0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
6 yaşjnda eşimin dayısının kizi var oglumun kücük köpekleri vardı almıs  götürmüş  1 haftadir oglum aglio hav hav die evde didik didik eşimle aradik eşim dedi bide yigenimi sıkıştır o almıstır bugün sıkıştirdım o almis neyse dedim annene söylucem annesi ogluma babannesine torunun oyuncaklariyla oynatmio paylaşmio daha 2yaşinda cocuk kaynanamda senin kızin  oynamioki kisknacliktan cocugun elinden alip saklio cocuk napsin dedi bende almicaktim ama alcam eşim 200lira vermiş onlara  6yasjnda diyip gecmicem cok bilmiş seni beni susuz göturür bi cins cocuk siz olsankz annesine söylermisiniz yoksam habersizce  alirmisiniz 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Annesine söyle versin. İlla ki annesi görmüştür. Hem o neden size söylemiyor ki ya
(100 puan) tarafından
Annesi de bilio bence  dedim annene söylucem kactj yandan annesinin dibinden ayrılmadi
tarafından
Valla canım çocuklar için anne baba rol modeldir her zaman. Ona ait olmayan bir şeyi elinde görünce kimin olduğunu sorup ona ait olmadığını ve habersiz alınmayacağını anlatması gerekiyor. Anne de problem var demek ki.
-Reklam-
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ara güzel bi dille iste. Babası yeni almıştı kızım onlari ariyo filan de gülerek  :)  neden istemiceksin 200 lira az değil ki yenisini al olsun çocuktur desem
(100 puan) tarafından
1 hafta aradık  geceleri hav die agladi gözlerinın önunde agladi cocugum esim demese sıkıştir die  kendileri cocuklarina para gidio die almiolar ben nie vereyim
0 oy
(7,282 puan) tarafından
Ara annesini cocuk ağliyo köpekleri geri getirin o gun götürmüs de
0 oy
(2,301 puan) tarafından
O.cocuk hadi aldı diyelim annesinin haberi yok mu kızım eve bir ywrden bir sey getirse nerden aldın niye aldın falan almaması gerektiğini anlatır getirip veririm yani . 
(100 puan) tarafından
Bilmiyorum  haberi vardır yani  cocuga hic oyuncak almiolar bize gelince bizim oyuncaklari saklar götutüler bi balarız orda

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 270 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Cero (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 447 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 328 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 333 göst.