0 oy
134 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Benim ne doğumum ne de lohusalığım hiç hayal ettiğim gibi geçmedi. Bebeğim doğduğunda yoğun bakıma alındı eve kucağımız boş geldik. Çok üzüldüm ağladım.Doğum için annem gelmişti yanıma ama babam hasta oldugu için 10 gün kaldı döndü bebeğin geldiği süreçte yanımda olamadı 2 gün kalabildi. Annem dönünce kayınvalidem geldi ama destek olcağına köstek oldu sağolsun. Bebeğim yoğun bakımda biberona alıştığı için memeye çok zor alıştırdım. Sürekli aç bu çocuk doymuyo pirinç unundan mama yapıyım verelim. Gögüslerime dokunup göğsün yumuşak süt yok bunda sütün yetmiyo. Bebeğin göbeği küçücük doymuyo . Sütüm geldiği halde beni daha çok strese soktu. Sen azcık uyu dinlen der ben uyurken bebek full kucağında asla yatsın çocuğun sırtı dinlensin demez yemek yerken bile kucağında tutmak ister. Yeni doğan çocuğu ayagında sallar uyurken başının altına yastık koyar dudağından öpmeye çalışır. Sen bu çocuğa bakamıyosun ben yanıma alıp bakcam der.Misafir gelir çayın yanına tatlı yap ayıp olmasın der ameliyatlı bu kız nasıl yapcak demez. Akrabaları desen telefona bakamıyorum diye eşime şikayet eder bizi ciddiye almıyo diye. Bir ay oldu doğum yapalı ama şu süreçte psikolojimi bozmak için elinden geleni yapıyolar ben mi büyütüyorum bilmiyorum

5 Cevaplar

0 oy
(17 puan) tarafından
Böyle bakacaksa bakmasın gönder gitsin kendin mis gibi bakarsın.Böyle kaynanaları okudukça gerçekten inanamıyorum azıcık empati yapar insan ya kadın kadına niye bu kadar köstek olur ki.Bence et sote yapsın çocuğa tövbe allahım ya
(16 puan) tarafından
Ayyy güya oğlunun evi yaa gider mi herşeyi kendi bilip yapcak. Oğlu gece bebekten uykusuz kalır diye gitmiyo maalesef
-Reklam-
0 oy
(327 puan) tarafından
Canım eşinle konuş o sana yardımcı olsun ve annesini eve gitmesi için ikna etsin okurken benim psikolojim bozuldu sen lohusasın senin stresten uzak durman gerekiyor bunu eşine artar belli et inşaallah 
(16 puan) tarafından
Eşim maalesef annem 2 çocuk büyütmüş vardır bi bildiği kafasında ona bahsedince Allah razı olsun diceğine kadını eleştiriyosun diye üste çıkıyo bi anda suçlu ben oluyorum
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Valla öylesini gönder gitsin hiç başını ağrıtma o anca dediğin gibi köstek olmaya gelmiş yerinde olsaydım çoktan boşanma şiirimi okuyor olurdum. 
(16 puan) tarafından
Yüzünü bile görmeye tahammül edemiyorum ama 40ımız çıkana kadar gitmiyo maalesef
(1,831 puan) tarafından
Her zaman söylüyorum çoook sabırlısınız
0 oy
tarafından
37 gun oldu . Berbat geciyo. Cunku bebegimi kaybettim :(   kayinvalidem cok iyidir herseyime yardim etti.   
(13,088 puan) tarafından
Ay basın sagolsun Rabbim cennetinde kavuştursun canım içime oturdu yorumun
(16 puan) tarafından
Başın sağolsun canım Allah dayanma gücü versin inşallah kabul olur mu bilemem ama bol bol dua etcem senin için
tarafından
Cok tesekkur ederim insallah yeniden hamile kalirim.
(13,088 puan) tarafından
İnşallah canım Rabbim kucağınızı doldursun ilk yorumunu okuduğunda da dua ettim güzel haberlerini alırız inşallah
0 oy
(282 puan) tarafından
Inşallah tez vakitte gider kayinvaliden okurken bile sinir oldum insanların psikolojini bozmaktan başka bisi yapmıyorlar sen bebeğini bol bol emzir canm yumuşak olsun göğüslerin sütün çoğalıp gelecektir bebeğin günde 5-6 defa çişini yapıyorsa doyuyordur merak etme bende 75 gün önce doğum yaptım gurbetteyim kimsem yok büyük kızım 12 yaşında bebeğim de şuan 2 buçuk aylık ben çok zorlandım kimse kapımı açmadı doğumdan çıkıp kızımın altını açmıştım çok zor bi doğumdu zor günlerdi rabbim kimseye yasatmasin eve geldim hiç yatak yüzü görmedim iki tane bebekle ilgilenmekten dikişlerim maf oldu çok zor toparlandm rabbim yardımcın olsun inşallah 
(16 puan) tarafından
Güzel dileklerin için teşekkür ederim Rabbim sana da güç kuvvet versin inşallah kimse olmaması da çok zor olup bi işe yaramaması da öyle. Bebiş doyuyo çok şükür kilo alması da güzel ama onlar çok biliyo ya güya kendi dedikleri doğru gibi bastırıyolar amaaan bi an önce kırkım çıksın diye bekliyorum napıyım.

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 288 göst.
0 oy
12 cevap 309 göst.
1 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 211 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 220 göst.

380,041 soru