0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (4,957 puan) tarafından
Ailemle aram araba ile 20 25 dk bir sey. Allah razi olsun çok iyi bakiyorlar hem bana hem 2 ogluma. Kendi evimde kiz kardesim ile kaldim 1 hafta. Sonra annemler gectim degisiklik olsun diye. Ama alerjik astım hastasıyım normalde orda pek tıkanmıyorum ama son zamanlarda aşırı rahatsiz oluyorum ilac kullanmak durumunda kaliyorum. Hatta dun aksam mecbur acile gidip hava takviseyi aldim. Bende eve gideyim burda cok tikaniyorum dedim benden bir yas kucuk erkek kardesim gitmiyim diye buhar makinasi aldi ama ise yaramadi malesef gitmemi istemiyorlar orda kalayim diye. Ama duramadim malesef bu aksam evime dondum. Babamin arabasi var benden 1 yas kucuk olab kardesim onunla ise gidip geliyor bizimde arabamiz var esim yurt disinda oldugu icin kapi onunde duruyor kardesimde işe bizim arabayla gidip gelmek istedi bende tamam dedim bir kac gun gitti benide eve birak aksam dedim ama yolda giderken surekli arabadan sikayet ediyor yok surasi eski yok surasi iyi degil bizim araba daha iyi bizim araba daha guzel falan. Allab razi olsun benzini falanda atar ama şöyle bir sey dedi sizin arabayi kullaniyorum cunku bizimkinin kilometresi artmasin. Yani cok sasirdim cok iyilerdir annem babam kardeslerim hepsi ayri ayri hediyeler alir cocuklara ama lafi cok tuhaf geldi simdi vermesem arabayi aramiz bozulacak versem baska turlu ne yapsam sizce

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dikkatli kullanacaksa ver sonra kaza yapsa Allah korusun bir yerine birşey olsa arabanın esinle aran açılacak 
(4,957 puan) tarafından
Esimde musade ediyor kullanmasina ama bana garip gelen tarafi sizin arabaniz hem kotu hem kilometresi artsin diyor hemde kullaniyor simdi ver desem kotu olucam
-Reklam-
0 oy
(407 puan) tarafından
Bir kere vermişsin bakalim nasil istemezsin geri haklı adam km arttıkça arac degeri düşüyor ayrica kullanildikcada benzin degilki bütün herseyi eskimeye basliyor
(4,957 puan) tarafından
Iste bugun oda boyle seyler dedi ben iyilik olsun diye verdim cocuklara hediye alir harclik verir kirilmasin diye ama boyle demeside zoruma gitti.
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Eskiler çok güzel demiş at avrat silah emanet verilmez emanet de alınmaz. Hee eşinin haberi var bişey demiyorsa sorun değil ama eşinin haberi yoksa arabaya bişey olsa hesap vermek de zorlanırsin. 
(4,957 puan) tarafından
Esimin haberi var canim musade ediyor kullanmasina cunku kardesimde bir seyini sakinmaz yardımcı olur hep. Ama hani hem arabaniz kotu hemde bizim arabanin kilometresi artmasin sizinki artsin demesi cok sacma geldi arabayi aldi gitti
0 oy
tarafından
İse gidip gemeyle kilometreye bisey olmaz cahil daha ondan oyle soylemis fazla takilma bence 

Verip vermemek sana kalmiskaza fln yapmasinda 
(4,957 puan) tarafından
Ona takilmiyorum canim boyle soylemesine takildim yani ben iyilik olsun diye verdim o baska hesap yapiyor.
0 oy
tarafından

ben vermem is bu surekli gidio geliyo sonucta senin arabandan da gidiyo cocuk hakli km artiyor uyanik :D  ama vermissin de yani yapacak bisi yok ama derdim ben olsam madem oyle bnmkini de arttirma vs die hic mi bisi demedin

(4,957 puan) tarafından
Geliyorda 10 gun kalip gidecek geri 3 ay gelmeyecek kesin yine ister arabayi kardesim
tarafından
keske sende kullansaydin .. olmadi esim birine verdi dersin ya da verirsin artik esinle sana da kalmis baktin olmadi uydur bisi
(4,957 puan) tarafından
Bakalim diycem bir sey boyle demese sorun yoktu ama icime kurt dustu
tarafından
yani kendince yontemini bulmus, icini tutamamis cocuk caz :)
(4,957 puan) tarafından
Sorma ici dışı bir :D
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Senin kardeş benim kardeşim gibiymis aynı 15 yaşında bir erkek  kardeşim var herşeyi hem eleştirir kendinde de o yoktur mesela araba gibi , ama olsun eleştirir lafida çok böyle senin kardeşin  gibi gariptir valla ben bizimkinide ben  idare ediyorum çocuk diyip geçiyorum sana kalmış canım ama bazen insan sinir oluyor elinde olmadan 
(4,957 puan) tarafından
Seninki yine kucuk bizimki 28 yasinda :) evet kendi arabasi yok ama esimin arabasini elestiriyor esimde 29 yasinda hem evi hem arabasi hem 2 cocugu var :)
(2,194 puan) tarafından
Bunu yüzüne soylemek çok kolay ama o kırılmasın diye demiyorsun işte aynı olay canım ama bizimkide aynı ne diyeyim kardeş yani :) atsan atılmıyor satsan satilmiyor bunlarda bu model demekki düşünse aslında eleştirdiğin kişi neler yapmış ama yok yani düşünmeden konuşuyorlar boşver tamam de geç canım kendilerini zeki,üstün,farklı sansinlar sevmesem valla çekilecek şey değil de sevdiğin için çekiyorsun kardesini aynı benim gibi
(4,957 puan) tarafından
Heh iste icimden gecenleri bir çırpıda yaziverdin. Zoruma gitti açıkçası esim para icin yurt disina gitti biz rahat edelim diye onun malini kullaniyor hemde begenmiyor ama diycem sanirim bsey uydurup vermiycem arabayi
(2,194 puan) tarafından
Olabilir az arada burnunu sürt anlasın dergerini , ben bazen bana muhtaç kalınca yaparım :)
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Kardeşin kaç yaşında ki cahillikten öyle diyodur gençlikten yani bide bekarsa aklı bi karış havada cinslerden lafın nereye gittini bilmeden konuşuyodur ama ben olsam takılmam kurban olsun kardeşime kilometre:D 
(4,957 puan) tarafından
28 yaşında canim evet bekar ama pek cahil değildir:)
(2,137 puan) tarafından
Küçükte değil yahu :D çakallık yapıyo o zaman :D

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 451 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Emine3529 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 374 göst.
22 Nisan 2022 Aile kategorisinde Emine3529 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 498 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu