0 oy
250 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (202 puan) tarafından

image

Öncelikle merhabalarr.. 

anlayan varsa yardımcı olabilir misiniz kızlar 

8 Cevaplar

0 oy
(768 puan) tarafından
Tam emin değilim ama sanki değerler kötü çıkmış gibi 
(202 puan) tarafından
Hadi ya :(
-Reklam-
0 oy
(3 puan) tarafından
Kusması ya da ishali mi var canım 
(202 puan) tarafından
Yok canım ama öksürük ve boğaz ağrısı var iştahsızlığı var. Açıkçası bu tahlil bebekken 2kolundan aşı olmuştu, onun izleri olmadığı için yapıldı bu tahlil. Vucüt kabul etmemiş olabilir dedi doktorum
(3 puan) tarafından
Genellikle yakin zaman da enfeksiyon geçirdiği zaman böyle değerler değişir ama korkulacak birşey çıkmamış canım için rahat etmesi için göster genede doktora
(202 puan) tarafından
Bugün göstericem canm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bir buçuk yaşında nasıl besleniyor hiç ek gıda vermiyir musun formül mama faln 
(202 puan) tarafından
Ek gıda değil komple yemek yiyor. Formül mamayı bırakalı uzun zaman oldu çünkü artık 1 buçuk yaşında. Kilo olarak önden ilerliyor çünkü. Yediği yemeklerde sıkıntı yok. Sadece 2 3 gündür iştahı azaldı aşıdan dolayı
(9,247 puan) tarafından
Bırakmayı doktormu söyledi 2 yaşa kadar mama belirli oranda verilmeli anne sütü almayan bebeklerde
(202 puan) tarafından
Hayır kilosu çok fazla olduğu için ben bıraktım canım
(9,247 puan) tarafından
Canım sen onu bimdoktora sor bak benim bebek dogdugundan beri mama alıyor öyle ahım şahım kilo yapmadı içmesi gerek seninkininde
(202 puan) tarafından
Bugün sorarım canım teşekkür ederim
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Bakılan testlerin hepsı referans dışı . Bazıları olması gerekenden yüksek bazıları düşük canım
(1,733 puan) tarafından
Ya ne biliyim anlamayanda bılır ınsanca yazdık . Syda canım bilmiyorum ki alışan dolayı böyledır belki
(202 puan) tarafından
Korkar oldum açıkcası
(1,733 puan) tarafından
Korkma canım
(1,733 puan) tarafından
Bebeğin normalde çok hasta oluyor mu canım
(202 puan) tarafından
Hayır maşallahı var. Diş harici öyle çok hasta olmaz canım
0 oy
(5,953 puan) tarafından

Degerleri sorunlu gibi 

Asahida yazmışsın mamayi kesdim diye erken hersey yesede mamada besin degerleri yariyo bebege. Kg boyu kac 
(202 puan) tarafından
Boyunu unuttum kilosu 17.740
(5,953 puan) tarafından
Kg su fazla  mahsallah ayına göre  inşallah önemli seyler degildir
(202 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Enterogermina kids  ya da nbl probiyotik vb al hangisi yaşına uyuyorsa bağışıklığı düşük bu arada çocuğunun alerjisi olabilir mi süt yumurta vb 
(202 puan) tarafından
Valla canım süt asla içmiyor. Çok içirmeye çalıştım ama olmadı, yumurta eskisi gibi yemiyo açıkçası
tarafından
Yakında grip vb bir sey olmuşsa da ondan da böyle olur probiyotik al hem değerleri de çok kötü değil bebeklerde normal
(202 puan) tarafından
Şuan hasta zaten canım öksürüğü ve hırıltısı var
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Canım yemesi nasıl bebegin yüksek ve düşük cıkmış degerleri 
(202 puan) tarafından
3gğndür iştahı yok hasta olduğu için. Onun dışında iştahlı bir bebek
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Sondan üçü çok fazla bir şey ifade edicek kadar yüksek veya düşük değil normal sayılabilir. En üstteki bağışıklık sisteminin düşük olduğunu gösterir onun altındaki 4 değerde vücutta enfeksiyon olduğunu gösterir. Doktor veya hemşire değilim bildiğim kadarı ile yorum yaptım belki hepsi normaldir bunu en iyi doktor bilir. Çok geçmiş olsun. Bu arada bir yorumda bebeğinin 17 kilo olduğunu yazmışsın dikkat et 1 buçuk yaş bir bebek için bu kadar kilo aşırı fazla. Benimde oğlum 17 aylık kilolu iri bebek dogmasina rağmen 13 kilo ona bile doktor çok dedi.
(202 puan) tarafından
Evet canım o yüzden mamayı bıraktım. Çok fazla kilo aldırdı çünkü o mama. Çok teşekkür ederim canım
(3,141 puan) tarafından
Bende 1 yaşta bıraktım canım mamayı. Sadece yemek yiyor şu ab
(202 puan) tarafından
Mamayı bırakma falan demişler bana ama o anneler sanırım sadece mama ile besliyorlar galba. Ben yemekte verdiğim için çok fazla kilo aldı. O yüzden gerek görmedim canım. Umarım kötü bişey değildir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 51 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde zeyneparslanasel (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
0 oy
0 cevap 21 göst.
0 oy
27 cevap 798 göst.