0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Sprialliyim 2 ay önce taktım 3 gündür adet oldum inanılmaz derecede kanamam var normal mi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde öyle olmustu. Hatta bebek düşürmüş gibi hem çok kanama hem kocaman pıhtilar düştü kaç kez. Ben cikarttirdim
(1,313 puan) tarafından
Şuan benimde öyle
tarafından
Kontrolde bana sıkıntı olmadığını söylemişti ama ben dayanamadım hem sık sık adet oluyordum hem çok agrili geçiyordu hemde yoğun oluyordu. Pıhtı falan olduğunu soyleyince doktor her bünyeye iyi gelmeyebiliyor çıkartalım o zmn dedi
(1,313 puan) tarafından
İlk ay hiç sorun çekmedim
tarafından
Benim 2 buçuk ay boyunca vardı.
-Reklam-
0 oy
(242 puan) tarafından
Kaymış olabilir. Bence bir kontrole git yada bunyene gelmemistir.
(1,313 puan) tarafından
Cuma günü gittim hastaneye herşey yolunda dedi
0 oy
(3,399 puan) tarafından
Normal canim ilk altı ay ara kanaması veya azalma çoğalma olabilir aylık kontrolünü aksatma sen yinde
(1,313 puan) tarafından
Daha yeni gittim cuma günü herşey norml dedi
0 oy
(5,363 puan) tarafından
Kanamayı çoğaltıyor bendede var ama ben iki sene adet olmadım oluyorum artık ama baya kanama oluyor biraz yorluyrium maf oluyrium
(5,363 puan) tarafından
Smdiklten Allah yaridmcin olsun ben hergun cikaracm dyordum iki yıl takılı halen cikarmadim. Çok kötü vala daha yeni alstm hep leke geliyridu akıntı kask.agrisi flan
(1,313 puan) tarafından
Ya kuranı okuyamiyorum sürekli leke var en çok o zoruma gidiyor tam cozmusken yine unutucam
(5,363 puan) tarafından
Evet vala dyirum yaa Allah şimdiden yardımcın olsun ben çok çektim 40 im çıktığı gbi taktrdim  ama zordu eşim bilincli korunamiyor her ayda korunma hapına para vermezdim bide emzdryordum ozmnlar doktor.sutun kesilir bebeğe  geçer deyince çıkarmadım bende iki yıldır takılı hep leke gelyridu namazımı on yıldır kiliyirum lekeler yüzünde parça parça geliyridu zırt pırt gusül aliyriudim namazın hep kazaya kaliyridu iki yıl snra cok şükür şuan leke öyle sık olmuyor btti artık çok pis bişey vala
(1,313 puan) tarafından
Bende 2 yıl dışımi sıkïcam mecbur
(5,363 puan) tarafından
Npqcan canm hamile kalmak istemiyorsan mecbur:(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 60 göst.
0 oy
2 cevap 78 göst.
30 Mart 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (691 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Elifim58 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur343746 (268 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...