0 oy
249 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar 3 yaşında kızımvar oda yapmayı planlıyordum ama hamile oldgumu öğrendim çocuk odası yapcgm odamda çok buyk degl smdi ben ilk bir tane baza mi alym yoksa ranza mi alym direk yada bazayo sonradan ranzaya cevreblyomuyz

9 Cevaplar

0 oy
(6,221 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Şimdi nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum ama belki burada kullananlar vardır yardımcı olur alçak yataklar var ve onun altında bir göz oluyor onu açtığın zaman çift yatak oluyor Hani daha güvenilir Eğer ranza alırsan ise onlar pek güvenilir değil Çünkü bizim de çocukken ranzalarımız vardı ve defalarca Ben de kardeşim de düştük Üst kattan Hani koruması olmasına rağmen

(6,221 puan) tarafından
Yok canım benim dediğim Montessori değil Onu biliyorum o yatakları da çok seviyorum yani benim bile içine giresim geliyor hani o kadar hoşuma gidiyor da benim bahsettiğim farklı Dur bakayım internetten bulabilirsem atayım resmini
(264 puan) tarafından
Yavru yatakli olanlardan bahsediyoaun galiba benim kiziminda oyle
(6,221 puan) tarafından
Yoruma resim attım canım bakabilirsin
(6,221 puan) tarafından
Aa evet evet o yataktan buldum zaten bende internetten nasıl kullanışlı mı canım arkadaşa bilgi verirsin sen de
(264 puan) tarafından
Canm ben kullanmadim onu hic baza gibi fazla esya koydum ikinci kizima ayri oda yaptik ama bi tanidigim kullaniyo cok memnun benim kisin 15 senelik kirildi yeni alip kizlari birlestirip oglana oda yapmayi dusunuyoruz ama ranzadan daha kullanisli ve tehlikesiz
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Büyük kızım 4.5 küçüğü 1 yaşında, ben de baza almıştım sonra hamile olduğumu öğrendim şimdi kara kara düşünüyorum koca bazayı ne yapacağım küçüğe nerede yatiracagim diye 
0 oy
tarafından
Direk yavrulu yatak al tekrar masrafa girmezsin
0 oy
(3,877 puan) tarafından
Bence baza. benim de evim küçğk hamle oldugum için 2 yasında kızıma oda yapcam. Basta ranza dedm yer kaplamasın fiyat olarak da uygun dedim. Sonradan baktım hem fazla döküntüyü toplar altıma bişeyler konur hem debennim içim rahat etmez düşerler falan dıye
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Benim oğlum 3,5 yaşında biz ikinciye 6 aylık hamileyken ranza yaptırdık bebeğe beşik alıcam oğlum büyüyene kadar altta yatar 2/3 sene daha falan zaten yavrulu bebeğide yavruya yatırırm  en üstde boş duruyor gelen ergen vs. Orda yatıyor Allah'ın izniyle ikisi içinde tehlikeli degil oğlumun yattığındada korumalık var
0 oy
(7,121 puan) tarafından

image

kalp ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(229 puan) tarafından
Valla bence baza al altı sandıklı fazla eşyaları koyarsın yavrulu da iyi ama sürekli o yorganı yastığı kaldırcaksın günde sürekli sadece çarşaflı içeri girebiliyor ben üşengeç bir insanım :) çok sabrım yok öyşe şeye 
0 oy
(986 puan) tarafından
Tatili yatak al canım.altini bir süre kulanirsin bebek büyüyünce onada yatak koyup orda yatar. Ranza çok gereksiz. Bizim vardı. Çıkartık. 
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Ranza çok tehlikeli bence çocuklar buyuse de sürekli tepesinde itisip kakisiyorlar. Tanıdığınız çocuğu düştü kafa üstü beyin kanaması başladı çok şükür durduğu için kurtuldu. Yavrulu yatak mantıklı ama ranza hiç tavsiye etmem

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 457 göst.
8 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 209 göst.
20 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 219 göst.
29 Eylül 2023 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,489 göst.
1 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeyzeyyy (148 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,255 cevap

34,855 kullanıcı

...