0 oy
1,204 göst.
Aile kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Canım çok yanıyor aklım allak bullak şöyle derdimi anlaticagim kimse yok etrafa gülmek zorundayım evime döndüm oda geldi nasıl bakabiliyor yüzüme nasıl birşey yapmamış gibi sarılıyor özledim diyor cok zoruma gidiyor daha dün başkasının koynundaydi gününü gün ediyordu neden diye tokat atmamak icin zor tutuyorum kendimi sevmediğim biri yapsa zoruma gitmezdi ama ben ona ailem dedim kaçarak evlendim beni seven sevmeyen herkesi geride bıraktım nasil yaptı bunu bana ben şimdi delil toplyamazsam hepmi böyle susup oturucam delili nasıl toplicam neden hislerim bu kadar kuvvetli bari hiç bişi anlamasaydim ya da bari bisi yapabilsem ama ben aldatilanlarin yüz karasiyim herşeyi biliyorum ama ispatliyamiyorum çekip gidemigorumdaa görünce anladım aslında ben ne kadarda seviyormusum onuu off Allah'ım icim yanıyor aglamami asla durduramiyorum degmez diyorum ama olmuyor iyisiyle kötüsüyle gecen onca zaman tamam diyorum madem sus kabullen unut ama yapamam karakterime ters aklima geldikçe deliye dönüyorum napcam ben napcaaam nasil bulucam belki gozlerimle gorsem bi kac fotograf ua da konusma belki daha kolay olur daha sinirli daha öfkeli olurum ama beynimin küçük bi yeri belkide yanlizdi diyor kizlar bana bisi diyin belki bi dua önerin belki bi yol hatta sert sert elestirin bilmiyorum nefes dahi alamıyorum nasıl atlaticam nasıl gecicek çocuğum var benim lütfen ben ne yapayım nasıl atlatayim yardım edin yaa lânet olsun hislerime en ilk postumda ankaradan felan bahsetmiştim gerçekten gittiği yer ankara hayır madem bu kadar kuvvetli hislerim o zaman hayatımı yonlendirmemede yardim etse yaaa neden sadece başıma is açıyor 

22 Cevaplar

+7 oy
(2,746 puan) tarafından
Dünden beri postlarını görüyorum ama hiç samimi gelmiyorsun ya hemde hiç 
(3,694 puan) tarafından
Sanki senaryo gibi geliyor bana dünden bu yana konum konusu başlıbaşına en büyük delil benim için.
(6,346 puan) tarafından
Tek böyle hisseden ben degilmisim
(5,319 puan) tarafından
Banada hiç samimi gelmiyor bu postlarına inanmıyorum
(71 puan) tarafından
Diger postlarni görmedim ama bende öyle hissettim okur okumaz
(1,334 puan) tarafından
Ayy ne kadar üzüldüm size samimi gelmedigim icin asil siz hiç samimi değilsiniz ben yeni bir hesap değilim ayrıca hesabimi actigimdan beri ilk defa bu tarz bi paylaşım yaptım bundan önceye kadar hep bebeğimle ilgili saglikla ilgili şeyler sorardım simdi basima bu geldi ve yine burda paylaşmak istedim çünkü herkes paylaşıyor siz simdi benimi buldunuz yok samimi gelmiyorda yok bilmem neee ne yapayım yaniii
-Reklam-
+1 oy
(13,887 puan) tarafından
 sadece Hisle mi bu hale geldin kardeşim 
(5,319 puan) tarafından
Artı oy hakkım bitmiş ya :)
(1,334 puan) tarafından
Sadece hisle bu hale gelmedim bu yola çıktım ve bir sürü yalanını yakaladim
+1 oy
tarafından
Sende saçmaladın iyice ha ne delil var ne gözünle gördün hicbirsey yok ama çok eminmis gibi konuşuyon kendine gel 
tarafından
Öyle valla esmoşum
Dünden beri post üstüne post açıyor
Eğer böyle bişey yapıyorsa zaten er geç çıkar ortaya
tarafından
Saçmalık kız bune dünden beri üşenmeyip tüm yorumlarids okudum da abartıyor ya ne delil var ne birşey nasil bu kadar eminsin
(1,937 puan) tarafından
Tek olmamak güzel canı sıkılmış ta insanlara takılmak için yazmış gibi senaryo gibi
(1,334 puan) tarafından
Sana senaryo geleni ben yaşıyorum kac gündür sıkıldıysaniz girip okumassiniz zorlami size yapisiyorum ayrica elinde delil yok felan diyorsun bu kadar yalanin baska nasıl bir açıklaması olabilir aklima başka birşey gelmiyor ne kadarda kötü kalpli insanlarsiniz hosunuza gitmiyorsa gitmiyordur ama bu kadar sert elestiremezseniz
0 oy
tarafından
Birşey yoksa nasıl bu kadar eminsin?
(1,334 puan) tarafından
Hic birşey yok değil sadece noldugu belli değil bide bu kadar yalanin sebebi ne olabilir aklıma baska birşey gelmiyor
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Nasıl bu kadar eminsin 
(1,334 puan) tarafından
O kadar yalana aklıma başka bir şey gelmiyor çünkü tamam belki de vesvese ama neden bana yalan söyledi gebzedeyim yanimda arkadaslarim var diyip telefonlarimi açmadı ama o arkadaslariyla wpden konuştu yanında değillerdi
(3,230 puan) tarafından
Canım yine de bu yalan başkasınin koynundan çıkıp senin yanına geldi demek değil ki
0 oy
(1,413 puan) tarafından
ALLAH yardımcın olsun diger postada yazmistim sana ne guzel delillerin olacakti elinle iteledin resmen bu kadar cabuk ele vermemeliydin  kendini bundan sonra delil icin yapman gereken tek sey onu takip etmek ki cok temkinli davranacaktir artik 
(1,334 puan) tarafından
Evet gerçekten mal gibi direk neden konumu bundan aldin dicegime neden iletildi yazıyor diye sorsaydim ama bi an kendime engel olamadım mesajları geri alacaktım ama görmüştü coktan
0 oy
tarafından
Cnm sen ondan bin kat değerlisin. Böyle değersiz biri için niye kendini üzüyorsun. İçine böyle şeyler değil de güzel şeyler doğsun bundan sonra. Durumunu bilmiyorum ama durumun varsa boşan bu insandan. Böyle hayat nasıl gecer
(1,334 puan) tarafından
Bu kadar kötü yorumdan sonra böyle bir yorum ilac gibi geldi mevzu deger mevzusu değil ama gerçekten canım cok yandı bu kadar insan nerden biliyorsun felan yazmış tamam hadi bi kadin olmasın ama baska bir sehire bana yalan söyleyerek gitti buda büyük birşey değil mi sonuçta
0 oy
tarafından
Seviyorsn canım eger öyle birşey varsa gözünle gormdn yüreğin laf gecrmsn 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Boş yapiyorsun ....
tarafından
Buradaki kişilere akıl ermez
(7,121 puan) tarafından
Adını bilmiyorum ama az çok tanıdım çoğunu :) ama arada sıkılan lar çıkıyor böyle :)
tarafından
Başlıkları görünce bile kim tanıyorum hgjjfhr
(7,121 puan) tarafından
Bendeeeeeee
(1,334 puan) tarafından
Size söylenecek çok laf varda birde sizinle uğraşamam
0 oy
tarafından
Delilin yok gözünle görmedin his diyip duruyorsun kendini harap ediyorsun kendine kuruntu yapıyorsun niye bu kadar taktın kafayı bu his his his anlamadım olsa zaten bi şekilde kendini açık ederdi erkekler s.alak bu konude kesin arkadaşlarıyla bunun muhabbetini yapardı sende görürdğn
(1,334 puan) tarafından
Çünkü orada salakligi ben yaptım tüm mesajları siliyor ayrıca biriyle bi mesaj vardi kiz felan yazıyordu içeriğine girince silindiğini için hiç bişi göremedim
0 oy
(218 puan) tarafından
Belki tekti yada erkek başka bir arkadaşıyla kafa dinlemeye gitmiştir umarım öyledir daha başka kızla gittiğine dair bir kanıt yok canım kalbini ferah tut
(1,334 puan) tarafından
Tektir İnsaAllah zaten kanıtı nereden bulucam artık oda şuan benden şüphe duyuyor
0 oy
tarafından
Ne hissi yav hicbisey anlamadım kim napmis kime gitmiş 
(483 puan) tarafından
Kocası cinle evlenmiş diye anladım ben  çünkü gördüğü bi kadın yok
(1,334 puan) tarafından
Ben kadını nerede göreyim yanlarindamiyim ne yaptı ozaman neden yanında arkadaşları olmadığı halde ortamdayim diyip aradığımda açmadı
tarafından
Kuzum eşin hangi hat kullaniyo, şifresi vs var mı telefonunda biliyor musun yani
(1,334 puan) tarafından
Vodafone şifre var biliyordum dün geldi uyurken bakayım dedim değişmiş sabah sordum ya bi kac kere yanlış girdim oyuzden değiştirdim dedi ama soylemedi
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Yaşadıkların zaten delil, niye illa başka delil istiyosun ki 
(1,334 puan) tarafından
Hen üste çıkıyor hemde mahkeme için hemde dedim ya beynimin bi kenari belkide yanlizdir diyo bugün sonradan o gördüğüm videoyu banada atti havuz değil jakuzimis istanbildayim suit oda kiraladım dedi yanlızım dedi gerci ankaradaydi ama bilmiyorum işte
(1,659 puan) tarafından
Ankara'da olduğunu nerden anladiniz
(1,334 puan) tarafından
Orda olan arkadaşına ankaradayim konum at yaninda geleyim demiş
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım sürekli his his diyorsun tamam kendince kanıtın da var ama ne olursa olsun emin olmazsın şu anda. Dövülmeden ağlamak seninki. Gözün açık olsun kimse sana hamile bile olsan sus otur kabullen diyemez ama belki kendince bir açıklaması vardır. Veya boşanma öncesi ortada çocuklar varsa mutlaka evlilik terapisine gidilmeli belki o iyi gelir size varsa bile öyle bir durum sorunları çözersiniz. En kötüsünü düşünüp de harap etme kendini.
(1,334 puan) tarafından
Umarım sizin dediğiniz gibi olur
0 oy
(7,953 puan) tarafından
Sasirdigim şey ortada hiç birşey yokken nasıl bu kdr eminsin kendini yedin bitirdin
(1,334 puan) tarafından
Daha ne olsun istiyorsun
(7,953 puan) tarafından
İyide bişey olmamiş gözünle bişey görmemişsin işte hissediyorum diyip duruyorsun ayrıca banane senden niye senin kötü olmanı aldatilmani istiyim sanki ne demisim
(1,334 puan) tarafından
Iyide yanlarindamiyim nasıl göreyim benim elimde sadece wp var ama bu kadar yalan niye ozaman
0 oy
(483 puan) tarafından
Kanka manyak mısın.  Ne içiyorsunuz adamın g.otunden haberi yok ya sen elinde bir b.ok yok aldatıldım diye ağlıyorsun valla burda post okuya okuya bu hale geldiniz başka açıklaması yok 
(1,334 puan) tarafından
Sen sakamisin ya adamin dunden beri dediği herşey yalan başka ne olacakti birileriyle olan mesajlarini goruyorum kiz miz yazıyor içeriğe gircem silinmiş göremiyorum baska ne olması lazımdı
0 oy
(912 puan) tarafından
Bir git ya kafamı buluyorsun hislerim mis yav he he malddikk yedik zaten pehhh
(1,334 puan) tarafından
Pardon ne diyon sen
(912 puan) tarafından
Lincliyorum olmamış mi:))
(1,334 puan) tarafından
Olmuş lincle senin linclemende hayatimda cok önemli bi noktada çünkü
(912 puan) tarafından
Ayy canım. Ya biliyordum çok tessekur ederim ❤️
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Dündendir postalarnı okuyorum valla boşuna kuruntu yapıyorsun aldatan adam karısına ilgi göstermez evde sürekli huzursuzluk kavga olur net belki adam sadece içmeye gitti bilemeyiz aldatan erkek mutlaka arkasında iz bırakır ya aptallar çnkü 
(1,334 puan) tarafından
Evet ama bu yalanlar niye ozaman
0 oy
(3,607 puan) tarafından

Seninki tamamen vesvese bende böyle hissediyorum sen kendine dert arayanlardansin birde hamilesin sanırım madem böyle bir kuşkun var al kocanı karşına sen hayırdır de diyemiyorum çünkü sende inanmak istediğin şeylerin içi boş olduğunun farkindasin 

Aldatılmak öyle birseyki YALIN AYAK KOR ATESTE YURUMEK GİBİ anladinmi
Hem yanındaki hem karnındaki iki sabiye yazık ediyorsun 
(1,334 puan) tarafından
Ama benim kocam bu konuda konusulcak biri degil bugün de konuscak gibi oldum baktım üste çıkmaya çalışıyor geri adım attim ama İnsaAllah senin dediğin gibidir çünkü bi yanım öyle diyor ama peki neden bu kadar yalan söyledi öyle bi yerde gerçekten yanlizmiydi bilmiyorum bide ankara yani bana İstanbul diyor ya desin ki ankaraya gidicem zaten her türlü o izini alcak biliyor
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Bu adam sana neden ağlıyorsun demiyor mu
(1,334 puan) tarafından
Ağrım var diyorum sabahtan beri sanki baska birşeyin var diyip duruyor
(13,821 puan) tarafından
Hayırlısı olsun bir sürü yalan solemis elbet bir sebebi var ama cozemedim
(1,334 puan) tarafından
Bakalım İnsaAllah hemen ortaya çıkar

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 214 göst.