0 oy
929 göst.
Diğer kategorisinde (2,097 puan) tarafından

Muhteşem yüzyıl, yasak elma, asmalı konak. Nedense bu diziler hiç cezbetmedi beni. Sizin de oldu mu böyle çok izlenen ama sizin sevemediginiz diziler?

63 Cevaplar

+4 oy
(2,160 puan) tarafından
Evet çukur dizisi 
(2,097 puan) tarafından
Aa evet o da var hiç ilgilenmedim ben de:)
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Muhteşem yuzyila katılıyorum. At üstünde gecmis bi omru haremden cikmayan uckuruna duskun biri gibi göstermek  tarihe ihanet.
(15,944 puan) tarafından
Aslında o dizi tarihi anlatmak için yapılmadı zaten muhteşem yüzyıl aşk-ı derun anlatıyor diziyi uzatmak amaclı sadece tarihten alıntılar yapıldı divan sahnelerinde gerisi zaten hepsi kurgu
tarafından
Hangi acidan bakarsan bak tam bir fiyasko. Muhtesem yuzyil diyince akla hemen hurremin suluman cikisi gelir . Hicbir cariye egitim gormeden padişah huzuruna cikarilmazdi. Bu yuzden suleyman diyemeyen birinin cikmasi mantiken yanlis ve dizi tamamen harem odakli. Tarihi bi kişilik ele alinacaksa kisiinin kendisine zarar vermeden yapilir. Su an o donem tarihine dizi gozuyle bakan cogu kişinin tek dusundugu sulumanin kari duskunu oldugu algisi.
(15,944 puan) tarafından
Iste bende diyorum ki harem kısmı hepsi kurgu ve bu diziyi izleyenlerin kurgu olduğunu bile bile izliyordur
(2,146 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum utanç dolu bir diziydi. Lisedeyken arkadaşlarim gerçek zannediyordu sahneleri :((
+1 oy
tarafından
Yasak elma 1 kere bile bakmadım :) 
+1 oy
(2,211 puan) tarafından

Aynen yazdıklarının hepsi sayılır bir ara yasak elmaya bakıyordum bide ek olarak aşkı memnu yaprak dökümü,öyle bir geçer zaman ki şuan popüler yalı çapkını sanırım :) 5 dakika bile izlemedim konusu nedir neyi anlatıyor hiç bilmiyorum 

0 oy
(2,119 puan) tarafından
Aşkı Memnu. Hiç izlemedim :)
tarafından
Allah seni napmasin ☺️☺️ çok güzel bı dizi aslında konusu da güzel biseyi anlatıyor
(2,119 puan) tarafından
Beren Saat olmasa izlerdim belki ama o kadının olduğu hiç bir dizi ilgimi çekmedi. Fatmagül de vardı onu da izlemedim. O dizi içinde teve2 ye söverdim clhclhcl
tarafından
Nihal tek seferde sokacak bir çiçek .Peki ya bihter ?

Bulent: fakir mi oluyoruz?
Adnan: yok daha neler ahhaha

Behlül ve Bihter masada bakisiyordur .O sırada Bülent elifle ilgili bı laf eder .

Adnan kisisi:ahahahaha adamın gözünün içine baka baka nişanlısına asiliyo .Oğlum o senin yengennn yengennnn

Bihter ve matmazel konuşması

Bihter : tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocukları her bakımdan yetersiz gördüğümüz bir kadinin annelik etmesine siddetle karsisiniz ama .
Hehehehe daha çok var ama en bilinenlerle geldim size .
(2,097 puan) tarafından
Bih: Bu göz yaşları Nihal için mi benim için mi???
Beh: Bihter...

Bih: Hiç yaşamamış olmayı dilerdim bu seneyi...

Ednan: Sana çok cici bi yenge geliyor Behlül.

Herkes: Doruğu öpün benim için.
tarafından
Beni beni Bihterini sbdhsjskm
0 oy
tarafından
Kimin eli kimin cebinde olduğu belli olmayan hiç bir dizi beni cezbetmedi etmiyorsa ☺️.

Şuan tek izlediğim içime işleyen dizi gönül dağı ❤️
(2,097 puan) tarafından
Gönül Dağı bu sezon fazla drama bağladığı için bıraktım yoksa benim de şu anki tek dizimdi:'(
tarafından
Hayatın gerçekleri malesef canım sjsjs. Drama değil neye baglarsa bağlasın bırakamıyorum
tarafından
Son bölümlerde çok eğlenceliydi veyselin hapisten çıktığından beri güzel gidiyor
0 oy
(6,210 puan) tarafından

Muhteşem Yüzyıl Asmalı Konak kardeşlerim Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Diriliş Ertuğrul çukur Gönül Dağı ne bileyim birçok dizi var böyle izlemediğim tek izlediğim şey yasak elma O da Yıldızı sevdiğim için hani repliklerini falan görüyorum bayağı Onun dışında genelde internetten Akasya Durağı Cennet Mahallesi Ruhsar bunları falan izliyorum:D

(2,097 puan) tarafından
Ahahah evet burada bir Cennet mahallesi ci tayfa var demek sen de onlardansın:)))
(6,210 puan) tarafından
Vallahi ben de onlardanım çünkü Sabah kahvaltıyı hazırlar hazırlamaz onu açıyorum böyle güle güle izliyoruz yani yemek yerken falan
(2,097 puan) tarafından
Yok yok en iyisini yapıyorsun kaos ruhu karartıyor.
0 oy
(264 puan) tarafından
Yasak elmeya hic bakmadim
(2,097 puan) tarafından
Aynennn
0 oy
(15,944 puan) tarafından
Aşkı memnu yaprak dökümü kuzey yıldızı çukur 
(2,097 puan) tarafından
Kuzey yıldızını hiç duymadım bile, yaprak dökümü ve çukur'da beni cezbetmedi ama bak aşkı memnu'nun yeri başkadır:)
0 oy
tarafından
Hicbiri desem inanmazsin belki de haaytim boyunca dogru durust takip etmedim.hicbir diziyi 
(2,097 puan) tarafından
E bu çok güzel bişey bence :) bir kaybın olduğunu sanmıyorum
tarafından
Turk dizileri açisindan bir kaybim oldugunu ben de dusunmuyorum belli basli senaryolar disina pek cikilmiyo cunku. Yabanci diziler hakkinda fikrim yok ilerde izleyebilirim belki
0 oy
(7,706 puan) tarafından
Çukur

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz

Eşim izlerdi ben kafamı kaldırıp bakmazdim bile 
(2,097 puan) tarafından
Çukur'u çok duydum ama tek bir oyuncusunu bile bilmem benim de ilgimi çekmedi
(7,706 puan) tarafından
Benim de dizilerle hiç aram yok bekarken annemlerle izlerdik ama evlendikten sonra hiç izlemiyorum
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Aşkı memnu hep itici geldi hiç izlemedim

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yasak elma hayatımdaki en kötü dizi fragmanlardan bile tiksindim. Ama Asmalı konak ve muhteşem yüzyılı defalarca izledim 
0 oy
(6,957 puan) tarafından
Bende izlemedim onları hiç 
0 oy
tarafından
Yalı çapkini hiç sevmedim
0 oy
(7,235 puan) tarafından
Aşkı memnu öyle oturup bütün bölümlerini izlemedim öyle bir geçer zamanki aynı şekilde. 
0 oy
tarafından
düzenlendi
Kurtlar vadisi, yalı çapkını, çukur,( kuruluş osman ve ertuğrul eşimin zoruyla izlemiş oluyorum)..çoğunu da yayınladığı dönem izlemedim şimdilerde izliyorum..yaprak dökümü ,aşkı memnu, kuzey güney, feriha falan bunları sonradan izledim hep
0 oy
(119,251 puan) tarafından
kurtlar vadisi hep duyardim hic izlemedim
(2,097 puan) tarafından
O erkek dizisi zaten ya: s
0 oy
(88 puan) tarafından
Aski memnu, game of thrones, çukur vs. dolu var.. Türk dizileri 2 saat sürüyor 1.5 saat bakışıyorlar fenalık geliyor netflix akar...
(2,097 puan) tarafından
Aşk-ı memnu'yu izlemeyen ne çok kişi varmış ya:) ee her sene final bölümünde kim TT yapıyor bu diziyi:)
(2,194 puan) tarafından
Bende izemedim sevmedim hiç çok sıkıcı bence ,netfilix veya sadece YouTube izliyorum ,eskidende film izlerdim korku filmi, bilim kurgu, komedi  falan öyle diziler bayiyor beni de
0 oy
(336 puan) tarafından
İçerde, çukur,eşkıya dünyaya hükümdar olmaz,üç kuruş vs bu tarz dizileri hiç izlemedim "/

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 495 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 569 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde Emine S (15,944 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.
0 oy
9 cevap 311 göst.
3 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde tahirarassumeyye (194 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...