0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir misafirlik olsun ne bileyim başka bjr şey olsun annemelere bile gidince yanlız çok kötü oluyorum duygusal oluyorum ağlamak istiyorum eşimden ayri olunca onun yanından ayrılınca bağımlı olmuşum resmen. Nereye gitse yanında olmak istiyorum 2 senelik evliyim. Ama annesiz bir yere giden çocuklar duygusal uslu ve sessiz olur ya bende eşim olmadan öyle oluyorum 

20 Cevaplar

+1 oy
(119,334 puan) tarafından
fazla bagimlilik iyi degil ölüm var hayat kısa 
bencede sende bi sorun var o kadar tapma sonu kötü olur
tarafından
Ay Rabbim korusun zaten hiç anlaşmıyoruz. Sürekli kavga ediyoruz ben aslında böyle her şeyi kontrol altında tutmak istiyorum gözümün önünde olsun ona bjr şey olmasın hani yemek yedi mi aç mı gibi aklım kalmasın diye böyle bir huya sahibim.
Ama işte kötü bir huy
tarafından
Naber mıktar:)))
slm bebek iyidir senden naber
tarafından
Ben de çok iyiyim elhamdülillah:*
-Reklam-
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Hımmmmmmmmmmmmmmm
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Sen bensin ://
tarafından
Ay çok zor ya. Bu bağımlılık nereye kadar sürecek
(1,154 puan) tarafından
Valls bilmiyorm ki gerçekten çok zor ama
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Kız sen ailenden nasıl ayrıldın ya onkara da bu kadar düşkün müydün
tarafından
Yok onlardan rahat ayrıldım ama çok kıskanıyorum annemle babamı da kardeşlerimle filan paylaşamıyorum.. Ama eşime karşı değişik bir duygu bilmiyorum kimsesiz hissediyorum o yanımda olmayınca
0 oy
(2,475 puan) tarafından

Kız biz ilk defa ayrıldık o kadar özledim kii onu 

Yurt dışına geldim o kaldı Türkiye de 10 gün var kavuşmamıza:'(

(11,217 puan) tarafından
Sen ailene mi gittin
(2,475 puan) tarafından
Evet geldim parise
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Anne ve babama bile böyle bağimlı olmadım bu dogru birsey dgl. Birey olmanın temelinde böyle birseye yer yok:) bnce onsuz da gezıp içip yiyip eglenebilecegini öğren

tarafından
Tek başıma dışarı çıkmayı gezmeyi daha çok seviyorum çünkü onunla çıkınca sürekli tartışıyoruz ama işte gene yanımda olsun gözümün önünde olsun istiyorum ondan ayrı olunca duygusal oluyorum değişik bir şey :D
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bende eşim yokken kendimi eksik hissediyorum 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Aman canım annene gidiyorsun kafa dağıtmaya :)) özlem güzel bir şey ama relax ol anın tadını çıkart gıı :)
tarafından
Öyle de oda yanımda olsun gözümün önünde olsun onu göreyim istiyorum yavrum gibi seviyorum ben bu adamı ya :D
tarafından
Hiçte anlaşmıyoruz, sürekli tartışıyoruz zıt düşünüyorz ama gene yanımda olsun istiyorum
(2,545 puan) tarafından
Alışkanlık olmuş kuzum ama bazen de kafanı dinle. Az nefes al ordaki muhabbete konuya akışa bak :)
0 oy
tarafından

Bende senin gibiyim iki yıla yakın olacak evliyim herifin ağzının içine düşüyorum ne zaman yüz vermesem kuyruk oluyor peşimde zor kadın değiliz belli zor kadını oyna tatlı sert yap ben bugün başladım bu taktiğe :D bı yandan dişli ol ama cilveli ol göster ama elletmee ajsdjdjfj

0 oy
(40 puan) tarafından
Bende öyleyim  sürekli yanımda kalsın istiyorum  sanki tek tanıdığım oymuş gibi
0 oy
(3,879 puan) tarafından
Ben kendim için değil de eşm için düşünüyorum. Yalnız sıkıldı mı yemeğini yedi mi falan. O uğzden kalcaksam da yogun calıstıgı gunler kalırım keyfımdw yerınde olur 
0 oy
(140 puan) tarafından
Bnde öyleyim iki dakka dışarı çıkıyor hemen özlüyorum 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kimseye bağımlı değilim çok şükür ☺️

Sende çok aşırıya gidiyorsun bence  
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Sevmek özlemek değer vermek hepsi olması gereken güzel duygular ama.bagimli olamk başka bir sey
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bendede oyle olr canm sanrm daha cok sevöedıgım yerde kendımı eksık hıssetıgım yerde ıhtoyac duyuyorm onsuz bı yere gitmedım gıtmem de aılrmde sıkılrm tek asla kalmam dısarı gezmeye dolasmaya krndım çıkarm kızımla falan ama harıcı uzak yere banada onsuzluk koyuyor
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bende değişik bor duygu oluyor ama o dediğin şekilde değil bi yanım boş gibi hissederim. Bizde pek anlaşamayız ama sevgisinden hiç şüphem yoktur. İlgilidir. İlk gittiğim gece de uyumak istemem gece geç saate kadar otururuz herkesi dikerim ayağa. :) 
0 oy
tarafından
Ben boyleydim nefes alamazdim çok büyük konuştum yasiyamam edemem vs 

Allah bana öyle bir ceza verdiki bir çocukla öylede bir yaşıyorum ki 
0 oy
(27 puan) tarafından
Ayy bende öyleyim ya evde nereye gitse peşindeyim tolete gitse bile çok bağlıyım eşime çokda seviyor onsuz bir yere gitmek istemiyorum napıcam böyle hiç bilmiyorum
0 oy
(71 puan) tarafından
Bende senin gibiyim çocuk olunca belki değişir dedim ama yinede olmadı onsuz hiç biryere gidesim gelmiyor ise gidince bile çok özlüyorum ne olcak boyle halimiz  Allah sevdiklerimizle sınamasın bizi
0 oy
(71 puan) tarafından
Arkadaşlariniz varmi? Eğer etrafınızda arkadaşınız yoksa o yüzdende öyle olabilirsiniz kendimden biliyorum. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 533 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde NAiF BiRi (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 276 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 382 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 274 göst.