0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (417 puan) tarafından
26 haftalık hamileyim gebelik kolestazım var kaşıntıdan ölücem 20 haftada başladı doktora gidiyorum normal seyriyordu değerlerim dün gittim artmiş yatıs verdı takıp etmemız lazım dedi ama kabul etmedim kücük bebegım var cünkü oğlumda 30 haftada başlamıstı kasıntılarım değerlerm dusmedıgı için 32 de doğurmusdum bebeğe riske var diye simdi napıcam bilmiyorum haftam kucuk bebegım kucuk az daha kaşıntıyı evde ceksemmi gitsemmi evde kaldıgım hergun öbür gunun acabası olucak bebegım ıcın gittimide öbür yavrum yanlız

7 Cevaplar

+1 oy
(13,821 puan) tarafından
Yatman gerekiyorsa tabiki yatacaksin 
-Reklam-
+1 oy
(1,092 puan) tarafından
Ya bebek riske girerse peki o zaman ne olucak keşke doktoru dinleseydin diğer çocuğuna babası kayinvaliden  va. Bı kaç gün bakabilirdi 
(417 puan) tarafından
Be galıba doğurtucaklarından korkuyorum cunku oğlumdda 1 hafta kaldım kasıntım falan kesıldı eve geldım geldıgım gece basladı gittiğimde doğuma aldılar buda öylr olur diye korkuyorm
(1,092 puan) tarafından
Tamam ama ya evde başlarsa doğumun Allah korusun bari hastanede acilman falan olursa aniden müdahale ederler doğumu durdururlar sen evde ne yapacaksın kendi kendine
0 oy
(2,532 puan) tarafından
Doktor takip etmemiz lazim dediyse mecbur evdeki çocuğuna biri bakıcak riske atma bence 
(417 puan) tarafından
Gidicem aksam
0 oy
(463 puan) tarafından
Doktor daha iyi bilir karnindakini de düşün 
(417 puan) tarafından
Doğru dıyosun
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık 
(417 puan) tarafından
16 aylık
0 oy
tarafından
Madem doktoru dinlemeyecektin ne diye gidiyosun da meşgul ediyodun adamı? Hayır bide randevu almak isteyen ve bulamayan bir sürü hasta varken 
(417 puan) tarafından
Yazsın yazmasın tabikide ordakıde doktor evdede bebegım var diyorum ya hani zaten benden sabah vermem gereken testler istedi onlar cıkınca goruselım yenıden dedı ben kabul etmedım halde  buraya basına gelen olmustur belkı dıye yazdım bence bu denli cıkısıcak bısey yok ortada
tarafından
Çıkışmadım kuzucum sadece böyle doktorun dediklerini yapmayanlara karşıyım, sonuçta senin iyiliğin için uğraşıyorlar, komşun falan yok mu bıraksan bari, bak sonunda pişman olmak var Allah korusun
(417 puan) tarafından
1 hafta nasıl komsuya bırakayım günü birlik değilki annemin gelmesini ayarlamaya calısıyorum kayınvalidem köyde zaten  ben bunları ayarlamadan kalamazdım
tarafından
Ha o konu ayrı, detayını da yazsan durumum bu diye yanlış anlamazdık canım, insaah tez zamanda ayarlarınız da bebeğin de sen de zor durumda kalmazsınız, can taşıyoruz sonuçta, sağ Salim sagliklica kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim
(417 puan) tarafından
Amin insallah teşekkür ederim
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım evde bir bebek bırakmak çok zor bilirim ama karnındakini de düşün Allah korusun tehlikeye atma hem kendini hem onu bence de yat
(417 puan) tarafından
Aksam gidicem ya doğru dıyosun o an napıcamı bilemedm o yuzden kabul etmedm

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 326 göst.
0 oy
18 cevap 725 göst.
0 oy
14 cevap 424 göst.
0 oy
11 cevap 415 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,038 puan) tarafından soruldu