0 oy
287 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

image

iste bununla başaricam ve tabi bundan sonra düzenli de yapıcam herşeyi 

6 Cevaplar

+1 oy
(6,221 puan) tarafından
İyi de sen buna nasıl güveniyorsun ki bunun içindeki herhangi bir şey ya Sana yan etki yaparsa
tarafından
Bakanlık onaylı çok fazla kullanan var
(2,097 puan) tarafından
Çok gördük o bakanlık onaylıları maalesef.
-Reklam-
0 oy
(5,343 puan) tarafından
Ne bitkisi bu iştah kesiyo mu
tarafından
İştah kesip tok tutar ve ağızda kuruluk hissi yaratarak çok su içmemizi sağlıyor
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Sağlığından olma Allah korusun. Bilmediğin biseyse içme derim zayıflama çayı falan filan Allah korusun
tarafından
Kuş burnu özü
0 oy
tarafından
Inan buna o kadar para vermene gerek yok ilk zamanlar tartida hizli eksilen rakamlar goruceksin sonra duracak. Ve kalıcı asla degil.

Dengeli ve düzenli beslenme + spor, egzersiz + 2.5 lt su. Yapman gereken tek sey bu ucu. Tabi genelleme konuşuyorum bu cay yerine yesilcay vb seyler tuketebilirsin. Bu cay baslangicin olsun yaninda da yine dediklerimi uygularsan gayet sağlıklı ve yağdan giden kilodan verirsin. Kastan giden kilo zaten bi ise yaramaz aksine tartida zayif görünürsün ama aynada ayni durursun
tarafından
Canım ben zaten sürekli bu çaydan kullanırım zayıflarım diye düşünmedim kendi kendime dedim ki en azından bir başlangıç yaparım bu çay 45 günlük yani bu süre içinde bünyem Zaten bir düzene alışır inşallah artık kendim devam ederim
tarafından
Dedigim gibi bu çayin bi yarari yok ona vereceğim parayi yesillige veririm sağlıklı beslenirim kalici sonuc alirim, ki oyle yaptim 85 kgdan 69a düştüm
0 oy
(45 puan) tarafından
Bende kinoa çayı kullanip bi kaç kilo vermiştim. Bu çaylar tok tutmuyo arkadaşım sadece seni tuvalete cikartiyo yani afedersin ishal yapiyo ne yersen ye tuvaletten cikamiyosun sonucu bol su içmen gerekiyo vücut susuz kaliyo cunki sana tavsiyem böyle cayla değilde güzel bi diyetisyenle gorus 200 300 arası bisey herşeye veriyoruz şimdi o miktari güzel dengeli beslenme ve sporla çok güzel kilo veriyorsun iradeli olman gerek nacizane tavsiyem ona verdiğin ucreti diyetisyene versen çok güzel kilo verip doyuyosun düşünsene ilk hafta zor oluyor evet herşeyi kısıyosun ama 2. Haftadan sonra sana ne yazarsa yazsin doyuyosun resmen düşün 
0 oy
(5,319 puan) tarafından
Ben bu tür şeylere cesaret edemezdim heralde

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 189 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Hazirankizi (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 187 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 530 göst.