0 oy
305 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından
Kızlar tartısırken eşim hep kendini kaybeder ve ne dediğini bilmez, cok canımı yakan sözler söyler hakaret değil ama, böyle işte eksik taraflarımı sıralar benden memnun değilmiş nefret edermiş gibi seyler söyler eksiklerimi sıralar. O güne kadar yaptığım iyi seyler gözüne gözükmez ne kadar hatam varsa döker ortaya. Sizlerin eşleri de kavgalarınızda cok uc seyler söyler mi sonunu düsünmeden? 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maalesef üzgünüm sinirliyken söylenenler doğru olanlardır☹️
-Reklam-
0 oy
(119,332 puan) tarafından

bizim tartismanin sonunu ne sen sor ne ben diyim :ermm:

tarafından
Ne kız sjsj
(119,332 puan) tarafından
bi anda bambasa biseye gidiyo is o yuzden ben tartismakdan kaciyom
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Hayır ben ona söylemem o da bana. Çünkü bu tip sözler ağızdan bı kere çıkmaya başladı mı devamı geliyor malesef
0 oy
tarafından
Çok çok büyük sözler söylemeyiz genelde ben konuşurum eşim susar aman aman büyük kavgamız olmaz 5 senede toplasan 3 kere anca olmuştur çünkü eşim çok sabırlıdır 
(1,923 puan) tarafından
Maşallah nazar değmesin.
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Bizde gerizekali ***** falan olur ama dediğin gibi olsa ben o laflara takarım üzülürüm sinirlede olsa gerçek 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Beni hiç sevmediğini sevmiyceni söyledi hissetiriyoda zaten 
0 oy
(8,931 puan) tarafından
Allah belanı versin 3 ay öncesine kadar em sert eşimde bende bunu söylerdik küfür etmek yerine şimdi hamile olduğum için ne o ne ben kavga edemiyoruz çocuğum etkilenir :))))
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Aynısı ya bizim kavgalarda hep böyle bitiyor .sonunda içinde ne kadar kötü düşünce varsa hepsini söyler .o yüzden kavga etmemeye çalışıyorum .sonu hiç iyiye gitmiyor 
0 oy
(6,345 puan) tarafından
Benim eşim öyle değil ama ben öyleyim maalesef sonra çok pişman oluyorum ama kendime hâkim olamıyorum çok kırıyorum eşimi :(
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Yok ya en fazla s.lak gerizekalı dediğini duydum bende ona en fazla apt@l dedim bu kadar 10 senedir tanışıyoruz 
0 oy
tarafından
Kötü söz olmaz. Çay ya da kahve demlenir. Masaya oturulur. Her medeni insanın yapacağı gibi konuşulup çözüm aranır bizde
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Eşim sağolsun hiç üstüme gelmez hep ben söylerdim sonra farkettim düzelttim hatamı 
0 oy
(150 puan) tarafından
Beni yanına yakıştırmadigini söyledi içimden hiç çıkmıyor bu lafı anasının lafı bu bu gerizekalida kawga anında söyledi ana kuzusu
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Söylemez çünkü kavga anında duymam sjsjs :D 
0 oy
tarafından
Söylemez,  hakaret de etmez çok sinirli olsak bile  bana bi 5 dk ver der çıkar odadan 
0 oy
(407 puan) tarafından

Lütfen sakin sakin oturup konuşalım der:D sınırlı halini daha gormedimki 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 554 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 703 göst.
25 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 410 göst.