0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (2,628 puan) tarafından
Eşim 8 Kasım Akrep 

Bende 21 Eylül Başak

Burç uyumu nasıl 

3 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kız başagın anlaşmadıgı insan mı var:)başak candır gerısı heycandır lkhgjkl alrep bende canm ınat kıskanclık sex vs olarak hılınırler:)başaklar cogu burcla uyumlu oldukları ıcın sorun yaşamazlar sadece fazla secıcı oluyolar akrebın baskın ozellıklerıyle çatışabılıyor
(2,628 puan) tarafından
Ondan oluyo ☺️☺️
(2,705 puan) tarafından
Yagmur kjghkkl yorumuna cok güldüm:) evet akrep herseyı bel altına baglar:))ama aşırıda duygusaldır
tarafından
Suan 4 yasında ama 3 yasındayken bıldıgın oynuyordu saga sola surtuyordu afedersiniz buyumesınden keyıf alıyordu seviniyordu falan :D neyse kı zamanla unuttu suan oyle degıl ama yıne de onemlı onun ıcın :D duygusallıkta var evet
(2,705 puan) tarafından
5 6 yaşına kadar cinsel organ tanıma süreci merakla kurcalamaya oynamaya devam edecektır:)))
tarafından
bılıyorum canım ama aşırıydı artık azaldı sukur heryerde yapıyordu oda ınsanı zora sokuyor halıyle :D
-Reklam-
0 oy
(6,236 puan) tarafından
Yani genel olarak uyumlusunuz ama akrep burcu biraz kıskanç bir burç belki burada biraz sorun yaşayabilirsiniz İkinizin de hemen hemen özellikleri benziyordur yani temizlik titizlik işte uyum sağlama bir yere ayak uydurma tarzında belki sorun olabilecek şeyi aranızdaki akrep burcunun kıskançlığıdır Çünkü akrep burcu öyle böyle değil çok kıskanç arkadaşlarını bile kıskanır yani
(2,628 puan) tarafından
Evet eşim kıskanç ama temizlik konusunda eşim benden çok aşırı titiz kıyafetlerine benim kıyafetine kızımın kıyafetine leke degmiyecek değdiğini gördüğünde peçete bez alır. Siler aşırı ritiz
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Ben akrebim esim başak cok sukur iyiyiz
(2,628 puan) tarafından
Rabbim daim etsin canm inşallah bizde iyiz çok sukur

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 81 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Serennn (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 262 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu