0 oy
246 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,746 puan) tarafından

Hastanede okudum 1 günde biten çok basit bir kitap. 

Gerçek bir hayat hikayesi.

Bir fahişenin yaşamı. 

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Önceki onerilerini ekledim fakat asla okumaya zamanım yoktu şimdi İSi bıraktım onları ve bir kitap daha var onu okuyacağım inşallah. 

Buna gelince de ben bu tarz kitapları feminist damarım yüzünden okumak istemiyorum kuzum 
(2,746 puan) tarafından
Ama insana çok ilginç bakış açısı kazandırıyor. Kitap bitince bi şey öğrenmiş oluyor insan. Yeni bir fikir, yeni bi düşünce, yeni bir acı... O yüzden ben seviyorum bu tarz kitapları. Okurken gerçekliğini hissediyor insan ama şimdi 5 sayfası kalan bi kitabım daha var. Onu bitirip onu da paylaşacağım o varya MÜKEMMEL. O nasıl bi şeydir o. Nasıl bir hüzün nasıl bir hayat nasıl bi anlatım. Müthiş. Atarım birazdab bitsin
tarafından
Bende aynen öyle ya böyle kitapları okuyamıyorum pek belki on yargılı davranıyorum ama kadınların kendini koyduğu konumlara kizıyorum feminist damarım maalesef benimde tutuyor mesela asla Stefan zweig kitaplaridq okuyamadım ;)
(2,746 puan) tarafından
Aaaa Stefan neden okuyamadın ? Bence kısa öyküde mükemmel bir yazar. Ben bayılıyorum. Çoğunu okudum. En sevdiğim iki kitabı

1) korku
2) satranç
(2,746 puan) tarafından
Birde bu hayatlarda kadınlar kendini bir yere koymuyor ki :( maalesef o duruma itiliyorlar. Acı tarafı bu zaten. Hiçbir bo.ka yaramayan erkekler ( babalar dayılar amcalar abile vs ) insanı bu duruma itiyor
tarafından
Bilinmeyen bir kadının mektuplarıydi sanırım onu başladım diye zor bitirdim satrança başladım bitiremedim sanırım bende etki yaratmıyor ablam deli gbi okudu bitirdi onun serilerini çok beğenmişti. Buarada iyi okumalar canım sana ❤️
-Reklam-
0 oy
(4,545 puan) tarafından
Kitaplikta olacakti galiba bir bakayim=)
(2,746 puan) tarafından
Hemen oku o zaman :)))
(4,545 puan) tarafından
Cocuk uyudukdan sonra 1 saat mutlaka okurum elimdeki kitap bitsin varsa okuyacagim=)
(2,746 puan) tarafından
Şu an ne okuyorsun ?
0 oy
(594 puan) tarafından
Bende bir Kürt sevdim kitabını okudum kaç gün önce misafirlikteyken ilk defa 2 3 saatte kitabı yariladım ama çok güzel bir kitap bende tavsiye ederim devamını getiremedigim için sipariş edecem. Bunu da alayım merak ettim içerigini ☺️
tarafından
Guzelmi bende alcam
(2,746 puan) tarafından
Duymuştum ama gerçek bir hikaye mi?
(594 puan) tarafından
Gerçekten çok güzel canm. Ben yaşadım resmenn kitabı ağlaya ağlaya okudum ☺️
Evet canm gerçek
tarafından
Kardeşim de istiyordu onada alayim
(594 puan) tarafından
Al canm muhakkak. Sonunu bende merak ediyorum ama 180 sayfa okuyabildim
0 oy
(1,092 puan) tarafından
En son masumiyet müzesini okudum nedense çok sıkıldım ağır ilerliyor gibi . Buna bakicam şimdi dolapta vardır illa ki satın alıp okuyayım severim egzantrik şeyleri :))
(2,746 puan) tarafından
Orhan Pamuk sevmiyorum ya. Ya da her şeyin bi zamanı vardır. Kitaplarında. Belki ilerleyyen zamanlarda severim yaşım ilerleyince
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Çocukken okumuştum bu kitabı annemden alıp gerçekten şuan günümuz yobazlarini o kadar güzel anlatıyor ki
(2,746 puan) tarafından
Aynen öyle yobazlık diyince bin muhteşem güneşte yobazlığı iyi anlatıyor
(8,937 puan) tarafından
Bi ara onada Bi bakayım sanırım hiç duymadim
(2,746 puan) tarafından
Bakın hocam seversiniz uçurtma avcısının yazarından
(2,746 puan) tarafından
Daha önce gene burada önermiştim.

1) çöl çiçeği - Waris Dirie
2) benim ülkem - Waris Dirie
3) ben nojoud 10 yaşında bir dulum

Bunlarda çok güzel
(8,937 puan) tarafından
Ara tatil için idealler hemen incelemeye başlıyorum:)))
0 oy
tarafından
Seranad a başladım bitince inşallah bunu da okuyayım. Teşekkürler 
(2,746 puan) tarafından
Zülfi Livaneli<3

Huzursuzluk ve mutluluk kitaplarında çok güzel tavsiye ederim. Bence Livaneli zaten harika yazıyor.
0 oy
tarafından

Yaaaa kitap onerilesme postu allahim gozyasim pıt <3

Hemen listeme ekliyorum <3

(2,746 puan) tarafından
Diğer önerdiğim kitapları gördün mü acaba ben hep kitap öneriyorum burada gerçekten sevdiklerimi. Çok okuyorum ama aşırı iyileri öneriyorum
tarafından
İnan ilk defa goruyorum hic denk gelmemisim demek ki surda soyle postlarin acilmasi siteye dair umutlarimi yesertti :)
(2,746 puan) tarafından
Hahahaha :D
0 oy
(799 puan) tarafından
Saçma sapan fuhuş yatağı dizi önerileri dışında kitab önerilmesi tartışılması çok elit
(2,746 puan) tarafından
Güzel bir kitap ama gerçek bi öykü ben burada hep kitap öneriyorum. Gerçekten güzelse paylaşıyorum.
(799 puan) tarafından
MasaAllah size ama gerçek hayat hikeleri beni de çok derinden sarsıyor üstelik malesef hayat kadını bu tarz şeyleri yüreğim kaldırmıyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 317 göst.
0 oy
5 cevap 73 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 142 göst.
7 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Bbttnnmm (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 62 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde ElaLii (259 puan) tarafından soruldu