0 oy
929 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Sorum yukarda kızlar 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kafa şekil bozukluğu için trendyolda bir ürün görmüştüm yorumlarda baya faydalı bişey olduğu yazıyordu istersen bir araştır 
tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından
Kafa yastigi almalisin ben aldim ve cok faydasini gordum oglumun kafasi dumduz olmustu 
tarafından
Sağol canım
0 oy
(4,992 puan) tarafından
Bunun icin teshis konuldu mu beyin cerrahi tarafindan ?

Benim oglumun kafatasi sekil bozuklugu var trigonosefali teshisi kondu.
tarafından
Atayım canım
tarafından
Başa sabitlemedim canım sayfanın en sonuna düşmüştür
tarafından
Ordan bakabilir misin canım
(4,992 puan) tarafından
Ben pek bozukluk goremedim canim
tarafından
Çocuk doktoruna gittim şüphelendigim hastalığı dedim elleriyle suturlari kontrol etti açık hala bı problem gözükmüyor elhamdülillah baş çevre ölçümünde normal dedi sol tarafa yatır bir ay sonra düzelme olmazsa yine gel dedi
0 oy
(337 puan) tarafından
Genelde normal dogumda oluyor sıkıştığı için 

Benimde kızımda olmuştu bi sağa vi sola bi düz yatirmistim düzeldi yinede sağlık ocağına gidince sormak lazım 
tarafından
Bemde normal doğum yaptım 2 aylık şuan yarın çocuk doktoruna randevum var sorucam inşallah
0 oy
(232 puan) tarafından
Bi tanıdığımızın da öyleydi canım. İlk bi kaç ay yamuktu sonra düzeldi. Zaten yeni doğan bebeklerde kafada yamukluk olur bazen
tarafından
Bir tarafa hep yatırdım benim hatam sanırım artık diğer tarafa da yatırıyorum bugünden itibaren insallah işe yarar kötü bir şey değildir
0 oy
(407 puan) tarafından
Birazda annenin hatasi hep aynı yere yatirmasindan dolayi
tarafından
İnşallah kötü bir şey değildir canım ya kraniosinostas diye bir şey yazıyor internette çok korkuyorum acaba o müdür beynine zarar verir felan diye:((
0 oy
(72 puan) tarafından
Sürekli döndür başını tek tarafta yatmasin düzelir 
tarafından
Yani kötü bir şey değildir demi inşallah canım ya
(72 puan) tarafından
Yok yok benim 2 oğlumda da vardı düzeldi birinin arkası düzdü birinin kafası uzundu
tarafından
Canım bı foto atsam benim kızimda bakar mısın
(72 puan) tarafından
Canım gerçekten önemli olan dönüşümlü yatirman hani bakmam şart değil daha onun kafa şekli oturmadı yumuşak daha şekil alır yani korkma düzelir
0 oy
(54 puan) tarafından
Tek taraflı düzleşme gibi mi şekil bozukluğu dediğin benim kuzenim de doğduğunda hep aynı tarafa yatmaktan öyle olmuştu düzelene kadar düz ve ters yönüne yatırdılar 
(54 puan) tarafından
Bi süre sol tarafına yatır arada düz de yatır ki arka sivrileşmesin
tarafından
Canım bı foto atsam bakar mısın
(54 puan) tarafından
Tabii
tarafından
Hemen atıyorum canım bekler misin
tarafından
Attım canım
0 oy
(7,080 puan) tarafından
Benim oğlanı ilk gördüğümde hastalıklı sandım öyle kötüydü kafası şöyle diyim önden bakınca normal arkadan bakınca da normal ama yandan bakınca iki katıydı kafa enseye doğru uzundu kafasının arkasi yani yenidoganken refluau başladı mecbur yan yatırdım hep kusuyodu çünkü sonra gece kusması bitince dik yatırdım yavrum kafasının arkasi o kadar uzundu ki dik yatirinca nefesi kesiliyordu çenesi boynuna degiyodu ta sürekli dik yatırdım düzeldi şimdi top gibi kafası var masaLah herkes çok begeniyo 
tarafından
Attım canım başa sabitli
tarafından
Çok sağol canım benim Rabbim razı olsun içim rahatladı elhamdülillah sayende inşallah yarın rutin kontrolu var yinede bir sorarım gerçekten Rabbim razı olsun senden❤️
(7,080 puan) tarafından
Estağfurullah bacım ne demek oğluma bi dua et yeter sor sor mutlaka yine de için rahat etsin
tarafından
Rabbim sana hayırlı evlat eylesin acısını gostermesin ne sıkıntın varsa gidersin canım benim ayağına taş değmesin minik kuzunun amin amin
(7,080 puan) tarafından
Amin bacım amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Kuzum düz kafa yastığı aliyosun 
tarafından
Yani kötü bir şey değildir demi canım inşallah
(1,634 puan) tarafından
Hep Bi tarafa yatmak olan bisey bu yastığı kullaninca duzeliyor
tarafından
Bi foto atsam bakar mısın canım
(1,634 puan) tarafından
Kusura bakma canım çocuktan dolayı geç girebiliyorum uygulamaya at resim
0 oy
(913 puan) tarafından
Bende ayni dertten muzdaribim bebegim 5.ayina girecek kafasinda ya muk lluk var senin dedigin gibibi taraf daha siskin gibi diğer tarafa yatırıyorum bi tık etki etti gibi ama hala yam uk çocuk doktoruna götürdüm düzelir dedi yastik da aldm ama yastktan ziyada siskin olan tarafa yatırmak daha iyi 
tarafından
Anladım canm inşallah düzelir ikimizinkide
0 oy
(7,751 puan) tarafından
Abimin oğlu doğduğunda kafası acayip değişikti şuan 6 yaşında gayet normal bı kafası var yani 1 yaşına kadar düzeliyor 
tarafından
Maşallah canım
0 oy
(7,080 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
bak kuzum arkası o kadar uzun ki babasının avcunu dolduruyo fazlalık yer eşimin elinin olduğu yer komple fazla kısım o kadar üzülüyorum ki o zamanlar kafası açık fotoğraf cekmemis8m bunu da videodan kirptim 1 snlik bi kısım bu yoksa videoda bile gostermiyorum 

Şu şapkanın içine bak mesela dolu içi ve şapka ensesine sevmiyo bile öyle büyük 

Bu da son hali herkes kafa şeklini soruyo eski halini bilenler nasıl düzelttim diyo bilmeyenler hep yan yatırdım heralde arkası duzlesmemis diyo 
tarafından
Oy oy maşallah sana küçük meleğim
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Canım yatış sebebiyle olmuş sağ tarafa veya sol tarafa çok yatirmissin benim kızımda oldu düz kafa yastığı aldım biraz kulandim duzelti doktorada götürdüm bir sorun yok dedi sende yastiktan al geçer 
tarafından
Canım bir foto atsam bakar mısın
(1,313 puan) tarafından
Bana normal geldi ama sen yinede göster çocuk doktoruna git o bakar sonra yatsigi alıp kullanırsın
0 oy
tarafından
Benim oğlum süturu kapalı doğdu kafa şekil bozukluğuyla beraber 
tarafından
Nasıl farkettiniz canim doktor mu farketti yani öyle bir şey olsa bariz belli olur değil mi doktorlar rutin kontrolde anlar yada ben evde bir şeylerin yolunda olmadığının farkına varırim 2 ay bitti 3 un içinde bu zamana kadar her rutin kontrole gittim bı sorun görmediler ama yinede kafam karisiyor sizede xok geçmiş olsun şuan nasıl
tarafından
Bide canım foto atsam bakar mısın
0 oy
(2,358 puan) tarafından
Oğlum doğduğu zaman kafasının arkası düzdü ve tepesi yüksekti. Gece her emzirmeye kaldığımda yönünü değiştirdim. Sağa yatiyirsa sola çevirdim sola yatiyorsa sağa koydume. Şuan kafası o kadar güzel oldu ki. Maşallah ☺️♥️♥️
tarafından
Maşallah canım çok bariz belli değil ama ana yüreği işte inşallah kötü bir şey değildir
0 oy
(776 puan) tarafından
Aşağıdaki yorumları okudum canım benimde olmuştu yatırma hatası dikkat edersen düzelir için rahat etsin bir Dr sor
tarafından
Canım foto attım bakar misin
(776 puan) tarafından
Foto göremedim canim benimkinin kafası bildiğin üçgen olmuştu hemde beş ayda farkettik cunki kucaklamaya korkuyordum tek baktım sonra çarşafın altından yükselti koyarak yatırdım seninki daha küçük tam hareketlenmemis ***** olan tarafa yatır bir süre sonrasindada dönüşümlü gün içerisinde yuzsustu yatırmak birde daha fazla kucak
0 oy
tarafından
Canm doktırmu dedi şekil bozukluğu var diye ? Beğin cerrahisine gtmen gerekir böyle bişe varsa . Benm kızımı ilk ay çok fazla sağ tarafına yatırmak zorunra kalmıştk kızımda kalça çıkıklığı vardı alet takıyodu çünkü sürekki sağ sol yatıramadm tek yönde yatmak zorunda kaldı daha sonra beğin cerrahisine tönlendirdiler beni
tarafından
Canım foto attım bakar mısın eşim dedi var diye bende baktım vardı doktor bir şey demedi
0 oy
tarafından
Kızlar bı baksanız resme postu silicem sonra
0 oy
tarafından
Merhaba benim oğlum kafa şekil bozukluğu ile doğdu tedavi olduğumuz yerin numarasını vereyim isterseniz oraya atın yardımcı olurlar size 
tarafından
Meraba canım sizin çocuğunuzun kafasida benim kizimjnki ile aynı mıydı acaba birde doktor anlıyor mu bakınca 2 aylık benim kızım 3 ayın icinde yani bu zamana kadar doktor bir seu demedi ama eşim dedi dün kafa şekli bozuk diye
tarafından
Benim oğlumun alnında sivrilik vardı kafa arkası düzdü süturu kapalı doğdu doktorlar anlamadı 23 günlükken tedavi merkezine attık daha sonra beyin cerrahisi tarafından teşhis kondu
tarafından
Canım fotoğraf atmıştım gördün mü
tarafından
Gördüm ama bizler anlayamayız görünüşte gözükmüyor pek ama tedavi merkezinin numarasını atabilirim sana çok ilgililer her soruna doğru cevap verirler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 111 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 248 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 421 göst.
17 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Osmanin annesi (1,168 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 125 göst.
22 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GamzeDerin (478 puan) tarafından soruldu

380,521 soru

11,393,134 cevap

34,903 kullanıcı

...