0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (695 puan) tarafından

image

Kizlar tarihte 2019 yazıyor ama ben böyle bişey basvurdugumu hatırlamıyorum birde hiç almadım postaneyemi gitmem gerekli sizce

7 Cevaplar

0 oy
(7,754 puan) tarafından
Foto yokkkkkkkk
(695 puan) tarafından
Attım cnm
-Reklam-
0 oy
(129 puan) tarafından
Elektrik destegi ise herkeste o tarihi veriyorlar 
(129 puan) tarafından
Evet bende aldım odemeniz hazir diyor pttye gidebilirsiniz fatura ile
(695 puan) tarafından
Yanlız faturayı otomatik ödüyoruz onu iptalmi ettirmemiz gerekiyor
(129 puan) tarafından
Evet onu iptal ettirip elinizde fatura ile gitmeniz gerekiyor çünkü bu elektrik destegini nakit olarak elinize vermiyorlar
(695 puan) tarafından
Tamam cnm çok teşekkür ederim
(129 puan) tarafından
Rica ederim :) yardımın başlama gunune takilmayin devlet herkese o tarihi vermis
0 oy
tarafından
Kendiliğinden geliyordur yardım detaylara gir orada yazıyor 
(695 puan) tarafından
Tamam cnm
0 oy
(302 puan) tarafından

Çoktandır başlayan bi elektrik yardımın var kız kullanmadınmı hiç bunca senedir 

(695 puan) tarafından
Yok kız hiç kullanmadim öyle bakarken denk geldim
(129 puan) tarafından
Çoktandır başlamıyor aslında herkese o tarih girilmis otomatik devlet tarafindan
0 oy
(42 puan) tarafından
Parayı almıyorsun fatiranla birlikte gidiyorsun elektrikten dusuyor devam ediyor diyor her ay faturanla git odesinler
(695 puan) tarafından
Tamam teşekkürler
0 oy
(142 puan) tarafından
İyi akşamlar cnm e devlette yeni uygulama çıktı elektrik yardımı ile fatura ödeme diye mesela oraya bilgileri giriyosun 173 TL yardımın varya 200 TL geldiyse 27 TL ödeme yapman lazım karttan pttye gidip sıra beklemeye gerek yok
(695 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(336 puan) tarafından
Faturanla PTT ye git oradan elektirik desteği alıyorum de borcunu düşerler canım eğer yatan yardım tutarından fazlaysa fatiran kalan parayı nakit olarak yanında goturursun 
(695 puan) tarafından
Teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 123 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 245 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...