0 oy
52 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,405 puan) tarafından
Kızlar iki gün sonra randevum var dahiliye doktorundan rica etsem tahlil ister mi kontrol amaçlı 

1 cevap

0 oy
(3,794 puan) tarafından
kiz zaten muayeneye gitmiyonmu elbetde alir tahlil . ben gidince  sikayetlerimi derim onlardan kan ister ben hocam suna da bakalim bunuda isteyelim en iyisi hepsine bakalim derim doktorum da ister . devamli gittigim doktor var sağolsun ilgeniyoda
(2,405 puan) tarafından
Yok beeee ilk gittiğim de doktorum istemişti özel diye çok tutmuştu devlete gittim yapmam ben dedi benim istediklerimi tek yapmak zorundasin demişti
(3,794 puan) tarafından
her doktor bi olmuyo. ben de bu doktordan once bi cok doktora gittim ne dinlediler ne konustular heykel gibilerdi . simdiki doktorumdan memnunum konusur eder anlatir guleryuzlu. misal gecen ay randevu bulamadim ona baska doktora gittim mecbur fazla ilgilenmedi gecenlerde kendi doktoruma ciktim anlattim tekrar tahlil istedim . oteki doktorun istedigi kanlara bakti onlarida yorumladi . misal ben cok soru sorarim neydi ne oldu ne cikti filan felan diye gulerek cevap verir surat asmaz ilgileniyo yani memnunum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 54 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
10 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 84 göst.
26 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmanihan (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 333 göst.

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...