+1 oy
1,464 göst.
Diğer kategorisinde (354 puan) tarafından
26 yaşındayım. Biz eşimle 16 yaşından sevgili olduk. Zor yollardan geçtik. Lise bitdi. Üniversiteye gitdik 4 yıl sonra bitdi askere gitdi 1 yılda ordan gitdi. Sonra evlencez dedik pandemi girdi araya 2021de anca evlene bildik. 2ci aydan hamile kaldim düşük oldu. Ondan sonra bebeğim olmadi eşimde haraketlilik düşüktü tedavi oldu. Geçen ay teste sonuc iyi cikti ama o ay hamile kalamadim. Spermde düzeldiyse neden kalmadim demek onlada bir ilgisi yokmus nasib değil hala demekki. Sadece yaşli anne olucam diyorum kendime. 26dayim bilmiyorum ne zaman olucak. Çocugumun yaşıtlarının annesi genc olurken ben daha yaşli olucam.. Hayatimda herşey geç oluyor zorlu yollardan oluyor 

69 Cevaplar

0 oy
tarafından
31 yaşında anne oldum canm
-Reklam-
0 oy
(100 puan) tarafından
Canım seni çok iyi anlıyorum stres yapma kendine bizi anlatmışsın . Bizde eşimle 16 yaşından beri birlikteyiz 2009 dan beri, çok şükür bizim işler yolunda gitti 2014 te(21 yasindaydik)  evlendik erken olduğu için ben 2 sene istemedim sonra istediğimiz zaman olmadı 1,2.3 derken 3 kaybım oldu bende tabiki çok pişman oldum ilk 2 sene istemediğim için kızdım kendime nerden bilebilirdim böyle olacağını. Sorun bendeydi pko vardı artı kan pıhtılaşmam varmış hiç bir doktor bu hastalığımı bilemedi çok şükür iyi bir doktora denk gelesiye kadar inan doktor çok önemli o zaman zarfında baya doktor dolaştık hep zaman kaybiydi. Hamile kalmamda sıkıntı yoktu bebek tutanamiyordu kan pıhtılaşmam dan dolayi bunu öğrendikten sonra 4. Bebeğim i öğrenir öğrenemez iğne vuruldum kendim vurdum doğuma kadar çok şükür sağlıcakla aldım kucağıma inan bana hayal gibi geliyordu ve 28 yaşında anne olabildim yinede bin şükür bin şükür sadece şunu diyebilirim kafama takmadigim zamanlarda hep hamile olduğumu öğrendim tesadüfen hemde inşallah en kısa zamanda hayırlı imanli sağlıklı evlat sahibi olursunuz Rabbim isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duydu herkese yaşatsın bu duygu. 
(354 puan) tarafından
Saglikla büyüt canım Aminn hayirlisiyla banada nasib olsun dogru zamani var o zaman gelicek insan işte sabirsizlaniyor
(100 puan) tarafından
Amin canim Allah razı olsun dualarimdasin Rabbim  en kısa zamanda hayırlı sağlıklı imanli evlatlar nasip etsin sana  inşallah isteyen herkese.
0 oy
(661 puan) tarafından
Yavrum daha gençsin böyle düşünme bence a
0 oy
tarafından
Çok özür dilerim ama bak ünite gitmişsin. Gitdi yapdi nedir cidden. Gitti. Yaptı. Lütfen alınma dayanamadim
0 oy
tarafından
30 yaşında anne olan ben ve 38 yaşında baba olan kocam :)) keşke tek önemli olan yaş olsa. malesef günümüz şartlarında bebek gelmeden önce ona güzel bir ortam oluşturmak için ( hem manevi ama özellikle maddi) bu yaşları beklemek gerekebiliyor. 
0 oy
(103 puan) tarafından

Hiç öyle dusunme ben 32 yasinda evlendim  oglum oldu benimde 2 kaybim var ve 2.inciye hamileyim ve hic yasa takilmiyorum Rabbim saglik sihhat versin ben yasimdan gayet memnunum sahsen olur olur ummadigin anda ust ustte bakmissin ki cocuklarin olmus ozamanda yildimm dersin kiz:D

0 oy
(917 puan) tarafından
Oyle dusunme teyzeemin 10sene olmamis sonrasinda 3 tane nasip etmis rabbim kuzeniminde 7.yilin sonunda oldu imtihandır bu rabbim butun evlat isteyen insanlara evlat nasip etsn kimsenin kucagini bos bırakmasın ins 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 287 göst.
28 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 539 göst.
14 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Vefa (3 puan) tarafından soruldu

384,959 soru

11,513,813 cevap

35,174 kullanıcı