0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde (496 puan) tarafından
Arkadaşlar dün post açmıştım çocuğu karakola götürdüm bezini getirmediği için dilekçe vermişler mahkemeye demiştim avukatıma anlattım bana sen haklıyken kendini haksız duruma düşürdün çocuğun karakolda ne işi var 1 hafta sonra pedegog randevum var çocuğumun pedegog bundan hoşlanmayacak bunuda yazacak velayeti etkiler gibi vs konuşmalar yaptı sen onlara koz verdin dedim sen benden çok onlara avukatlık yapıyorsun resmen beni haksız görüp onları haklı görüyorsun onun zaten savunacak avukatı var ayrıca çocuğumun psikolojisini ben bozacak kadar kötü bir anne değilim dedim birbirinize girdik resmen ya Allah onlarida bildiği gibi yapsın inşallah 

14 Cevaplar

+4 oy
(3,162 puan) tarafından
Tamam da avukat sana yaptıgın yanlısı söylemiş. Evet çocuğun karakolda ne işi var? 
(1,248 puan) tarafından
Yani bende merak ettim sebebi ne olabilir yani çocuğun karakolda ne işi var
(6,441 puan) tarafından
Bez için götürmüş adam bez mama almıyormuş zaten mahkemesi olunca nafaka falan bağlanır avukatta haklı pedagog şimdi yüklenecek anneye
(1,248 puan) tarafından
Yani şuan avukat haklı çocuğun bezi için ne diye karakola gidiyorsun madem bu kadar zor geliyor ver baksın mecbur alicak kii boşanmadan sonra tazminat bağlanacak istemesede
(3,162 puan) tarafından
Bu tarz süreçler de çocuğun yüksek yararı gözetilir yani çocuk anne ya da baba yanında bu tarz olumsuz tramvatik durumlara maruz bırakılmamalı. Pedagogun anneye bir yüklenmesi olmaz ancak konuyu raporunda dile getirir. Hkim de o rapora göre karar verir
-Reklam-
+1 oy
(6,441 puan) tarafından
Canım haksızsın avukatta kendi başına iş yapma demiş yani bi bez için ne diye karakola götürdün zaten mahkeme nafaka kesecek ister istemez herşeyini alacak mecbur hemde boşuna kendini stres etme avukatada yüklenme bence o işini ve işinim gereğini söylüyor
+1 oy
tarafından
Bu çocuğu muhtmeleen senden alacaklar bacım kendine çeki düzen ver.biraz olgun davran ne habire bez isteyip duruyorsun.kendin al zaten mahkeme nafaka baglicsk.

Birde bosandin diye düşman olmaya gerek yok ortada bir çocuk var psikolojisi çok önemli 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Avukat müvekkilinin her yaptığını onaylayıp savunmaz yani yanlışını söylemiş sana. Sonuçta senin yaptığın her hareket onun işini etkiliyo doğru söylemiş 
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Cnm farkında mısın bilmiyorum ama o avukat senin haklarını ve çıkarlarını korumakla yükümlü ayrıca doğruyu söyledi diye niye ona kızıyorsun ki sen böyle başına buyruk asi iş yaparsan o avukat seni koruyamaz gercektende haklıyken haksız duruma düşmüşsün en azından baştan sorsaydın avukata napabilirim diye evet eşine ofkelisin belki hakli sebeplerin var ama sen öfkeyle kalkıp zararla oturmussun sırf eşine kizginligindan gerçekten karakola goturerek cocuga ciddi zarar verip karsi tarafin eline ciddi bi koz verdin keske en bastan avukata sorsaydin bu durumda ne yapabilirim diye madem avukatı dinlemiyorsun ona güvenmiyorsun o zaman ne diye avukat tuttun olan oldu artık avukata saçma sapan kızmayın bırak bundan sonra bari onu dinle Allah korusun çocuğunu kaybedince mi aklın başına gelecek
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Avukat senin pış pışlayıcın değil canım. Yaptığın yanlış kere yanlış. Her yaptığını onaylarsa sen daha fazla hata yaparsın sonunda da istemediğin şeyler olabilir. 
0 oy
(407 puan) tarafından
Bez uğruna yaptığına bak
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Avukat haklı ne dersen de yanlış yapmışsın
0 oy
(1,953 puan) tarafından
Avukatın sonuna kadar hakliki birde avukatla kavga ediyorsun ben avukat olsam senn avukatligini ne yapmam bu ne kendi başına iş yapamazsın avukatın senn vekilin sen onu vekil tayin etmişsin ona danismaliydin o uygun gorrse zaten senn yaninda dururdu haksizsin kabul et
0 oy
(262 puan) tarafından
Avukatın dediği gibi haklıyken haksız duruma düşmüşsün. Avukat dedigimiz şey her şey de bize doğru yaptığımızı söyleyecek insanlar değil. Yanlış yapmadan hakkımızı aramamizi sağlayan kişilerden. Yanlış yapmışsın ve bu senin aleyhine olacağı için doğrusunu söyleyerek seni savunmuş Bi yerde aslında.
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Ay herkes ne yüklenmiş ya tamam götürmese iyiydi ama ne olmuş yani sanki k.erhaneye götürmüş.yok demek ki kadının durumu bırakacak kimsesi vs
(496 puan) tarafından
Çok şükür yüz kızartıcı bir suçum yok çocuğuma da gayet ilgili bir anneyim beni yargılamadan önce iyi düşün benim şu 4 ayda neler çektiğimi bilmiyorsun demekki o baba dediğimiz adi çocuğuma bil e bağıran bir insan hamileyken aldırmak isteyen  lohusayken de bebeğimle beni kovan bir insan bir kadın olarak bana bu kadar yüklenmene gerek yok ben daha 4 ay önce abimi kaybetmişken onun vefatından 2 hafta sonra benle çocuğumu tekrar kovdu ınsanları yargılamadan önce bir kez daha düşünün
(496 puan) tarafından
İnsanlar düşünmeden yargılamayı seviyor
(6,441 puan) tarafından
Kimse yargılamıyor avukatın söylediği doğru diyoruz sadece bez için bunu yaptın belki muhtaçsın ama bunu sunacak mahkemede bi bez dahi alamıyor diye paylaşıyorsunuz yorumlara kızıyorsunuz sonra
(496 puan) tarafından
Muhtaç değilim çok şükür babam herseyini alıyor Allah razı olsun benim demek istediğim bez göndermediği halde bez gönderdim diye elinde fiş tutup yalan söylüyor çocuğu teslim alan kadında karışmak istemiyor onun için karakola götürdüm getirmek zorunda kaldı eğer pedegog da bu durumu not ederde hakim geçici velayeti bile ona verirse oğlum onun elinde perişan olur hakimin pedegogy işte o zaman vicdanıyla baş başa bırakırım
(6,441 puan) tarafından
Onu diyoruz yani burada kimse kimseyi tanımıyor kinlenecek bi durumumuz yada yargılayacak halimiz yok avukatta beni dinle demeye çalışmış sana karşındakini en iyi sen tanırsın bebeğin küçük inşallah sana verirler geçiçi olarak ona verilmesi bile kötü bir durum
0 oy
(119,346 puan) tarafından
malesef avukatiniz hakli yok yere yukselmissiniz avukata
tarafından
Baktım son cevap senin girdim içeri sjsj
(119,346 puan) tarafından
hosgeldin
tarafından
Hosbuldum asko❤
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Sinirleniyosun hazmedemiyorsun anliyorum ama bu şekilde öfkeyle davranma.boyle böyle velayet sıkıntıya düşebilir biraz sabret nafaka bağlanacak elbet.ses çıkarma o zamana kadar.hakim sorarsa da çocuğumun ihtiyaçlarını karşılamıyordu ben de zoruma gidiyordu tahmin ettiğim gibi oldu sırf karakola geliyor diye ilk defa bez getirdi de.ama bu akdar sürekli bez mama vs dersen çocuğun ihtiyaçlarını bile kaldiramiyor deyip velayeti isteyebilir
(496 puan) tarafından
İnsallah velayeti bana verirler o çocuğu görmeyi bil e hak etmeyen bir insan
0 oy
tarafından
Demekki durumun yokmuş mecbur kalmışsın. O nasıl bir avukatmid öyle küçük şeyi büyütmüş. Ben ne avukatlar görüyorum hırsızları bile nasıl savunuyorlar. İlgilenmiyorsa değiştir bence
(496 puan) tarafından
Çok şükür babam herseyini alıyor da kendisi bez gönderdiğini iddaa edip elinde fiş tutup bez göndermiyor yalan söylüyor karakola geldiği için mecbur getirmek zorunda kaldı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 164 göst.
0 oy
9 cevap 357 göst.
0 oy
11 cevap 551 göst.
0 oy
13 cevap 511 göst.
24 Mart 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,615 cevap

34,884 kullanıcı

...