0 oy
477 göst.
Aile kategorisinde (420 puan) tarafından
Kızlar merhaba hayırlı geceler 10-12 gün oldu memeden kestim oğlumu kestim keseli bağımız da koptu sanki kendini sevdirmek istemiyor kucağıma gelmiyo arada öpebilir miyim dediğimde öptürrse ne ala emzirirken ki hallerimizi çok özledim memeden kestim diye mi yapıyor acaba küstü mü :( 18 aylık 

9 Cevaplar

0 oy
(287 puan) tarafından
Atak geciriyo olabilir bol bol ilgilenin affedecektir
(420 puan) tarafından
Umarım ya
-Reklam-
0 oy
(227 puan) tarafından
Kendine gelir yavrum merak etme su an boslukta gibi hissediyor kendini sonra alisiyorlar daha çok bağlanıyorlar 
(420 puan) tarafından
Çok üzülüyorum ya
(227 puan) tarafından
Yok kuşum niye üzülüyorsun ki çocuklar elbette kopacak memeden huy falanda değiştirebilir sakın korkma zamanla herşey oturuyor merak etme Allah'ın izniyle
(420 puan) tarafından
İnşallah canım benim teşekkür ederim ♥️
(227 puan) tarafından
Rica ederim♥️
0 oy
(313 puan) tarafından
Ben memeden kesince çok sinirliydi oglum 2 hafta kadar. Bazen bana babasına babaannesine dedesine çok hırçın davrandı. Zamanla düzeldi şimdi normale döndü çok şükür sabret :)
(420 puan) tarafından
Hadi inşallah canım
0 oy
(799 puan) tarafından
18 aylık Ken bende bıraktırmayı düşünmüştüm. birde süt yok bende ama bıraktırmamışdım 18 çok küçük geliyor gunde 2 defa da olsa memeye almak avantaj 
(420 puan) tarafından
Hiç Bir şey yemiyor du gerçek anlamda bir şey yemiyor du sürekli memeye güvenerek yemeği reddediyordu
(799 puan) tarafından
Bizimkide öyle idi iki hafta falan sürdü hırsı siniri 2 defa alıcağını gece emmiyeceğini
Üstelik uyurken dahi memede uyurdu onuda kesince bir sinir bir sinir (gunde 2 kabul etdi )
Ama dediğim gibi bende süt yok du
Sütünüz var ve ona güveniyor ise o ona yeter 18 ben kıyamadım 21 22 hiç olmaz ise sabırla beklemek gerekir dıe düşündüm..
0 oy
(612 puan) tarafından
Niçin 18 aylıkken kestin ki canım?
0 oy
(5,388 puan) tarafından
Basta böyle oluyor sende kestigin için üzgünsün o yüzden bu hareketleri dikkatini çekiyor. Bende oğlumu ilk sütten kestigim günler babasıyla dışarı çıkmisti eve gelince sarılmak istedim normalde her eve girişinde beni öpen sarılan çocuk istemedi itti beni o gün baya ağlamıştım çok zoruma gitmişti 

Yavaş yavaş eski halini alır canım merak etme

Şimdi pesimden ayrılmıyor durmadan öpüyor 
0 oy
(3,045 puan) tarafından
Yok ya onlar da kendilerine göre menfaatçi ama o emzirme halleri çok tatlı oluyorlar benim kızım 24 aylıktı gece ikide bir meme isterdi bırakmıştım hamikeydim kardeşini emzirdiğim de gülerdi ama bırakmak zor geldi ona hırçınlaşmıştı babasına düşkğn olmuştu
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Gecicidir üzülme 
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Erken kesmissin yemeyen bebek kesincede yemiyor. Belki içinde küsmüş olabilir belki karakteri bu yöndedir illa ki düzelir üzülme 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 123 göst.
0 oy
8 cevap 136 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Emine S (16,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde -Hemdem- (3,828 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Secoo (56 puan) tarafından soruldu