0 oy
368 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (393 puan) tarafından
Cumartesi günü sezeryan oldum ikindin 4 den sonra. Bebegimi kuveze aldilar beni yatakhaneye ilk gun emzirtmediler. Dün yatak haneden taburcu oldum otel kısmına aldilar yataklar bildiğin yere yakınlığı 40 cm oturup kalkmam cok zor oldu yatak bildigin incecik dikislerimde kanama oldu. Bu gun bebekle baska bi odaya aldilar odada yatak yok refakatci koltuğu var yatmak için dinlensem bile kalkarken dislerim aciyor kalksam hic bir sey yapamıyorum.  Bebegimle benimle oyun oynuyorlar sanki. Sinirlerim cok bozuldu bi yandan agrim bi yandan bu koltuktan kalkamamak bi yandan hemsirelerin sitemi öldürdü ağlamaktan kafam ağrıyor. Allah hepsini bildiği gibi yapsin.

8 Cevaplar

0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bacım orası neresi öyle ya
tarafından
Cok sasirdim ben o hastanede kaldim oglumla yogun bakimda asiri temiz ve ozenli bi hastaneydi
(3,259 puan) tarafından
Demek ki doğum servisi sıkıntılı. Bazen oluyor öyle her servis bir olmuyor
tarafından
Ben de anne bebek otelinde kaldim canim ayni bolum olmuyor mu ki oglum 10 gunlukken yogun bakimda kalmisti
tarafından
Her yer gibi orasi da bozuldu demek ki yataklar falan vardi o zaman gecen yil yani
(393 puan) tarafından
Yok olmuyor baska kata aldilar. O kattan baska kata ins tekrar degismez
-Reklam-
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Nerde bu hastane bir tane oda da sancı çektim bir tane odada da kaldım neden 3 tane oda değişimi yaptın 
(393 puan) tarafından
Sezeryandan sonra dogumhanede kalfim ordan taburcu olunca kalamazmisim. Yaa bu kadinda hamile demediler oynatip duruyorlar.  Her degistirdigim oda kalitesi git gide düşüyor bi hastane odasinda nasil yatak olmaz koltuk koyarlar
(3,681 puan) tarafından
Bence şikayet edin hemen gereken yerlere çok değişik bir hastane
(393 puan) tarafından
Evet cimere yazicam kendimi toparlayim
0 oy
(242 puan) tarafından
İyide yanında kimse yokmu
(393 puan) tarafından
Refakatçi yasakmis. Dünkü geçtiğim odada yasakti izin aldik bu gunkine alamadik. Hemsirelere bir sey demeye gelmiyir. Hâlbuki odaya alirken biz yardimci olcaz diyorlar.
(242 puan) tarafından
Nere burası ya böyle. Bence şikayet et ya.
(393 puan) tarafından
Hastaneden bi çıkıyım cimere yazicam bıktım 4 gündür.
0 oy
(679 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm
(393 puan) tarafından
Saol cnm acılar icinde dolandırıyorlar Allah hepsini bildiği gini yapsin
(679 puan) tarafından
Amin amin bilirim onları bebekte bı sıkıntı yoksa çıkmak istiyorum de cik
(393 puan) tarafından
Sarılık olmus ondan bi gun daha yaticaz mecbur
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Bacim canina kastin mi var al bebeni çık şikayet edicem sizi de bu ne rezillik
(393 puan) tarafından
Ciktiktan sonra bebegimin gidis hati önemli aciyi cekiyorum ama bebem icin katlaniyorum. Isim bitsin burda yapacagi biliyorum
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canim.

Bebeğin küvoz den çıktıysa niye bekletiyorlar orda 
(393 puan) tarafından
Bi anlasam keşke daha dun ayni odaya almalaro gerekirdi dun beni baska yere aldilar bebegi vermediler.
tarafından
Bebeğin neyi var ki vermiyorlar canım
(393 puan) tarafından
Ilk gun kan uyusmazligi ve hizli nefes aliyor dediler. Kuvezdeydi 4 gundur bu gun ayni odadayiz şükür.
0 oy
(3,095 puan) tarafından
O nasıl bir hastane canım ya emzirmezsen sarılık olur bebek Allah yardımcın olsun yanında kimse yokmu 
(393 puan) tarafından
Şimdi emziriyorum ins geçer. Yok refakatçi yasakmis almadilar kendileri de ilgilenmiyorlar.
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bende devlette doğum yaptım kadın doğum Hastanesi'nde. Sezaryandı. 2 gün aynı odada kaldık bebeğimle annem de vardı. Sonra onu yoğun bakıma beni de anne oteline aldılar. Yatak fazla yüksek gelmişti bana. Ama temizdi. Anne otelinde refakatçi olmuyo ama. Yoğun bakımda göstermediler tabi süt sağdım verdim.

Yatak şart olması lazım.şikayet dilekçesi ver bence 
(393 puan) tarafından
Evet yazcam insallah. Temizliğe temiz şükür

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 75 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 21 göst.