+1 oy
1,040 göst.
Aile kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Dün baya bı post paylaştım ama çoğuna donemedim çok merak etmişsiniz özelden felan yazip cevap veremedimlerimde kusuruma bakmasın çünkü kendimde değilim pek birini gorduysem birini goremedim kızlar hislerimde asla yanilmam demiştim ve yine yanilmadim dün bana başkasının konumunu atınca kendime engel olamayıp neden o kişiden alıyorsun diye kendi mi baya ele vermiştim oda beni engellemisti sonra engeli kaldırdı yok iste niye beni sinir ediyorsun yok yanında ki kiz kim diyorsun yok ben seni seviyorum iste klasik erkek savunmaları bende zaten elimde baska delil olmadığı için tamam dedim özür dilerim haklısın ama mesajımı nerden gördün diye sormadı fakat biraz anlamıştım olmalı ki yaninda olacağını söylediği kişiler sirf mesaj atmasin diye engellemiş sonra zaten onlarda hep nerdesin felan diye yazmışlar bunlarda çok büyük bir kanıt degil ama gece birisine değişik bir ortamda havuzun içine bir video atmış bende bundan bahsediyordum işte benim esim atar eğer dün kendimi tutabilseydim belki daha neler yollardi millete ama oda benden suphelendigi icin kişileri engelledi ve mesajlari da siliyordu her neyse o videoda da kendisinden baska kimse yoktu ama tabiki ***** olmicam bi erkek öyle bir yere kimle gidebilir yaaani kisaca millet ap açık ortada aldatildim gelsin hele bi bi kac gün ona inanmış gibi yapicam belki acik vermesini beklerim olmadı alırım pilimi pirtimi giderim cokda delile gerek yok bisi ispatlayamasamda olur napcaklar 10 aylik bebegin velayetini babasinami vercekler zaten öteki karnimda biraz fazla zorlanicam ama yavrularım icin sabredicem güzel günler elbet gelir hepinizin dualarını beklerim Allah sizlerdende razı olsun derdimi dert bildiniz herzaman cevap veremiyorum çünkü kendimi iyi hissetmiyorum toplamaya çalışıyorum 

18 Cevaplar

0 oy
(1,334 puan) tarafından

En İyi Cevap
Sunuda eklemek istedim aslında kendimle gurur duyuyorum ve Allah'ıma şükrediyorum demek ki bi kac gündür içimde olan kendimi kötü hissetmemin sebebi buymuş cok kotuydum mental olarak ama bu his sayesindedir gözümü açtım iyi ki rabbim bana böyle güçlü bir sezgi vermiş 
(800 puan) tarafından
Sen hamilesin ikinci yavrun için can la başla kocanın tepesin de olman lazım çocuklaşmanın zamanı deyıl
Ben ne kadın tanıyorum uyuşturucudan kurtarmış eşini
Bekar evinden mi toplamamış ne rezilikler çocuk falan da yok arada
Ama karı koca lıkk budur arkadaşım
Sende bu gucune guvenme bir depresyon geçirebilir ruhun ne hale gelebilir ...ne rezil hareket ler yapabilirsin..ozaman da katlanamıyorum bıktım artık deyıb koca boşamalımı bumudur yani evlilik
(1,334 puan) tarafından
Ben çocukluğumdan beri bu işlerle imtihan ediliyorum annem cok kötü yollardaydi babamla ayrıldıklarında o kucuk yasimla onun için cok mücadele verdim olmadı şimdi gorusmuyorum esimle ennn kötü zamanimda tanıştım anneannemler dedemler bana zulumler ettiler aslında ona dedim bak dedim ben evlenemem evlilik yükünü kaldircak biri değilim zaten yorgunum en küçük sorunda dagilirim bana ne sözler ne şeyler birakmadi peşimi kaçarak evlendim her neyse bana söz veren o adam beni daha beter derde soktu benimle yok yemeğin tuzu yok sıcaklığı yok bilmem nesi sudan sebeplere kavga çıkarttı cook sabrettim dedim tamam oturur olur duzelcez sonra bi yumuşadı huyu suyu dedim tamam ben sabrimla yendim herşeyi ama çocuk olduktan sonra tekrar bozuldu bu sefer daha beter simdide bu aldatma ama onun yaptığının çeyreğini ben yapsaydim kac gun mücadele ederdi benim icin o benim su zamana kadar gercekten hiç yanımda olmadi ki ben daha ne kadar caba göstereyim ben artık sadece evlatlarima yogunlasmak istiyorum ben mutlu olamadım onlar olsun annemden goremedigim anneliği ben kizlarima göstermek istiyorum
(800 puan) tarafından
Peki göster bırtnm git kiraya köpek gibi akşama kadar çalış akşamda eve gel bir yorgunluk onlar sokaklar da rezillik per perişan
KÖTÜ mötü zaman dıe bir şey yok ...Allah dilediğinde olur herşey kalbine kabulluk gelmiş o adamın bir duasısın
Olmuş evlenmişsin

Bak kocan gerçekten zulmeden bir adam olabilir ama gene söylüyorum bırtnm yavrularını babasız bırakarak onları koruyamaz sın
Sen kötü bir annenin elinde buyumuş sun ama bak çok merhamet lisin annem olmadın sen
O babada istediği kadar kötü olsun çocukların nın fıtratı duanla Allah'a yönelir ..HATTA KÖPRÜLERİN YANINDA DAHA ÇOK İNSAN İYİLİĞE MEYİL EDER ÇÜNKÜ KARA GÖRÜLMEDEN BEYAZ ANLAŞILMAZ.
iyi aile de buyumuş terbiyeli çocuk görünürler
Sonra yetişkinlik dönemlerine bak ne haltlar yerler ..ama kötü nün yanında buyuyune bak belki çocukluğu zor geçer daha stresli oldukları için ...ama yetişkinlik leri hep iyiliğe meyil ederler.

Sende bizim nasıl evlerde buyuduğumuzu bılemezsin
Ama bak bizde ailelerimiz gibi olmadık
Ama ailemizde boşanmadı saçma sapan karmaşık aile ilişkilerine dahil olmadık annemiz sabred di Allah razı olsun ... Allah iki cihanda vericek...
Annelerimize sorsan senin bir evin var onların damı bile yoktu...bir zaman lar ne eziyetler eden  adam hala kaç yaşında karısı için yeri geliyor neler yapıyor..bizler buyuduk aslan lar gibi oğulları damadı var annemin sıkar zaten ..ç

Senin kocan Adam bir bunalım atlatıyor.

Bu bir imtihan dır
Buda gelir geçer yahu demelisin

Bak benim tanıdığım iki kadını söylim
İkisinin de eşleri çalışmazdı
Biri şikayet isyan ede ede eşine hakeret küfür ede ede boşandı
Yemin ederim çok beter rezil bir hale düştü
Hele çocuklarını görsen kızı evde (12 den aşağı girmez 14 yaşında)
Oğlu desen köpek gibi sokaklarda aç sefil beter bir hali var

Ama dıer kadın kocam çalışmıyor dedi ve yapıcak bir şey yok kiralar ödenmezdi vs ay devlet ne verirse o aç sefil 4 çocuk üstelik...
Yemin ederim o kadın il ilçe söylemicem ama öyle bir yerden akrabası ona ev aldı inanılmaz bir durum
O çocuklarda 2 si evlendi şimdi diğerleri küçük

Dicem o ki anne çok önemli bizler yetişkininiz...sorumluluk larımızı üzerimize almalıyız ...
Şuan eşin bir dönemden geçiyor dua etme zamanı yavrularını babasız bırakma yanlızlaşma zamanı deyıl..
Asıl böyle zamanlarda kenetlenir insan

Yavrularına hamilesinde sen böyle düşünerek ona geçer
Annem baban bir süreç geçiriyor bizler onun yanındayız çünkü biz bir aileyiz aile birbirine devamlı sırtdaş olur sırtını bize yaslamalı

Akşam oldu evladın babasının yanlış bir hareketine şahit oldu uyutmadan önce konuş evladınla kaç yaş olursa olsun kulağına fısılda...o yanlış bir hareket bizler öyle yapmıyoruz ..annen seni çok seviyor ...sen güvendesin...vs
Baban için dua edelim o bizim babamız
İnan  zamanla yuvan toparlanır

zTÜKENMİCEZ ALLAHA SIĞINCAZ BIKMICAZ YAŞICAZ MÜCADELE EDİCEZ BOŞA GELMEDİK DÜNYAYA İMTİHAN BU CNM İÇİ
(362 puan) tarafından
Yazdıklarınızı okurken ağladım ben de çocukları için mücadele eden bir ailenin için de büyüdüm ablam da şimdi aynı mücadele yi veriyor yüreğinize sağlık
(800 puan) tarafından
Allah razı olsun canım kardeşim burda kimse kimsenin içini bilemez ben bu kardeşe söylüyorumki kocası melek bizim babalarımız yeri geldi neler yaptı
Ben 12 yaşımdan beri çalışan biriyim senin kocan çocukları için çalışır koşturur verir
Walla yapmak zorunda diye bir şey yok
Yapmayan yapmıyor bacım
Ömrüm insan kahrı çekerek geçti
Şimdide yavrularım ile imtihan dayım bitmez
Bir evde içki olur şiddet olur
Dıer evde Muhabbet olmaz
Dıer evde fıtrat uyuşmazlığı
Dıer evde cinsellik sorunu (asıl en beter sorun budur aslında)
Dıer evde fakirlik
Dıer evde sevgi saygı (yerler içerler ama boğazları dan gelir)

Şiddet tedavi edilen önü alınabilir bir gududur  alkol de öyledir ..yeni başlamış alışsa daha zor eşinin tamda yanında olman gerekn zamandasın

Benim kocam haramlar için de onun için neler yaparım derdine düşmek yerine
Beni aldatıyor derdine düşmek
Çok vefaca bir hareket mi
Yani alkolu alan dan her kötülük beklenir

Daha da içine mübtela olmadan sevgi ile içindeki bunalımın dışına çıkmasına yardımcı olman eş olarak dan görev bilmemiz gerekmez mi
FEDAKERLİK lar yapar aileler birbirleri için...
Kırmızı çizgi dediğinden vaz geçer
Yapmam dediğini yapmak zorunda
Kabul etmem dediğini kabul etmek zorunda kalır
Çünkü aileler demek budur

Trio atın küsmek yerine daha çok yatağa çağırsan çıplak olarak dokunsan senin ile bağını çoğlatsan
Öpsen sarılsan asıl ona bu iyi gelmezmi
Yıkılmıcaz
Vazgeçmicez
Bir iş bitti ve dierine koşturcaz Farzdır

Sabah 6 buçuk gibi kalk aileni kaldır bunalım kötü hastalıklar şeytanlar cirrit atar uyuyanların tepesinde Keraatde uyuma camlarını aç ver bereket girsin dua vaktinde avuçlarını aç dua et eşinin hayrı için

Bunlar daha doğrusu kolayı deyıl mi
-Reklam-
+1 oy
(7,122 puan) tarafından
Linç yemeye rağmen yazıyorum . Balım  sana hak veriyorum bir kadın olarak eğer şüphe varsa birşey vardir ... Ama biraz kafanda kuruyorsun gibi geldi bana 
(350 puan) tarafından
Ya banada öyle geldi emin olmadan yuvanı yıkma
(7,122 puan) tarafından
İyide hangimizin eşi içmeye diye gidip video atar baskalarina falan yani yemedik be serife ya
(6,441 puan) tarafından
O Zaman sabaha kadar kalmasına izin vermesin canım veripte peşine düşmek olmamış ki onuda beceremiyor adam anladı anlayacak hayır olmaz sabaha kadar hamileyim bebeğimiz var sıkıntı olsa falan diyecekti o illa gitmek için ileride hata yapacaktı
(7,122 puan) tarafından
Betiz çok gördük asko ya coook
(1,334 puan) tarafından
Ben izin vermedim zaten ona kirgindim kafam cok toplu değildi ihtiyacım var doluyum diyip duruyordu oda zaten ilk böyle bişi beklemezdim o gece içime düştü kusku yani o saaten sonrada beni dinlemezdi zaten
0 oy
tarafından
Çok zor çok canım Allah yardımcın olsun ve artık afik vereceğini hiç sanmıyorum en azından belli bı sure ben senin yerinde olsam evimde kalırdim alır uzaklasmami bebemin düzenini bozmadım ve onlara para yediriyorsa bebeme de baksın bakmak zorunda ödesin kirayı vs kalsın nerede kaliyorsa
(1,334 puan) tarafından
Yaa ben biraz fazla duygusalciyim belki bir süre kalabilirim o evde ama sürekli kalamam duvarlar üstüme üstüme gelir her yaşadığımız gözüme gelir zaten kayananam altımda oturuyor onlarla ic içe olmak istemem birde eb kira değil bunların zaten elbette çocuklarının masraflariylada ilgilenmek zorunda
(800 puan) tarafından
İlgilenmek mi ... ah benim bırtnm sen hangi Dünya da yaşıyor sun ..sana bir şey diyimi gidip ikinci ay evlenib ondan da bir çocuğu olunca sen gör mevzuyu...
Evi varmış adamın diceksin ki evi olsun
Güzelim evi olsun demek az bir şey deyıl yani ..yeni gelecek olana belli imkanlar sunabilicek
Senin o karnındaki çocuk ötekileşicek
Babarnesi dedesi belki hep iki aile arasında kötüleneceksin bunlar ile uğraşacaklar
Neler yaşıcaklar belkide silebilceğin insanlar deyıl onlar çok çok duygusal davranıyor sun
Diyelim video atdı çağırdı içen bir adam herşey yapar da
Onlar konu deyıl
Konu olan içki ile olan haram bağı sen aslında onun ile arasına girsen daha doğru olur
Çünkü ikinci evliliğindede bir garanti yok dimi
Ne çıkıcağı iki yavrum var bırtnm biraz da akıllıca mantıklı ca hareket Edmek gerek
Sonra o yavruların boynunu her eğdipinde sen üzülmicekmisin
0 oy
(1,813 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. 
(1,334 puan) tarafından
Çok sağol teşekkür ederim
0 oy
(7,224 puan) tarafından
Gunaydin canim
(1,334 puan) tarafından
Sanada günaydın
0 oy
tarafından
Delilleri topla ekran kaydi al ve tekmeyi bas onun telefonuna ebeveyn uygulamalari var takip programı filan onlardan yükle zor olacak biliyorum ama salağa yat. Lütfen delil toplamadan bı falso verme
(3,268 puan) tarafından
O takip programları çalışmaya başlayınca ekrana bildirim geliyor bilgisi olmadan kullanması çok zor
(1,334 puan) tarafından
Ya program felan indirmek zor ama delil toplarım tutamaz o kendini sunu anladım zaten benim kadar zeki değil ben onu aklimla yenerim ama delil toplamasam ne olur kii bunu dusunuyorum belki tazminat vs. ama bunlar önemli degil kızımla alakalı birşey olur mu
tarafından
Cep telefonundaki gmail adresini kendi telefonundan aç ve esinin konum bilgisini de aktif tut gmail eşinin nereye gittigini sana gösterecektir
(1,334 puan) tarafından
Tamamdır denicem
0 oy
(432 puan) tarafından
Delil toplaman tabiki önemli eğer anlaşmalı boşanmayı kabul etmezse çekişmeli açmanız gerekecek bunun içinde geçerli ve kanıtlı bir gerekçe sunman lazım. Eğer boşanma sebebinin altını dolduramazsan ispatlayamazsan davan reddedilir. Tabi delil razminattada önemli. Çalışıyormusın bilmiyorum ama hayat çok pahalı ne kadar nafaka alırsanız tazminat alırsanız o kadar iyi.
(1,334 puan) tarafından
Çalışmıyorum ama mesleğim var çocuklarına illa bisi öder tazminatta kalsin onun parası
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Belkide gerçekten tek başına kafa dinlemeye gitti, sana arkadaşlarımlayım dedi kızmayasın diye onların gelmediğini tek başına olduğunu söylemedi belkide. Bilemiyorum ya ben eşimden böyle bişey beklemediğim için iyi niyetli düşünmeye çalışıyorum 
(1,334 puan) tarafından
Bunu bende düşündüm de yaa bu attığı havuz oyle yüzme gibi degil hani filmlerde gördüğümüz fantazili enteresan havuzlar varya ondan
0 oy
(6,175 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bak tamam Sana hak veriyorum haklısın ve şüphe ediyorsa bir kadın asla haksız değildir ama biraz sabret Kendini ele verme yani evet esyalarini toplar gider boşanma davası açarsın ama bu kez boşanmayı kabul etmez çekişmeli olur yıllar sürer en azından elinde kanıtın olursa direkt sunarsın ve tazminat dahi alırsın yani yaptığının da bir bedeli olur En azından öyle boşanıp bir nafakayla kalmazsın ortada senin ona harcadığın zamanı ettiğin emegi başkalarına mı yedirsin Ama biraz kendini tut belli etme
(1,334 puan) tarafından
Evet bende dun bu yüzden ona inanmış gibi yaptım tekrardan biraz sabredicem yapicak birşey yok
(6,175 puan) tarafından
O mesaj attığı numara esinde kayıtlı mi eğer öyle ise de ekran resmi al numarayı filan
(1,334 puan) tarafından
Aldım kiz Allah bana ozel güç vermiş sanki ciddende Ankara'ya gitmiş bunuda bi kac konusmadan çözdüm ama elimde hala bisi yok Google fotoğrafları kendime aktarmaya çalışıyorum umarim ciddi ciddi resim video yakalarım da cok da uzamadan biter bu iş
0 oy
(1,405 puan) tarafından
dünden beri aklımdaydın Allah önüne çıkarsın diye çok dua ettim eğer varsa. 
(1,334 puan) tarafından
Cok sağol duan kabul olmuş demek ki tamda kendimle kavga ediyordum al işte kimseye bisi yollamaz diye ama ilerleyen saatlerde atmış video ben kendimi ele vermesem belki yanında ki kizla bile atmıştır ya hatta biriyle konusup mesaji silmiş ona yetisemedim belki yolladı bile
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Birşey var veya yok bilemeyiz tabi ki ama evlilikde içine şüphe düşünce malesef yürütmek zor. Sinek küçüktür ama mode bulandırır. Evlilikde de yuvanda huzur istiyorsan bişey yapmiyorsan bile mide bulandirmayacaksin yoksa işler bu noktaya geliyor. Belki eşin senin onaylamican bir ortamda kafa dağıttı ama bunu yaparken senin aklına daha kötü senaryolar soktu senin mideni bulandırdi. Yani kendi etti kendi buldu. Aldatmamiş olsa bile arkandan iş çevirdiği sana yalan söylediği aşikâr. 
(1,334 puan) tarafından
Bu saatten sonra ne ben ona güvenirim nede o bana çünkü ben aslında kendi yaptigimdan da hiç hoşnut degilim ama bunu yapmayada mecbur kaldim yani biz bu evliligi evlilikten çıkarttık coktan
0 oy
(802 puan) tarafından
Mesaj yazmaz tabiki kimse mesaj yazdigi kisi yaninda belliki eve dondukten sonra konusurlar muhtemelen.
(1,334 puan) tarafından
Yok yaninda ki değil zaten benim esimde şöyle bir huy var bi yere gitti diyelim tatile felan birilerine hep video resim atar heleki yanında bir kiz olsa o kızla 40 tane atardı kesin ama ben kendimi tutamadim belli ettim
0 oy
(27 puan) tarafından
Allah kimseyi böyle duruma düşürmesin Allah yardımcın olsun canım seninde böyle adamlara boğup öldürmek geliyor içimden iki çocuğuna yazık deyilmi Allah belasıni versin dün beri eve gelmedimi kocan 
(1,334 puan) tarafından
Yok hala daha ses yok zaten uzak bi yerdeyse buraya gelmesi anca
(27 puan) tarafından
Noldu ya senin durumun merak ediyorum aklımdan çıkmıyorsun
(1,334 puan) tarafından
Son postumda herkes kurgu yalan demeye başladı yargılamaya başladı birşey paylasmayacagim evet şuan elimde gerçek bir delil yok ama oda olcak eminim o zaman paylasirim
(27 puan) tarafından
Ay canım ya ne deyim hayırlısı olur inşallah seninçin
(27 puan) tarafından
Sormadan edemiyorum nasılsın canım
0 oy
(1,642 puan) tarafından
Hamile karısına bunu yapan insan olamaz güçlü ol inşallah atlatirsin
(1,334 puan) tarafından
Aminn İnsaAllah
0 oy
tarafından
Offf hesabımı silmiştim ama senin postları merak ediyordum ne oldu ne yaptın diye şimdi gördüm cevap için tekrar kayıt oldum ya burdan kurtuluş yok sanırım. Kuzum Allah yardımcın olsun inşallah bunu demek istedim sadece :((( 
(1,334 puan) tarafından
:))) cok sağol dünden beri bende sizi dusunuyordum kendi ailem bilse senin kadar dusunmezdi belkide beni burdaki insanlar ne kadar iyiler
0 oy
(1,354 puan) tarafından
Keske kendini tutabilseydin birsürü kanıtın olurdu yanlış yapmışsın 
(1,334 puan) tarafından
Evet tutamadim kan beynime sıçradı tam o sira pisman oldum geri cekicektim o çoktan gördü
0 oy
(1,634 puan) tarafından
10 aylık çocuğun varmış bide üstüne karın hamile ne istiyon bu hayattan be adam belanı mı bul ozaman belanı yazık karına onu geçtim o sabiye yazık ağzı süt kokuyor 
(1,334 puan) tarafından
Evet dün kızıma çok üzüldüm kuzenimi babasi sandi baba baba diye kucagindan inmedi kendimi zor tuttum
(1,634 puan) tarafından
Ilgilenmiyo eşin cocukla
(1,334 puan) tarafından
Yok o konuda hakkını yiyemem ilgileniyor
(1,634 puan) tarafından
Kuzenine baba baba dedi die sordum ilgileniyor mu die
(1,334 puan) tarafından
Yok ilgileniyor ama kuzenimi babaya benzetti çünkü asla kimseye gitmez dunde bugunde halla gitmiyorda bi tek ona gitti
0 oy
(3,226 puan) tarafından
Senin ağzından laf almak için öyle dedim deyi ver. Attım de
(1,334 puan) tarafından
Yaa ben direk mal gibi adamin adini söyledim yani bu kadar nokta atışı olamaz ki

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 970 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 133 göst.
0 oy
9 cevap 555 göst.

377,328 soru

11,292,004 cevap

34,710 kullanıcı

...