0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (718 puan) tarafından
Lise 3 e gecerken 2012 de liseyi birakmistm smdi aciktan devam ediyorum 2  doneme fln mezun olurum ama 2 yillikta olsa universiteyi okumak istiyorum aciktan sinava girmek icin nerden baslamak lazm calismaya basil calismam lazm cok istoyorum bir bolum okumayi  nasil calismaliym bilgiler 0 nerdeyse bana yol gostereck varmi kizlar 

4 Cevaplar

0 oy
(373 puan) tarafından
Bende şurda durim bende açıktan lise biti 2 yılık çocuk gelişimi sinvalrina gidcem insAllah kayitlar basiyliyinca 
(718 puan) tarafından
Universite sinavi onemli bnde isfiyorum okumayi ya cocukluk hayalimdi
(582 puan) tarafından
İnşallah hayaline kavuşursun ama imkanın varsa açıktan okuma, gidip kampüs hayatını yaşa bence
(718 puan) tarafından
2 yasnda bebegm var gidip gelmk zor olurr insallah cnm
-Reklam-
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Bak canım önce bu senenin yks konuları belli oldu onlari not  al Türkçe matematik fizik.kimya biyoloji tarih coğrafya vs hepsini tek tek not al Türkçe konuları diye matematik konuları diye sonra konulara YouTube üzerinden hazırlan ve her konu bittikten sonra mutlaka sadece o konuya ait test çöz tüm konular bitince ilk işin mutlaka.bolca soru çözmek olsun özellikle.hizli okuma kurallarına dikkat ederek hızlı soru çözme tekniklerinin yararlan ve şunu unutma rakiplerin şuan 3-0 önde bunu her zaman aklinda tut  
(718 puan) tarafından
Tesekkur ederm cnm da yeni girdim goremedm ozelden attigin linkii
(8,933 puan) tarafından
Gözükmüyor mu
(718 puan) tarafından
Ozel msja kapali yaziyorr senin icin
(8,933 puan) tarafından
Şimdi tekrar gönderdim linki yoruma atamıyorum yorum kabul etmiyor çünkü
(2,613 puan) tarafından
Gördüm canim çok sagol
0 oy
(914 puan) tarafından
benm bildigim liseyi ne kadar okuysan o kadar kredi veriliyor ya zaten mezun olmak icin 3 sart vardi 1 192den fazla kredin olcak 2 en az 8 donem sinavlarina girmis olmak 3 zorunlu dersleri gecmek 2018te mezun oldum bende simdi sartlar degisti mi bilmiyorum bi bak aol.gov sitesine
(718 puan) tarafından
Liseyi demiyorum cnm univeristeyi istiyorum lise 2 doneme biter zaten aciktan okuyorum onu ben aciktan universite istiyorum
(914 puan) tarafından
yanlis anlamisim kusura bakma doping hafiza var reklamda falan goruyorum durumun varsa deneyebilirsin
0 oy
(448 puan) tarafından
Bende bu sene gircek yks ye Allah kısmet ederse 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
2 Şubat 2023 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde angello (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.