0 oy
392 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (962 puan) tarafından
Arkadaşlar görseldeki üründen kullananlar var mı tecrübeleriniz nelerdir 

14 Cevaplar

0 oy
(962 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

zühre ana kozalak macunj
-Reklam-
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Görsel hani ?
(962 puan) tarafından
Ekledim
(1,160 puan) tarafından
Onu değil, diğer ürünlerini kullandım. Gene hasta gene hasta :)
(962 puan) tarafından
Yaaa buda işe yaramaz mı acaba
0 oy
(7,952 puan) tarafından
Görsel yok ki
0 oy
(119,331 puan) tarafından
gorselde biisi yokki
(962 puan) tarafından
Hala yok mu ekledim ama
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Görsel yok ama ben her gördüğüme resverolu tavsiye ediyorum gerçekten mucize Allah'ın da izniyle 
(2,097 puan) tarafından
Instagram'da hekim anne var onun ürettiği bir ürün. Yüksek doz antioksidan içeriyor özellikle kreşe giden çocuklara alerjik çocuklara öneriliyor ben iki çocuğumda da kullanıyorum yaklaşık bir aydır, bir de ek olarak mollers veriyorum. Hastalıkları hapşırıkla atlattılar şimdiye kadar ben ona bağlıyorum. Böyle macun tarzı şeyleri önermeyen doktorlar var bu arada bilgin olsun canım.
(2,097 puan) tarafından
Gerçi şimdi fark ettim macunu soran sen degilmissin:)
(962 puan) tarafından
E et arkadaşım doktora göstermiş bunu önermedi doktor bende Bi buraya sorayım dedim
(1,160 puan) tarafından
Macunu ben değil arkadaş sordu. Bilmiyorum pek duymadım bu ürünü. Arastirmam lazım. Benim oğlanda okula gidiyor sık sık hasta oluyor. Genelde Instagramda meşhur olan ürünleri almam ama buna bir bakayım. Kime sorduysam umca, immunol filan dedi. Bunu duymamistim
(2,097 puan) tarafından
Hekim annenin etik ve bilimsel çalıştığına inanıyorum Instagram'da güvendiğim sayılı doktorlardandır. Evet araştır elbette bu arada eğer almayı düşünürsen orijinal satıcısı Armin diye bir sayfaymış hepsiburada da diğer satıcılardan alma, yorumlarını da okumanı tavsiye ederim genel memnun zaten.
0 oy
(2,710 puan) tarafından
Ayda iki kere hasta oluyor ben de şurada beklim. 
0 oy
(974 puan) tarafından
Böyle şeyler kullanmadım çünkü bunları kullaniyim derken çocukların midesinde sorun olabilir kızımda reflü var zaten benim kızım o kadar cok hasta oluyor ki artik ağlıyordum bir süre önce koruyucu ilaç duymuştum bir kaç kişiden iki gün önce doktora götürdüm çok şükür çok iyi tedavi verdi koruyucu ilaçta yazdı inşallah rahat eder artık kızım ki kullananların çocukları ya hasta olmuyormuş yada hafif atlatiyormus doktorunuza sorabilirsiniz bu ilacı 
(962 puan) tarafından
Koruyucu ilaç dediğiniz nedir  resim var mı
(974 puan) tarafından
Zespira 4 mg hastalıklardan koruyor birden hastalık kesilmiyor hasta olma sıklığı azalır ve hafif geçirir
(962 puan) tarafından
Anladım Bi bakayım ona da teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Elime bugün geldi bu ve kids macun . Artık öksürürken gına geldi buranın havası kuru ve soğuk.  Öğlen verdim bugün daha oksurmediler birkaç kez balgam attılar. Ben birde atlet üstüne bronsit atleti giydiriyorum 2 gündür rahatız gece de dahil bakalım.  29 ve 16 aylıklar 
(962 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Nasıl kullanılıyo günde kaç kez veriliyor
tarafından
Teşekkürler canım.  Ben kızım 29 aylık 17 kilo tatlı kaşığı doldurmadan verdim . Oğlum 13 kilo ona biraz daha az verdim . 1 kez
(962 puan) tarafından
Daha kullanmayı düşünüyor musun
tarafından
Yani çocuklar bu saat oldu oksurmuyorlar.  Sadece balgam attılar. Kullanırım birkaç gün falan geçerse bırakırım
0 oy
(870 puan) tarafından

Her ay grip oluyor ne kadar dikkat ettiğim halde sarımsak bile her gün verdim yine hasta ezcanedeki abi vitamin surubu önerdi iyileşsin kıs bitene kadar ondan kulan dedi ama kararsız kaldım

(962 puan) tarafından
Yani işte herkes bişey öneriyor insan neyi kullanacağını şaşırıyor bende o yüzden buraya Bi sorayım dedim.
(870 puan) tarafından
Evet bende şaşırdım artık ne yapacağımı inşallah bu konuda deneyimli biri vardır
(962 puan) tarafından
Ay inşaallah
0 oy
(271 puan) tarafından
4 yasındaki oglumda her ay antibiyotik alıyordu cok sükür iki aydır almıyor immum44 kullanıyorm
(962 puan) tarafından
Onu duymadım ilaç mı
(271 puan) tarafından
Bagısıklık güclendirici surup
0 oy
tarafından
Denemedim canm  ben postn yukarı çıksn 
(962 puan) tarafından
Sağol
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Bu markaya ait ürünleri duzenli kullanan cocuklarda hormon bozukluklari oluyomus canim dikkat et. Propolis ari sütü vs icinde var mi bakmak lazim .

Ben iki aydir resverol kullaniyorum hastalik icin iyi geldigine inaniyorum. 
(962 puan) tarafından
Yaaa  hiç duymamıştım sağol canım
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Dogal seyler yapiyorum kizima hastalansada ilacsiz doktorsuz atlatiyoruz çok sukur dut bagisikliginida guclendiriyor hastaliginada iyo geliyor mesele dut cayi yapiyorum gecenlerde atlattik sarimsakli sut udihindi yagi gibi dogal seylerle geciriyoruz cok sukur 
(962 puan) tarafından
Udihindi yağını yengem de kullanıyo evet onu duydum bişey kullanabilmek için biraz bilgi sahibi olmam laızm o yüzden çevreme ve buradaki annelere soruyoeum
(7,249 puan) tarafından
Iyi yapiyorsun canim ilac taraftari degilim doğanin verdigi çoźumler var ilk onlari kullaniyoruz 2 gune toparliyo çok sukur 2 bucuk yasinda en son 1 yasinda doktor gördü
(962 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
tarafından
düzenlendi
Kuzum benim kızım sürekli hasta oluyordu eczaneci bir abim var ona sordum bağışık guclendirici bir şurup verdi ama ilaç değil bitki karışımı geçen gribi bile 2 günde atlatti bin sukur
(962 puan) tarafından
Adı nedir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 85 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mutluyum (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 181 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 591 göst.
0 oy