gelince hosuma gidiyo yemek için bol vaktim oluyo:angel:

0 oy
(13,833 puan) tarafından

Genel olarak evde iş saati yok ayda bir kez nöbet o da bu akşam bende çok skldm :D

0 oy
(875 puan) tarafından
benimde geç gelir ki işinin patronu ama tam işkolik ilk zamanlar kavga ederdim sonra kavganın işe yaramadığını fark ettim saldım gitti
0 oy
tarafından
Benimkide 12 buçukta geliyor bazen biri bulur. Oğlumu uyutup sıkıla sıkıla oturuyorum. O gelince de uykum gelmiş oluyor pek vakit geçirme fırsatı olmuyor zaten 35+4 haftalık hamileyim zorluk artacak ama eşim hep geç geliyor herşey bana bskacsk
0 oy
(9,626 puan) tarafından
3 vardiyalı çalışıyo her vardiyada da işten çıkar direk eve gelir yani zaten vardiyalı olduğu için geç gelme durumu olmuyo sabit 8 saat 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 212 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 423 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Prenseees Annesi (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,064 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde selinylmazz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 224 göst.
10 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu

380,596 soru

11,395,419 cevap

34,913 kullanıcı

...