0 oy
148 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
8 yaşında kızım var ve 3 û sınıfa gidiyor arkadaşlarından mi etrafından mı bilemedim bir burç takıntısı oluştu bu ara.  Guzellikle anlatiyorum burçlara inanma diye yine burçlara bakiyor. Mesela koç burcu havalı bilmem akrep burcu duygusal vs vs kendisi koç burcunda havalı yazıyor diye havalı olmaya çalışıyor.  Tiktok ta  da çıkıyor bununla ilgili ve sürekli  izliyor. Geliyor bana soruyor anne burcun ne bende öyle şeylere inanmıyorum diyorum inanmıyor gidiyor doğduğum tarihten buluyor ve anne burcun ikizler ikizler asabi sinirli. Oluyor gerçekten de öylesin felan diyor Çocugun psikolojisi bozulacak diye korkuyorum sinirleniyorum da çoğu zaman. Şiddet e başvurmak da asla istemiyorum  Ben bu takıntıdan nasıl vazgeçirebilirim. Ya öyle böyle değil burç üzerinden yorum yapıp ona gore yasiyo allahım sen yardim et akıl fikir ver colugumuza çocuğumuza  . (Amin)

7 Cevaplar

+1 oy
(48,683 puan) tarafından
once tiktoku yasakla burcu zamanla unutur zaten
-Reklam-
+1 oy
(2,097 puan) tarafından
Ortada burçtan daha önemli bir sorun yok mu sence de, tiktok gibi yani?? İse onu silmekle başla. Burç takıntısı geçici bir şey olabilir çok da büyütme şimdilik bence. 
(3,246 puan) tarafından
Aradığım yorumdu dikkat edilmesi gereken tik tok saçmalığı net
+1 oy
(8,931 puan) tarafından
Burda burctan daha önemli Bi sorun var 8 yaşında çocuğun elinde telefonun tabletin ne işi var hele tiktok gibi sadece beyni olmayan insanların kullandığı uygulamada o çocuğun ne işi var hem ebrveyn olarak kendiniz yapıp ediyorsunuz sonra ayy ben napcam diye yakiniyorsunuz bence çocuklara değil Allah böyle ebeveynlere akıl fikir versin
(7,300 puan) tarafından
Yürüüüü beeeeeeee. ++++ Helal olsun sana
(8,931 puan) tarafından
Birazdan linç tayfası gelir kac cocugun varda tekefon vermiyirsun diye gelin hadi bekliyorum :))))
tarafından
Kız kaç çocuğun varda ellerine telefon vermiyorsun + benden gülom
(8,931 puan) tarafından
Ahada geldi hele şükür oleeeeyyy :))))))))) 13 haftalık hamileyim 4 öğrencim var ağır otizm özel egitim öğretmeniyim yan sinifim olan orta düzey zihinsel engelliler sinifindada 8 öğrencim var yani konunun uzmanıyım:)))
tarafından
Oooo tamam kral sen haklısın ya doğru söze kim ne der
0 oy
tarafından

Bu tiktokun yaş sınırı düşerse böyle olur, neden kullanıyor ki bu yaştaki çocuk anlamıyorum :wassat:

0 oy
(3,695 puan) tarafından
Tiktok bataklığından yavruyu kurtar, burç takıntısı zamanla geçer  
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Yani bence de önce tiktoku yasakla sen.ayrica evet burçlar var karakter olarak öyle koç havalı olur ikizler asabi olur doğru.karakteristik özellik diye birşey var.oyle günlük haftalık yorumlar tabiki sacama ama karakteristik özellikler doğru yani.

Ama sen bence yükselen i anlat ona.yukselen farklı olursa karakteristik özellikler değişebiliyor çünkü.ayrica koç burcu inatçıdır yapma dedikçe yapar :) o sebeble güzelce anlatmaya devam 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Daha yaşı çok ufak internete girmesine sınır getirebilirsin burçlar o kadar sorun değil yani yaşından büyük uygulamada erişimini kafana tak bence sen

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 66 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde zzeynep (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 399 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 130 göst.
23 Kasım 2022 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 265 göst.