0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (42 puan) tarafından

Başvuru yaptım kabul edildi görüşmeye de gittim faka e devlette başvuru bulunamadı diyor bunu yaşayan var mı tekrar başvuru yaptım bende 

image

image

4 Cevaplar

0 oy
(634 puan) tarafından
Gelip eve baktilarmi bana sadece bir kez verdiler ayda bir vermediler 
(42 puan) tarafından
Hayir bıkmadılar görüşmeye çağırdılar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz başvurun olumlu degerlendirilmis zaten önümüzdeki aya yatar paran ziraat bankasına birde sosyal hizmetleri ara istersen
(42 puan) tarafından
Onu gördüm ama 1 ay önce yaptım ya bu ay yatmadi veya yatti benim haberim yok ayın kaçında yatiyor
tarafından
Bu ay yatamaz 15 inde para yattı ama ziraat bankası hesabın varmı bir bak veya ziraat bankasıni bir ara onlarda söylüyor
(42 puan) tarafından
@KAHBEDUNYA AA BILMIYORDUN OYLE OLDUGUNU GITSEM ZIRAATE VERIRLER MI ACABA GECEN AY BASVURU YAPTIM CUNKU
(42 puan) tarafından
Aadim çok teşekkürler arayıp öğrenirim ozamsn
tarafından
Ara zaten hesabın açılmışsa direk ogrenirsin
0 oy
(493 puan) tarafından
Ziraata yatar yarın bir bak istersen yada direk ara kartın varsa ogren yatmismi birde SMS var direk hesabindaki parayı söylüyor ama onu ben hatirlaniyorum 4477 sanırım e devlette benimde öyle yazıyor ben 5 aydır alıyorum internetten bir arastir SMS yada varsa kartın ara ziraati yatmadiysa ayın 15 kadar yatıyor 
(42 puan) tarafından
Bu ay aldınız mı peki ben geçen ay yaptim çünkü
(42 puan) tarafından
Bu ay aldınız mı peki ben geçen ay yaptim çünkü 2 sene oyunca veriyor dimi öyle duymustim
(493 puan) tarafından
Evet aldık ayın 15 aldık her ay 15 yatıyor bir bak ziraat bankasına yada msj gönder hesabında varsa msj geliyormuş ben cepbanktan görüyorum yatınca
0 oy
(331 puan) tarafından
Sed başvuru ne oluyo kız bende basvurayim şartları ney
(42 puan) tarafından
Yurttan çıkan çocuklara ailesini gecindiremeyen kişilere veriliyor yılda 2 kez sanırsam ya da 2 yıl boyunca
(331 puan) tarafından
Anldm cnm sağol
(42 puan) tarafından
Rica ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 109 göst.
0 oy
4 cevap 244 göst.
0 oy
5 cevap 264 göst.
0 oy