0 oy
915 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Bir komşum var 2 kızı var birisi 6 diğeri 3 yaşında kızları ne zaman sitenin parkına çıkarsam çocuklarımı hemen geliyorlar annesi ile birlikte büyük kızı benim kızımı kızım 3 yaşında kaşla göz arasında koparana kadar cimcikliyor ellerini kollarını yüzünü çok uyardım dinlemedi anneside yapma diyor ama bagirmiyor kızmıyor ağız ucuyla yapma diyor sadece. Geçen günde kocaman kızı 2 yaşındaki oğlumun yanağını cimdikledi bu kez ciddi ciddi kanadı 2 tırnak geçirdi yüzüne şuan orda izi kaldı çocuğumun küçük kızıda oğlumu çok dövüyor iki kızı çocuklarıma asla 2 saniye rahat yüzü göstermiyorlar çok Altan aldım ne yapmam lazım bu duruma kızını tersliyorum yapma diyorum elleme sen büyüksün diyorum anlamıyorlar ama bir değil iki değil bana bir akıl verin 

35 Cevaplar

+8 oy
(1,595 puan) tarafından
6 yaşında bir kızdan bahsediyorsun neyi yapıp neyi  yapmayacağını bilir annesine tepki göster bi daha böyle yapacaksa benim çocuklarımın yanına getirme diye 

Bide yüzünü kanatmis yazmışsın kim ne derse desin eline bi tane yapistirirdim kimse kusura bakmasın ufak değil çünkü yaptığının yanlış olduğunu anlaması lazım 
(48,709 puan) tarafından
evlat olunca akan sllar duruyo gerçekten
tarafından
Ben bu kadar ilerlemeden bir çimdik atar bir dahakine gebertirim derdim iyi Bi korkuturdum bu ne terbiyesiz kazık kadar sipa
(12,859 puan) tarafından
Bende vururdum böyleleri arsız oluyor
(1,798 puan) tarafından
Bende dün buna benzer durum yaşadım annesi yapıyor öyle onları annesini kaç kez gördüm markette orda burda iki oğlu var cemkirte cemkirte davranıyor dün fırında denk geldim oğlu yumruk yapıp arabadaki 1.5 yaşındaki bebegime dövme işareti yapıyor kadın anlayacak model değil suratında meymenet yok derler ya o hesap ben çocuğun suratına baktım dövecek gibi gülüyor güya bazen bunlar yüzünden dışarı dahil çıkmak istemiyorum Allah biz annelere ve yavrularimizi öyle anne olamayanlardan ve çocuklarindan korusun yardım etsin
(10,402 puan) tarafından
Ense köküne vururdum muhtemelen kirpiği düşse ciğerim yanar evladımın ciddi ciddi bağır ve de bir daha benim evladımın yanında görürsem sizi aynısını yaparım uyarmadı deme
-Reklam-
+2 oy
(1,313 puan) tarafından
Yani onlar bunu yapınca analarida izliyorsa sadece bende çok sert bir dille uyaririm ne demek yanağı kanadı ya cildiririm valla 
(688 puan) tarafından
Yemin ederim annesi dururken ben uyarıyorum yapma o küçük diyorum sen büyüksün diyorum kızımda ne kadar dövsün çok seviyor onu ilk arkadaşı çünkü ben arkadaş diyor dövdüğü zaman şimdi de korkuyor çocuk birisi dövecek diye napcam bilmiyorum
(1,313 puan) tarafından
Canım annesine de ki biz varken gelmeyin parka yada onlar varken siz gitmeyin mesafe
(688 puan) tarafından
Evet öyle dicem böyle olmuyor çocukları seviyor gibi yapıyor bir köşeye sıkıştırıp koparana kadar sıkıyor etlerini
(461 puan) tarafından
Annesinden gördüğünü yapıyor demekki diye yorumladım
+1 oy
(7,203 puan) tarafından
Onlar gelince sen kalk git çocuklarından ileri değil baktı tavrından anlamıyor açık açık söyle aynı zamanda çıkarmayalim diye 
0 oy
(3,734 puan) tarafından
Valla ne desem bilmiyorum ama o çocuğun annesin sahip çıkması lazım tam çindiklediği anda git tut kolundan sıkıca bidaha yapma diye kararlı şekilde uyar 
(688 puan) tarafından
Sert dillede uyardım anlamıyor ki gözümün içine baka baka gülerek yapıyor
(3,734 puan) tarafından
Kolunu sık uyarırken yada götürme bacım onlar gelince al çocuklarını dön evine
(688 puan) tarafından
Zaten bakıyorum şu sıralar onlar varsa gitmiyorum
(3,734 puan) tarafından
En iyisi o kimse çocuğunu sokak da bulmuyor bide sen kızarken gülüyomuş arsız gibi
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Ya gerekirse anneleri ile görüşme oyle şey mi olur vampir gibi
(688 puan) tarafından
Bende ona karar verdim kızı sadece benim çocuklarıma böyle şiddet uyguluyor buna bir dur deme zamanı geldi
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Valla annesinin yanında bir güzel sars. Ben olsma şahsen 1.de neyse de 2. De dayanamam ya çocuğa ya kadına dalarım. Kimse çocuğunu sokakta bulmuyor
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Geçenlerde böyle Bi post açtım millet linçleyerek kapattırdı, benm oğlana vurmuştu çok sert şekilde gözünn üstü kızardı 3 gün fln ben o gun çok kızmıştm pis çocuk diye sana kızarım diye parmamığımı ona doğru sallamıştım baya bağırmıştm üstüne çnkü anneside sesini hiç çıkarmamış tı kimse bnm çocuğuma vuramaz ne okursa kkim yaş fark etmez bide o çocuk tırnağı ı geçirirken sen napıyordn çok merak ettim 
(6,441 puan) tarafından
Aynen öyle kızardım 6 yaş küçük değil hadi yaşıtı yada bi tık küçüğü olur dersin aklıda ermiyor bide gülüyormuş komşunun kızı kızımın ayağı üzerinden bisikletle geçti benimkide 2,5 çoçuk 4 yaşında benimki konuşamıyor daha baktım acı acı yüzüme bakıyor ay ne görsem ayağı bisikletin demirinde beynim döndü gittim kızı uyardım direk şimdi hiç yaklaşmaz
(6,053 puan) tarafından
Kim lincledi ya o lincliyenler biraksinlar cocuklarinida gelen gecen bi dovsun bakim burdaki kadar elit takilabileceklermi sen parmagini sallamisin benim cocuma oyle vuracak elini kirarim k.bakmasin anasi sahip ciksin terbiye wersin
(2,804 puan) tarafından
Valla postmu linçle kapattılar demediklerini bırakmadılar neymiş ben kötü yapmışım çocukmuş bunlar olabilirmiş de bilmem ne, ogun kızmasaydım çocuğumun annem beni koruyamıyor kavramını oluşturrudm ben hata yapsam annem arkamda durmaz olurdu kafasında, o günden beri dışarıda oynar o çocuk çocuğuma karışmıyor temas edemiyor önüne geçmezsen herkes çocuğunu ezer valla
(6,053 puan) tarafından
Walla cocuk falan dinlemem ben herkes dogurdunu gütsun mumkunse
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben senin kadar sabırlı ve anlayışlı değilim çocuk falan da dinlemem ben canım kusura bakma kolundan tutardım anasının yanında yapma demiyor muyum diye annesi adam olsun da yapmayı düzgün öğretsin 
0 oy
(2,163 puan) tarafından
Bende anasını çimdiklerim diyomuşum. Valla onlarda çocuk diyemicem herkes doğurduğuna sahip çıksın bebelerimizi el haşat etsin diye mi doğurduk biz. Geçen misafirlikte 4 yaşında ki çocuk 10 aylık oğlumun kafasına yüzüne tesbihlerle vurmaya başladı bende bağırdım annesi babası mahçup oldu umursamadım bile valla benim bebem kıymetli herkes sahip çıksın bebesine tepkini göster ciddi şekilde ki eğer kadınla samimiyetin yoks bunun için çekinme bile ben çıkınca çıkarma kızlarını diye kadınada çıkış hatta yazık kanatana kadar sıkmak nedir 
0 oy
(483 puan) tarafından
Yapma sen büyüksün o küçük demeyin madem anasi denen ses çıkarmıyor sende diyeceksin ki eğer bir kez daha aynı şeyi yaparsan senin o ellerini kırarım diyeceksin gözünü iyice korkut sonra o komşuna söylene  soylene yukarı çık bakalım seni görünce bir daha iniyor mu inerse  sen çocuğu al yukarı çık 
0 oy
(17,841 puan) tarafından
Sert bi dille uyarma zamanın gelmişte geçiyor
0 oy
(2,012 puan) tarafından
Ben çocuklara deil direk analarina cikisirdim ne demek ya kanatmak hayirdir biz zahmet cocuklarina sahip ciksn
0 oy
(562 puan) tarafından
Yani gercekten sinirlendim once cocuga kizar eline vururdum sert bir sekilde. Kolunu sikarim koca kiz cunku. Sonra anasina derdim bi zahmet sahip cik herkesin cocugu kiymetli salmişsin ortaya bi daha yanima gelmeyin derdim
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Walla cıngar cikar hicde karsidaki cocuk demem benim cocumun sacinin teline dokunanin saclarini kokunden yolarim miyminti anasi agiz ucuyla yapma diesiye terbiye etsin bide sen cimdir onu bakalim nasil oluyormus bi baksin tadina cocugunuz soz konusu olunca alttan almayin kimseyi ya sen bi dahakine iyi cirkefles bakalim bi daha yanasiyorlar mi cocuklarina
0 oy
(439 puan) tarafından
Çocuklara sert bağır Korkut bidaha ypmazlar
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Uzak dur derim anasına da derim sahip çıkamıyorsan gereğini ben yaparim artık. Bu kadar da olmaz.
0 oy
(915 puan) tarafından
Annesine deki bak çocukların şiddet bağımlısı olmuş yaaaa onlara bir daha bunu yapmayacağını öğret yada benimle muhatabı kes çocuklarımız bir araya gelmesin ben çocuğa zarar gelmesinden hoşlanmıyorum dee  şimdiye kıyameti kapatmıştım uyarmiyo diye valla iyi dayaniyosun
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Burada suçlu anne terbiye verememiş kadın gerçekten kadını sert bir dille uyar yine dinlemezse onlar gelince kalk 
0 oy
tarafından
Bunu kimse benim cocuguma yapamaz 6 yasinda anlar ne yapilip ne yapilmicagini ciktiginizda geliyorlar mi al cocuklarini baksa yere gec orayadami geliyorlar al eve cik..
0 oy
(48,709 puan) tarafından
ben bagirirdim yapmayın diye 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 368 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,048 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 377 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde .SU. (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 253 göst.