0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Sabah eşim ilaç atmaya bahçeye gidecekti bnde uyandım saat 9.30 hadi kalk bahçeye gidecen dedm saati söyledm oo geç kaldık dedi hemn kardeşimi aradı kapattı sonra bidaha aradı gel kahvaltı yapalım dedi seher 5 dk da hazırlar dedi ( ben motorum ya benzini koyunca her halta yetişiyorm) kapattı hadi hazırla dedi geliyoalr eltimide biliyorsunuz maln teki bnde kalk ozmn sen hazırla dedm soba mı yakayım çocuğumu giydirdim senn misafirinimi ağırlım gıcık olduğum şey bana sormadan gelin demesi ben gideceksen eve gelecekse biri ona sorup danışırken onun bana sormadan çağırması sabah sabah bide sonra aradı kardeşini boşver oyalanmayalım gidelim dedi çıktı gitti abarttın diyicekainz ama hak ediyorlar bazen 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşin haksızlık yapmış sonra sorması gerekiyordu 
(2,804 puan) tarafından
Dese yine kalkar hazırlardım ammaena ama sormadı gıcık oldum bende
-Reklam-
0 oy
(313 puan) tarafından
Abartmamissin bende olsam aynı şeyi yapardım.
0 oy
(315 puan) tarafından
Abarttığını düşünmüyorum küçük çocuk Olunca hersey zor oluyo ev Herzamn toplu olmuyo musait olunmuyor sende güzel Bi yemek yaparsın eşin gelince hiç sabahtan bahsetmeyin güzel güzel yemeğinizi yiyin canım Allah hepimizin yuvasına huzur mutluluk nasip etsin inşallah 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Aranızdaki samimiyete bağlı biraz o durum ama yataktan kalkar kalkmaz da hadi geliyorlar denmez yani 
(2,804 puan) tarafından
Daha yatağın içindeydik canm bide gelse çatlama sinirden,
(13,821 puan) tarafından
Yani saçma.daha bismillah yani kendi başına eve insan çağırması hele de yataktayken daha
(2,804 puan) tarafından
Bana dese önceden ya seher burada kahvaltı yapalım snra ben işi halledeyim dese tamam derdim sanki misafir benm en son bnm haberim oluyor bnde dedm bidahakine fikrimi al lütfen dedm aradı direk çıkalm dedi
0 oy
(6,344 puan) tarafından
Olması gereken tepki. Mesela daha böyle bişey yapacağını sanmam. Ama tamam diyip kalksaydın sürekli aynı şeyleri yapacaktı. 
(2,804 puan) tarafından
Suratım asıldı mümkünse bidahakine fikrimi a dedim oda aradı direk bahçeye gidelim dedi çıktı
0 oy
(583 puan) tarafından

Bazen kocam bana sormadan misafir çağırır inan sinirimden ağlarım ev kirlidir çocuk mızmız zaten ben perişan durumda çocuk dursa da duşa girsem diye beklerim felan aşırı kavga ederim kocamla oda laf aradı telefonda söylüyor karşı tarafta hemen kabul ediyor ne hikmetse bir kaç kere yaptı her defasında feci kavga ettim bida yapmicam dedi inşallah yapmaz yoksa cidden adamı boğcam az kaldı en nefret ettiğim şey bir anda gelen misafir :D 

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Doğru değil yaptığı 

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Abartiyosun diyemem ama eşlerin birbirine biraz nazi geçmeli. Yani öyle çıkmış belki ağzından kahvaltıya gelin diye. Bozmayıp tamam canım hallederim hemen ama bı dahaki sefere önce bana da sor olur mu dersen hem saygısını hem sevgisini kazanırsın.
(2,804 puan) tarafından
Yüzümü yıkayıp yanına gldim mümkünse bidaha fikrimi almadan kendin karar verme dedm oda aradı gelme direk çıkalm dedi
0 oy
(448 puan) tarafından
Haklısın sormalı tabi belki iyi değilsin müsait değilsin  
0 oy
(407 puan) tarafından

Bende kızardım benden habersiz oyle demez ama kardeşler olunca ne var her halinle derler:D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 297 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 297 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 356 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,109 göst.

379,907 soru

11,372,746 cevap

34,855 kullanıcı

...