+1 oy
342 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Sizce hangisini düzgün bi hayat olabilir ? Fikirlerinize ihtiyacım var. Şimdiden cevap verdiğiniz için teşekkürler..

37 Cevaplar

+2 oy
(4,392 puan) tarafından
Şans evliliği ☺️
(3,973 puan) tarafından
Haha aynen. Eger sansin varsa mantikli bir ask evliligi yapabilirsin.sansin yoksa mantiksiz kararla sacma sapan biriyle korukörüne ask evliligi olacagina  aklinla karar vermek daha mantiklk:))
(3,209 puan) tarafından
Vuhuu evet evet. Mantıkı seçib üstüne bide büyük aşk yaşarsan o işte
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Aşk evliliği yaptım bazen dövesim bazen sevesim geliyor sjsjs
+1 oy
(6,124 puan) tarafından
Nice aşk evlilikleri gördüm evliliğinin daha 1 yılı dolmadan biten ya da çocuk var diye Maalesef ki bitemeyen ve bizzat komşum var tam 6 sene birbirlerini seviyorlar evlenebilmek için bir sürü zorlukları atlatıyorlar daha evliliğinin 1 yılı dolmadan adam kadını aldatmış şu an 3 çocukları var ve Kadın diyor ki Gidecek yerim yok ve boşanamam

Ve nice mantık evliliği gördüm evlendikten sonra birbirine uymayan yani Aşk yoksa mantık da bir yerden sonra işe yaramıyor

O yüzden dolayı evleneceğin kişiye göre değişiyor mantık evliliği yaparsın o biçim olan aşklardan daha iyi sürer Aşk evliliği yaparsın mantık Evliliğine bin basar

Ben görücü usulü evlendim ve bir buçuk yıl nişanlı kaldım her ay Birbirimizi görüyorduk farklı köylerdeydik ve Zamanla birbirimizi sevdik Aşık olduk şu an 6 yılımızdayız iki çocuğumuz var hiç aşkımız da eksilmedi Elbette sorunlarımız oldu ama çok şükür
(7,043 puan) tarafından
Maşallah canım size. Çok yerinde bı yorum +
+1 oy
(39 puan) tarafından
Mantıklı aşk evliliği bence
(7,043 puan) tarafından
Evet bizim durumlari en iyi açıklayan yorum olmuş ☺️☺️
0 oy
(1,405 puan) tarafından
aşk tabi kide. 

aşık olduğun insana katlanırsın da kusurlarını gormezsinde. ama görücü usulü olsa herseyi gözüne batabilir seni durduracak Bi etken olmaz. 
(6,124 puan) tarafından
Emine benim yoruma bak ikinci sayfaya düştü bende bundan bahsettim
(7,043 puan) tarafından
Dur bakiyim
(4,995 puan) tarafından
Bu nasip iş valla severekte olsa görücü usulü de olsa mutlu olacagin varsa oluyorsun  milet şu görücü usulüne aşırı ters bakıyor
Ben görücü usulü evlendim vallahi eşim için eriyorum oda bana. Eve Gelene kadar dakikaları sayıyorum gelince eve güneş doğuyor sanki:D
(7,043 puan) tarafından
Ay valla aynen öyle kız bende
(4,995 puan) tarafından
Rabb im.daim etsin inşallah ♥️☺️
0 oy
(314 puan) tarafından
Bu devirde evleneceksen mantik evliliği diyorum
0 oy
(4,995 puan) tarafından
Mantık evliliği:) 
0 oy
(1,733 puan) tarafından

CEVAP VERİYORUM: HİÇBİRİ…:):'(:ermm:

0 oy
(1,392 puan) tarafından
Biz eşimle severek evlendik ve hamd olsun mutluyum bugüne kadar hep iyiki dedim keşke demedim insallahda ömür boyu hep iyiki derim keşke hiç demeyiz ama şuan evliliğinizi aşk değil saygı sürdürüyor :)
0 oy
tarafından
Ben görücü usulü evlendim oda bi nevi mantık evliliği oluyor sonra birbirimizi sevdik masallh aşk evliliği yapmış gibiyiz 16 bitti 17. Yilimizdayiz elhamdülillah ❤️☺️ 
tarafından
Masallah subhanallah abla,Allahim nazarlardan sakınsın sizi❤❤❤❤❤
tarafından
Amin kadercim Rabbim razı olsun canımm ❤️ Rabbim sizlerin evliliğinide saygı sevgi ve huzur içinde  uzun ömürlu kılsın canim benim ❤️❤️❤️
tarafından
Amin güzel ablacım inşallah❤❤❤❤❤
0 oy
(1,386 puan) tarafından

Kader büyük etken şans en büyük faktör. İstersen aşkından ölerek severek evlen kaderinde şansında mutluluk yoksa napsan da olmuyor. Mantık evliliği yapıp yada aşk evliliği yapıp mutlu olan da var bin pişman olan da var. Tek bildiğim gerçek şu ki beşer şaşar. Kimseye tam anlamıyla güvenip bununla mutlu olurum mantık olarak yada sevdiğim için demesin kaderde yoksa istediğin kadar iyi ol yada anlaşmak için çabala sen çalışma şansın çalışsın diyorum ve bu konudaki fikrim böyle diyip susuyorum:D

0 oy
(9,745 puan) tarafından

Ikisi birarada benimki gibi :D

0 oy
(434 puan) tarafından
Her ikisi. Sadece aşkla da evlenmezdim, mantıksiz da. Her ikisi devreye girer bende)))
0 oy
tarafından

Görücü usulü evlilik :)

0 oy
(563 puan) tarafından
Mantıklı Bi aşk evliliği yapmışım cok mutluyum :)) 
0 oy
(636 puan) tarafından
İlk evliligimi mantık evliliği yaptım boşandık 2. Aşk evliliği yaptım çok şükür mutluyum 
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Aşk karın doyurmaz, parayla da saadet olmaz. İkisi de lazım... 
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Benimki mantıkla başlayıp aşka dönenlerden
0 oy
tarafından
Aşk tabikide 
(7,043 puan) tarafından
Vay bee ne aşklar var ♥️
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Bence aşk evliliği olmalı 

İlgili sorular