0 oy
100 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
kizlar 6 sendir evliyim   6 sene icinde görümcemle hic bir sorunum olmadi şimdi de oyle ama sanki icinde bana karsi ailemize karsi farkli bisey oluşdu anlamadim benmi yalniş anliyorim yoksa ondami bisey var cözemedim. şöyle ki misal eşim eve bisey alcak   Misal kaşik dahi  alsa ...kac para verdin  niye harcadin kışda taşmı yiyceksin der .eşime aldirmaz .  eşim onu dinlemez alir ama  yinede o gün o esyanin kavgasi dedikodusu olur bizde . eşim evin hicbirseyini eksik etmez hersey alir . hele iki evladimiz var misal  büyük kizim 5 yaşinda . esim ne alsa görümcem hemen bak  yine oyuncak almislar niye oyuncaga para veriyon der .ama eskiden benimkiler yoktu eşim onun coxuklarina alirdi hic demezdi ki parani harcama   yeni evlsin felan. neyse onu gec  artik benim giyimime de karsiyor. kizlar söyle ki  ben köyde yaşiyorum hani buranin köylerinde köylü şalvarlari felan var  ondan giyorlar bende  giyorum rahat oluyor diye  yeri geldimi başimi bile çenber örtüyorum. ama  görümcem hep kafa karsitir ki iki coxuklusun   izmire de gitsem  ilceye de gitsem ila o donla gitmem lazim. ama ben  azerbaycanliyim yani bizim orda bu donlardna felan yok boyle giymek felan  yok   kendime ne alirsam niye aldin felan der . kapali deyilim ama acik giymeyi de sevmem uzun etekler felan giysem düyüne her dka etrafimda  dolanip düsceksin niye giydin felan der yadaki bazen eşim beni onla düyüne gonderir hemen beni geri eve getirir ki biri bir laf atar başimiz belaya girer  bu laftan sonra kendimi hic iyi hiss etmiyorim    bu gün bile kargom vardi  eşim ne istiyirsan al dimsiti vala internetden sadce 370 tl lik elbise aldim ayakabi felan . onuda şehre giderken giyerim diye aldim. beni kargoyu alirken bile yüzüme bakmadinbiseyler konusa konusa gitdi. kendileri alirken bisey demiyoruz hatda evine bisey alinca bize bile dimize  ama bizim ise cok karirsamaya başladi bu meseleyi eşimle konustum eşim bile kendine diyor sen benim bi iş sahibi olmami ve ya bisey almami istemiyorsun  .  kzilar sizce  kiskanmayami basladi yoksa baska bisey ola bilirmi ya ama Allahi var hic boyle deyildi .  

2 Cevaplar

0 oy
(242 puan) tarafından
Sen gorumceni fazla dert etme. Eşinle aranda sorun yok anladigim kadarıyla önemli olan eşinle senin iyi olman. Eğer gorumcenden rahatsız oluyosan arana mesafe koyarsın olur biter abartılacak bisey yok canım.
-Reklam-
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Niye sòyluyorsunki senin aldigindan onane hesapta verme lazimdi aldik de gec birlik mi yasiyorsunuz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 204 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Hayatnezor (14 puan) tarafından soruldu

380,098 soru

11,378,752 cevap

34,864 kullanıcı

...