0 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (62 puan) tarafından
Kızlar oğlumu uyuttum yarım saat geçti çok kötü korkarak uyandı bir şey görür gibi kucağıma aldım sakinledi sonra çişe götürdüm çişini yapıyordu birden çığlık attı boynuma sarıldı ağlayarak bu arada oglum 2.5 yaşında ne yapacağımı şaşırdım regliyim okuyamıyorum da eşim akşam okudu unutmadan şuan eşim evde değil çok korkuyorum sizce neden böyle oluyo

5 Cevaplar

0 oy
(1,165 puan) tarafından
Regl olmanız okumanızda engel değil okuyun felak nas. Dönemsel olarak olur bu şekilde korkmalar. 
(1,403 puan) tarafından
Gercekten.okuyabilir miyiz kayinvalidem okunmaz dedi normalde kizimi uyuturken okurda uyuturum relgken okuyamadim oyle dedi diye
(1,165 puan) tarafından
Muhafazateyn ayetleridir bunlar okunur tabiki.
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Rüya görmüştür kız korkma benimki de bazen korkarak uyanır yatağıma koşar sakinleşmez olabilir korkma bişey yok çocuk bu kötü rüya görür etkisinden çıkamaz bebek bu 
0 oy
(1,402 puan) tarafından
Reglken okunur canim oku. Uyku terörü olabilir mi ? Oglum 19 aylik şuan ayağimda salliyorum oda ağlayarak uyandi
(1,403 puan) tarafından
Gercekten.okuyabilir miyiz kayinvalidem okunmaz dedi normalde kizimi uyuturken okurda uyuturum relgken okuyamadim oyle dedi diye
0 oy
tarafından
Dua oku canm felak nas rüya aklına gelmiştir ondan bağırmıştır ağlamıştr canm
0 oy
(6,711 puan) tarafından
Korkutmuslardir canim yastığının altina Cevşen koy . Çizgi film izledi mi? cizgi film izleyince cok korkuyor benim oğlum. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (865 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.
24 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu

377,755 soru

11,306,325 cevap

34,734 kullanıcı

...