0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hergün tuvaletini yapan oğlum 2 gün 3 4 gün yapmıyor karnım ağrıyor popom acıyor diyo içim gidiyor bağırsak için ilaç mı alsam ne iyi geliyor kızlar yaa bide cok sık hasta oluyor ne yapmam lazım bağışıklık için 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Enterogermina kids pahalı bir ürün ama anında etki ediyor düzenliyor 
(426 puan) tarafından
7 aylık bebek için de oluyor mu peki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Enterogermina kids prebiyotik tek gecerim 
0 oy
(1,188 puan) tarafından

Aklına gelebilecek herşeyi denedim eczane ürünlerinin hepsini. 

1 numara kesiiiinlikle kefir bir hiç para dökmeye gerek yokmuş iyi anladım bir numaralı probiyotik hem bağırsak sistemini düzenliyor hem bağışıklık güçlendiriyor 

2 cisi de yoğurt mayalıyor isen probiyotik yoğurt mayası al içine koy bire bir 
tarafından
O maya ne işe yarıyor canım yaoarım
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Kaç yaşında bilmiyorum ama 10 aylık oğluma gün aşırı biberonla kefir veriyorum ilk 6 ay probiyotik kullandım bağışıklığı güçlensin kabız ve ishal olmasın diye.. Şuan kefir sürekli tüketiyoruz.. Nadiren kabız oluyor. Ben ve eşimde çok severiz kefir evden eksik olmuyor tadını beğenmezse az sulandır ayran diye içir
tarafından
Bebeğin için kefiri nerden aliyorsun cnm
(5,912 puan) tarafından
Altınkılıç markasının içeriği temiz onu kullanıyorum sade kefir meyveli vs almıyorum asla
tarafından
Hangi markette satiliyorki. Bir de cocuk nasil iciyor onu. Yogurdun icine bir kac kasik koysak olur mu
(5,912 puan) tarafından
Her markette var ben az suyla sulandırıp ayran niyetine biberonla içiriyorum çok seviyo
0 oy
(129 puan) tarafından
Enterogermina bize çok iyi geldi şiddetle öneririm
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Enterogermina ve kefir ikisini beraber tuketmeli ayriyeten suyu fazla ver. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yusuf 427 (698 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 19 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yusuf 427 (698 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
20 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
3 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,233 soru

11,444,562 cevap

35,014 kullanıcı

...