0 oy
51 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kayseride yaşayan doğum yapacak olan kontrole giden baksın 2 haftadır randevular yokk normalmi kafayı yicem doktor 2 hafta sonra gel dedi ama gidemiyorum randevu yok

2 Cevaplar

0 oy
(7,249 puan) tarafından
Suan burda buyuk bi sıkınti var allah bildikleri gibi ya0sin ayni seyi aksam konustuk saglik ocagi b12 ye kana bakamayiz makin bozuk diyomus hastaneler 1 ay sonrqya randevu veriyor hangi bolum olursa olsun secim oncesi süründürmeye calisiyorlar besbelli allah ellerine dusurmesin 
tarafından
34 haftadayım randevu yok nasıl saçmalıktır anlamadım mhrsye bakmaktan hal oldum
(7,249 puan) tarafından
Canim bi sorunun yoksa 2 haftada bir gitme istersen ya sen bilirsin ama bu sıkınti var kayseriye özelmi bilmiyorum nasil guzurlu uyuyorlarsa birseyler dönuyor belli
tarafından
Ya sorunum yokta tahlil yapıcam dedi son haftalardayım insan korkuyor
(7,249 puan) tarafından
Ne tahliliki kuzu daha son haftalar sayilmaz kiz korkma bir bir bucuk ay var nerdeyse hareketlerini hissediyorsan rahimde suyunda bir problem yoksa ki benim hep suyu az derdi 39+5 de doğdu stres yapma ben cok oynardim karnimda ben ona.vururdum o bana vururdu elimi gezdirirdim ayagini sürüklerdi oyna sende doğunca iyi oynatiyo sıpalar :))
tarafından
Canım bende meraklı değilim hastane köşelerine baştan beri erken doğum riskim var o yüzden yani
-Reklam-
0 oy
(938 puan) tarafından
Hep böyle bu randevu sistemi canım iyileştirme yapıyorlarmış güya doktor atayacaklarmis belki ondan dir yavaşlık 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 195 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
0 oy
1 cevap 61 göst.
30 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Trbznlugln (1,999 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...