0 oy
126 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Çalışıyorum iki küçük bebeğim var kayınvalidem ve kayınpederim bakıyor evleri uzak olduğu icin hafta içi bizde kalıyorlar bende çok önceden para biriktirip dört beş ay da olsa çocuklarımla vakit geçireyim dedim be biriktirdim sizce dört beş ay da olsa alayım mı yoksa kurulu düzeni bozmayım mı kızım bir yaşında oğlum iki buçuk yaşında 

5 Cevaplar

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım ben hep öyle yaptım ara ara aldığım ücretsiz izin bana da kızıma da çok iyi geliyordu imkanın varsa al derim
(135 puan) tarafından
Öyle mi canım sonra düzenleri yeniden değişecek ya o yüzden emin olamadım aslında su an imkanım var
(2,097 puan) tarafından
Canım çocuklar değişen düzenlere çabuk adapte oluyor sıkma canını geriye anneleri ile baş başa geçirecekleri birkaç ay yanlarına kar kalacak. Çocukların ikisi de küçük yalnız, iş hayatından sonra onlarla eve kapanmak sana zor gelebilir imkan dahilinde temizlikçi yardımcı vesaire alırsın baktın zorlanıyorsun tekrar dönersin.
(135 puan) tarafından
Aynen canım öyle yapacağım onların masrafını vs de düşündüm ayarladım çok şükür öyle yapayım ya içim gidiyor benimde
-Reklam-
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Zaten az bir zamanın kalmış ücretsiz izin hakkının bitmesine. Bence al hepsini kullan. Bende sonuna kadar kullandım. Cocuklarinla ilgilenirsin.
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Yani imkan varsa al tabi çok iyi olur 
0 oy
tarafından
Ucretsiz izne isverenin sicak bakiyor mu? Geri dondugunde isin riske girmeyecekse ara ara kullan cocuklara cok iyi gelir
0 oy
(4,490 puan) tarafından
Ilk cocugum 2. Yasina girecek hala ucretsiz izindeyim =))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 151 göst.
0 oy
39 cevap 905 göst.
+1 oy
35 cevap 836 göst.
9 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 693 göst.
13 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,890 soru