0 oy
78 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Kızçeleerr. Öyle sıkıldım öyle sıkıldım kii dedim Bi değişiklik yapim bari. Saçımı boyamaya karar verdim. Bu zamana kadar 2 kez boyadım kendim çok da hoş oldu sonra aktı gitti. Bir seneden fazla yapmadım saçımı kestim, saçlarım döküldü falan o boya da gitti. Hamilelik VS falan derken bir seneden fazladır boya yapmıyorum. Önceden en ucuzu hangisiyse alıp boyuyırdum :D ama şimdi bebeğim var onu etkileyecek bir boya olmasını istemiyorum açıkçası. Var mı bildiğiniz önerebileceğiniz marka falan 

6 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Kuzum boya fiyatları o kadar uçmuş ki. Bende doğumdan sonra çok sıkıldım. Saçımı boyamak istiyorum. Ama saçım kalın telli o yüzden her boya ile olmuyo. Loreal çok başarılı onu alayım dedim tanede 80 lira olmuş. Bana en az 5 kutu lazım dunya para yapıyo. Kuaför 450 ye yaparım dedi . Kuaföre gidicem kendim ugrasna kadar. Aynı paraya denk geliyor. Ama L'Oreal ve palette den hep memnun kalmışmdir
tarafından
Kuaför burda pahalı ama gerçi uyguna olsa yine gitmem sanırım kendim boyayınca daha iyi stres atıyorum :)) bu arada çook teşekkür ederim
(1,103 puan) tarafından
Ben uğraşamam valla. 2 çocuk biri bebek. Ev darma duman hiç bseye yetişemiyorum. Bide saçım çok ve kalın telli. Yapayım desem alacalı olur kesin. Sana kolay gelsin şimdiden :)
-Reklam-
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Ben genelde paletteyle boyuyorum güzel tutuyor rengi ☺️
0 oy
(966 puan) tarafından
Saçlarım kızıl seacolor boyası aldım a101 den 34 liraya.gayet ucuz .
tarafından
Güzel oldu mu canım
(966 puan) tarafından
Daha boyamadim canm.cilek kızılı aldığım kararsız kaldım.
0 oy
(72 puan) tarafından
Maxx saç boyası kuaförler de kullanıyor 
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Farmaside falan bitkisel olanlar vardı bı bakabilirsin. Hiç denemedim ama kendim beceremem zaten kuaförde boyattim 
0 oy
(3,251 puan) tarafından
Amonyaksız boya al canım.

Galiba akos amonyaksızdı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
15 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Beyzanurw (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
18 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 322 göst.
11 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Havin06 (2,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 138 göst.
15 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (694 puan) tarafından soruldu

381,093 soru

11,408,955 cevap

34,946 kullanıcı

...