0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba güzel anneler  benim adetim 12 gün geçti bugün döngünün 39. Günündeyim kan testi verdim ama 0.100 çıktı beta mide bulantısı göğüs ağrısı afedersiniz gaz sancısı oluyor ve ağzımda böyle metal yemis gibi bir tat var hala da adet olmadım geç döllenme olabilir mi acaba başına böyle birşey gelen oldu mu

2 Cevaplar

0 oy
(2,355 puan) tarafından
İnan bu ay çoğu kişinin âdeti gecikti. Benimki de 6 gün geçti. Ufak ufak kanamam var 
tarafından
Herşeyin hayırlısı olsun canım ya bende daha olmadım bide rahim filmi çektirdim 21 Ekim'de insan bekliyor bir ümit
(2,355 puan) tarafından
Rabbim sana hayırlı bir evlat versin o zaman inşallah,♥️ stres yapma olur canım.
tarafından
Allah razı olsun canım benim amin inşallah ❤️
-Reklam-
0 oy
(407 puan) tarafından
Bunun adi geç dollenme değildir demekki sizin yumurtalariniz düzenli çalışmıyorum adet olmuyorsunuz yani bu sekilde sorununuz varsa ve hamilelik düşünüyorsanız oncelikle hekime basvurun
tarafından
Canım zaten ben gittim doktora 21 Ekim'de rahim filmi çektirdim ve bu zamana kadar İlk defa böyle çok gecikmem oldu
(407 puan) tarafından
Valla artık bu  işte profesör oldum filmde etken olmuş olabilir ama hamilelik zor zaten negatif cikmis elbet gelir hamilelik istiyorsaniz ovilasyon deneyebilirsiniz
tarafından
Hmm sağol canım belkide öyle olmuştur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
17 Ocak 2023 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 94 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emine S (15,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gülümseee (10 puan) tarafından soruldu