0 oy
1,327 göst.
Aile kategorisinde (2,128 puan) tarafından

Kızlar iyi geceler öncelikle yada hangi saatte gördüyseniz sağolun:angel:esim yatırım gereği telefon aldı diğeri duruyordu şifresini öğrendim bugün kendisi de evde yoktu merak ettim erkek milleti boş bırakmaya gelmez. Güvenirim ama çevreye uymasindan korkarım. Uygulama bırakmamış ama fotoğraflari da işle ilgili normaldi. Tabi bunun çöp kutusu yeri var orda gördüğüm birkaç fotoğraf beni rahatsız etti etmekte de haklı diyeniniz olacaktır. Hemen anlatım

1- Kuyumcuda çeyrekli bileklik modeli çekmiş bir kaç tane resim öyleydi. Birde canlı tekrar çekilmiş bileklik ve bana yada ailesinden birine (annesine ablasına kardeşine) bunca zaman alinmams.

2- tv önünde cekyatta oturduğumuz yerde kahve çekeriz ya öyle bir fotoğrafa denk geldim kadın eline benziyordu

3- bir kız hikaye atmış onu ekran almış 

4- eşim birini aramış o kişi de ekran resmi atmış 23:45e ait 

5- iki kere de bebekler için mama tarifi yapar gibi malzeme resmi ve yapılışını gördüm 

Siz olsanız ne anlardnz insAllah yarın telefonu götürmez bakarım yine insAllah da böyle bişey yoktur. Rabbim kimseye göstermesin :(

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Daha net nasıl anlicaksin acaba ☹️ takipte kal
tarafından
Öyle bir salginki herkesi yatağa düşürdü kaynım akşam çok iyiydi sabah kalktı ise gitti 2 saat sonra geri geldi 3-4 saatlik.uykuyla işe giden çocuk 2 gün yataktan çıkamadı yemek yemedi görümcem kaynanam herkes ayni görümcemin oglu tüm halılara kustu ev battı Allah'tan yedek halillar sariliydi
(1,125 puan) tarafından
Aboo baya baya dökülüyor ev haklı inşallah çabuk geçer ben evde kim hasta olsa odadan çıkartmıyorum sürekli duş al yüzünü yıka diyorum nane limon ıhlamur dayiyorum herkese bende hasta olursum bebeğe bakan olmaz emiyor sonuçta diye korkuyorum
(2,128 puan) tarafından
Takip edecem
(1,125 puan) tarafından
İnşallah bişey çıkmaz canım yaa :((
(2,128 puan) tarafından
İnsAllah kız çok korkuyorum:( biz severek evlendik iki yıl sevgiliydk 3 yıldır evliyiz oğlumuz var ailesiyle birlikte yaşıyoruz çok sorun yaşadık yeri geldi belli etmeme çalıştım hep güzellik sundum ona ama bunu bana yaparsa da ne derim bilmiyorum yıkılrn
-Reklam-
0 oy
(976 puan) tarafından
Abooo :///// delil topla en iyisi 
(2,128 puan) tarafından
Demi takip edecem
0 oy
(810 puan) tarafından
Düşündüğüm şey değildir umarım 
(2,128 puan) tarafından
İnsAllah değildir :(
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Belli etmeden takip et canım .Allah korktuğuna uğratmasın
(2,128 puan) tarafından
Amin kız Allah korusun :( takip edecem
0 oy
tarafından
Seni üzmek istemem ama hiç normal değil bunlar telefonu senden saklıyor mu neden yanında bakmiyorsun eşim benim telefonumu istediği gibi alır bakar ben esimin telefonuna bakarım yani öyle değilse ve bu dediklerinde var takip et ve bekle biraz çaktırma yani gördüğünü 
(2,128 puan) tarafından
Tamam canm. Takip edecem. Kız yok heryere onunla gider wc banyo yanından ayırmaz elletmez .
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Göster bakalım ne diyecek,sinirlenirse bi haltlar yemiştir kuzum
(2,128 puan) tarafından
Bende diyorum biraz daha kurcaliyim tam bakamadım dün Allah korusun ya :( korkuyorum
0 oy
tarafından
Kız korkma yeni almış diyorssun daha önceki sahibi kulsnmistir bilgileri ona aittir 
(767 puan) tarafından
Yani benim telefonum bozulmuştu 2. El idareten alalım dedi eşim gelen telefonda bir adamın e mail den belli açıktı resimler telefon numaraları ne dersen vardı yani
(2,359 puan) tarafından
Aynen doğru diyorsunuz kızlar olabilir. Tarihleri yazıyor mu acaba silinen fotoğrafların ona bakmak gerek.
(2,128 puan) tarafından
Kız yeni aldığında değil bu fotolar eski telefonunda
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Valla bir tanesi benim için yeterli hiç olumlu bseyler düşünmem 
(2,128 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun kız :(
0 oy
(2,211 puan) tarafından
1. Belki sana hediye almak istedi birine fikir sordu

2.Yorum yapamıyorum. 

3. Hikaye tam olarak neydi neden almış yani amaç?

4.aradığı kişi erkek mi bayan mı? 

5.Belki yenidoğan bebeği olan bir arkadaşı vs vardır ona sormuştur oda hava olsun diye bak böyle yapılıyor deyip ona atmış olabilir. 

Genel olarak yanlış anlaşılacak şeyler, fakat sen yinede tam öğrenmeden sıkma canını.
(2,128 puan) tarafından
Bende olumlu dusunmeye çalışıyorum canm ama takip edecem yinede
0 oy
(393 puan) tarafından
Aciklama kismindan fotoların ne zamana ait olduğunu ogrensene bi
(2,128 puan) tarafından
Tamam canm elime gecerse yine bakacam
0 oy
(117 puan) tarafından
Birden fazla şey görmüşsün bence takipte kal bunlar insanın içinde şüphe oluşturur
(2,128 puan) tarafından
Bende öyleyim dünden beri uyuyamadm inanki :(
0 oy
tarafından
Kızaklıma volki tolki geldi benim 
(2,128 puan) tarafından
Allah seni:) bu halde güldürdün beni :)
tarafından
Takipte kal sen
(2,128 puan) tarafından
Tamam kiz sağol insAllah bişey çıkmaz insAllah bunu bana yapmamistr
0 oy
(7,121 puan) tarafından

Peki ben sana soruyorum varsa:ermm:

(2,128 puan) tarafından
Allah korusun kız ben kendime yediremem oğlum var bir buçuk yaşında 3 yılı geçti ailesiyle otiruyoruz yani bana hak ettiğim hayatı vermedi aksine ben ona güzellik sundum
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Hemen o telefona silinen fotoğraflari geri yukleme programi indir cnm belki farkli seylerde vardir ne sildiyse cikar  ins sende benim gibi aldatilmamissindir
(1,009 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(2,128 puan) tarafından
Amin canm insAllah çok zor bir süreç eğer varsa rabbim kolaylıkla görmeyi nasip etsin bana eğer herşeyin açıklaması varsa da ortaya çıksın kolay değil bir yuvayı bozmak :( Allah nefsimizi korusun
(1,009 puan) tarafından
Ben 3 çocuğum için eineye cektim ama icinde asla affetmeyecem onu o kadar yalvardiki ölsem ayagimin altini opmezdi ayskalrima kapandi öptü sadece cocuklarim icin sustum rabbim ikisinede başta eşime hakkimi birakmasin
(2,128 puan) tarafından
Aman o zamandan sonra ne gerek varmış yani tövbe yarabbim şeytan işi işte haklısın canm insan bir yerde mecbur kalıyor benimde bir oğlum var bir buçuk yaşında ve ben 3 yıldır ailesiyle yaşıyorum çok sorun yaşadık elimden geldiğince hep mutlu etmeye çalıştım kendini
(2,128 puan) tarafından
İyi olmuş az bile yapmışsın
0 oy
(407 puan) tarafından
Senin anladığını anlarim
(2,128 puan) tarafından
Teşekkür ederim kız sağol
0 oy
(1,123 puan) tarafından
Bunların hepsinin fotosunu çek canım biraz gözlemle ve suratına vur yeri gelince.....asla içinde kuruntu yapma git konuş 
(2,128 puan) tarafından
Bende diyroum biraz bekliyim iyice kurcaliyim çek mi diyorsun
(1,123 puan) tarafından
Tabi tabi canım mutlaka tlfnuna çek onları elinde delilin olsn ....eğer silerse bak bunlar dersin
(2,128 puan) tarafından
Tamam canm ama arada telefonumu kurcalıyor fotoları nereye saklayabilirim güvenilir kimse de yok ki atim kalsin
0 oy
(613 puan) tarafından
En başı şüpheli zaten yatırım için telefon mu alınır 
(2,128 puan) tarafından
Kız ev yaptırıyoruz ya biz eşimde böyle şeylerle uğraşmaz normalde ama pahalı olunca satıp ödeme yapacam dedi bende karışmadim işine
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Aldığınız telefon ikinci el mi ?
(2,128 puan) tarafından
Kız yok sıfır almış
0 oy
(612 puan) tarafından
Şöyle bi önceki postlarına baktım da... Hiç iç açıcı gelmedi gördüğün fotoğraflar. 
(2,128 puan) tarafından
Açacak o kadar postum oldu ki kimseyi üzmek istemedim
0 oy
(27,357 puan) tarafından

İşkillendirici işler değişik geldi

(2,128 puan) tarafından
Banada oyle

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 382 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde PrensAnnesi6 (158 puan) tarafından soruldu
0 oy