0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (546 puan) tarafından
Selamın aleyküm hanımlar.Şu anda 2. Oturma odamızda duruyor yani kullanılmayan bir yerde.Oraya bebek odası yapmak istiyorum.Çamaşır makinesi banyoda.Kurutma makinesini çamaşır makinesinin üstüne koymayı düşünüyorum. Zaten başka da koyabileceğim yer yok oturma odasında kotu durur.Yatak odasi olmaz alerjik astımım var.Banyoya koyan var mı olur mu acaba? 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bana gülmeyin ama yeri zaten banyo değil mi 
(546 puan) tarafından
Soguk mu kurutuyor kurutma makinesi? Yuksek isiyla kurutuyo actiginizda esyalar ates gibi makinede ortama buhar verir.3 yıldır banyo da mi kullaniyorsunuz?
(119,340 puan) tarafından
hayir benimkinin banyoda degil farkli yeri var soguk kurutuyo demedim 3 yildir kurutuyorum gunluk ortama sicaklik ve buhar atmadi dedim belki sizim motorunda falan problem vardir
(546 puan) tarafından
2 seneye yakindir kullaniyorum ancak bir problem oldugunu dusunmedim hic teyzem kullaniyor onunki de ayni sekilde o anlik sicaklik veriyor ortama cikarirken camasirlari.Banyoda olur mu sizce bir problem yoksa farkli biyer mi bulmaliyim
(119,340 puan) tarafından
banyoda nem olur dustan snr falan  benim koycak yerim.oldu icin hic banyoya koymadim bide ses yapiyo hani farkli bi yer varsa koyacagin koy bence
(546 puan) tarafından
Iyice bi dusunelim bakalim son care banyoya kalicak gibi ama.Tesekkur ederim yorumlariniz için. :)
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Olması gereken yer zaten banyoda yeri orası bos odadq bilemedim 
(546 puan) tarafından
Evet kullanıyorum
(5,953 puan) tarafından
Tahliye hortumunu nereye bağladın bos odada tesisatmi var  jhjk
(546 puan) tarafından
Ne tahliyesi kiz camasir makinesi degil ki bu kurutma makinesi kendi su tanki oluyo bi kurutmada cok azı doluyo onu cekip lavaboya dokuyosun doldugunda o kadar.Fise takiyosun sadece makine o sekilde calisiyor.
(5,953 puan) tarafından
drenaj bağlantısi nereye takıyorsunuz su borulari oluyor çözemedim sizin makinayi atarmisin resmini canım
(546 puan) tarafından
Arçelik marka intden bakabilirsin kurutma makinelerinin hicbirinde tahliye hortumu vs gerekmiyor benim bildigim.Gidere vs gerek yok yani heryerde kullanilabilir o açidan.Anlattigim gibi su tanki var o doluyor onu cikarip döküyorum sadece arada.
0 oy
(407 puan) tarafından

Ve banyo harici nerelere konuyormus sizden ogrendik:ermm:

(546 puan) tarafından
Kurmaya gelen kişiler banyonuzda olmaz dediler.Siz banyoya mı koydunuz?
0 oy
(30 puan) tarafından
Bizim banyoda çamaşır makinesinin üzerine kurulu 3 yıldır da bu şekilde kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım 
(546 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim.
(30 puan) tarafından
Rica ederim :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 88 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,741 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
+1 oy
17 cevap 215 göst.